22.02.13, 22:36
W Polsce prywatyzacja ma się ku końcowi.
Mamy pytanie do centrolewicy i prawicy. Jak idzie prywatyzacja w takich krajach jak
Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny.
I dlaczego to te kraje będą rządzić w XXI wieku?
Obserwuj wątek
    • fiu-bzdziu2010 Re: BRIC 22.02.13, 22:39
      dorzuć do tego Kubę i Koreę Północną
    • losiu4 Re: BRIC 22.02.13, 22:42
      widzisz, to nie była prywatyzacja, a uwłaszczenie "nowych starych rodzin' z esbeckim i wsiowym rodowodem plus stworzenie okazji do zarobku międzynarodowym hochsztaplerom. To nie mogło się skończyć dobrze. Powstał taki bantustan z ryżą władzą.

      Pozdrawiam

      Losiu
      • fiu-bzdziu2010 Re: BRIC 22.02.13, 22:44
        Fakt Ryżyk z Torunia się wzbogacił
    • superspec Kiedyś czytałem że w Rosji 22.02.13, 22:45
      w prywatnych rękach jest więcej gospodarki jak w Polsce. Mają też podatek liniowy. Co ciekawe prawdopodobniej więcej socjalizmu jest w SZA.
      www.dollarsandsense.org/archives/2011/1111alperovitz.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka