hummer 22.02.13, 22:36 W Polsce prywatyzacja ma się ku końcowi. Mamy pytanie do centrolewicy i prawicy. Jak idzie prywatyzacja w takich krajach jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny. I dlaczego to te kraje będą rządzić w XXI wieku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
losiu4 Re: BRIC 22.02.13, 22:42 widzisz, to nie była prywatyzacja, a uwłaszczenie "nowych starych rodzin' z esbeckim i wsiowym rodowodem plus stworzenie okazji do zarobku międzynarodowym hochsztaplerom. To nie mogło się skończyć dobrze. Powstał taki bantustan z ryżą władzą. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
superspec Kiedyś czytałem że w Rosji 22.02.13, 22:45 w prywatnych rękach jest więcej gospodarki jak w Polsce. Mają też podatek liniowy. Co ciekawe prawdopodobniej więcej socjalizmu jest w SZA. www.dollarsandsense.org/archives/2011/1111alperovitz.html Odpowiedz Link Zgłoś