Dodaj do ulubionych

Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka

IP: *.dynamic.mts.net 07.08.04, 13:30
Tylko nieugieta postawa wobec terrorystow,zjednoczenie calego cywilizowanego
swiata moze zapewnic bezpieczenstwo nam dzisiaj zujacym, oraz przyszlym
pokoleniom.Pamietajmy o faszyzmie i komunizmie, pamietajmy o milionach ofiar
tych zbrodniczych systemow, i pamietajmy,terroryzm islamski moze przyniesc
cos znacznie straszniejszego-ZAGLADE CYWILIZACJI LUDZKIEJ-obym sie mylil
,czego zycze wszystkim i sobie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysztof K. Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka IP: *.fema.pl / *.cyf-kr.edu.pl 07.08.04, 14:24
      MTS nie siej defetyzmu, nie jest aż tak źle. A niezależnie od walki z
      terroryzmem należy zająć się rozwiązaniem pokojowym konfliktu izraelsko -
      palestyńskiego oraz pamiętać, że świat nie kończy się na USA, Europie, Japonii
      etc. Należy w jakiś sposób dążyć do likwidacji obszarów nędzy na świecie.
      • Gość: MTS do Krzysztofa Re: Iraccy terrorys´ci groz˙a˛ zabiciem Turka IP: *.dynamic.mts.net 07.08.04, 15:02
        200 lat temu bylo nas 700 milionow,dzisiaj 6.5 miliarda.Polecam filmy
        brazylijskie:Central station,Pixote,City of God ,znam tylko angielskie
        tytuly.Brazylia daje nam dzisiaj odpowiedz do czego prowadzi nedza i
        przeludnienie.Co do konfliktu bliskowschodniego - moje zdanie jest takie:
        wojny , konflikty graniczne koncza sie z reguly traktatami pokojowymi i takiego
        nalezaloby oczekiwac oczywiscie z udzialem WIELKICH tego swiata.Nie jestem
        politykiem, ale wiem ze za ten caly burdel graniczny wine ponosza Anglia i
        Francja. To one dzielily te czesc swiata po pierwszej wojnie,rysowaly granice
        w/g wlasnych potrzeb <my mielismy wolne miasto Gdansk> i tak zostalo do
        dzisiaj.Powstaly w 1948 roku Izrael pierwotnie mial miec zupelnie inne granice,
        a nawet te z 1967 nie bardzo byly uznawane przez sasiadow.Zgadzam sie
        calkowicie z pogladem , ze ten konflikt jest zrodlem tego co sie dzisiaj
        dzieje, patrze jednak na to z troche innej perspektywy.Gdzie jest wola
        rozwiazania tego problemu ze strony wszystkich zainteresowanych
        stron,oczywiscie nic takiego nie istnieje, stad moj wniosek-konflikt ten
        przeniesie sie na przyszle pokolenia,czeka nas jeszcze wiele niemilych
        niespodzianek. Na tym koncze ,ide do pracy.
      • Gość: . Czy ty wiesz,ze te nedze zafundowaly swoim glownie IP: *.range81-153.btcentralplus.com 07.08.04, 16:01
        miejscowe "elity"? Co postulujesz? Powrot do kolonializmu? Coz, w owym czasie
        nie bylo klesk glodu w Afryce...
    • Gość: nn Mmmmmm... OK. IP: *.acn.waw.pl 07.08.04, 14:42
    • Gość: maruda Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka IP: *.gdynia.mm.pl 07.08.04, 19:16
      Gość portalu: MTS napisał(a):

      > Tylko nieugieta postawa wobec terrorystow,zjednoczenie calego cywilizowanego
      > swiata moze zapewnic bezpieczenstwo nam dzisiaj zujacym, oraz przyszlym
      > pokoleniom.Pamietajmy o faszyzmie i komunizmie, pamietajmy o milionach ofiar
      > tych zbrodniczych systemow, i pamietajmy,terroryzm islamski moze przyniesc
      > cos znacznie straszniejszego-ZAGLADE CYWILIZACJI LUDZKIEJ-obym sie mylil
      > ,czego zycze wszystkim i sobie.

      ***********************

      Jedź więc do Iraku. Jak już Cię porwą, to prześlij swojej firmie tego maila.

      Słabiutko pamiętasz swój kraj (a to tylko 10 lat), więc daj sobie spokój.

      • Gość: MTS Re: Iraccy terrorys´ci groz˙a˛ zabiciem Turka IP: *.dynamic.mts.net 07.08.04, 19:31
        Zyj i pracuj w spokoju i pamietaj czasem , ze o ten spokoj walcza i gina inni.
        • Gość: maruda Re: Iraccy terrorys´ci groz˙a˛ zabiciem Turka IP: *.gdynia.mm.pl 07.08.04, 19:38
          Gość portalu: MTS napisał(a):

          > Zyj i pracuj w spokoju i pamietaj czasem , ze o ten spokoj walcza i gina inni.

          ******************************

          Kiedy walczy się o pokój, to o pokoju mowy być nie może. Tym bardziej, gdy
          powody do tej walki zostały spreparowane.

    • Gość: maruda Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka IP: *.gdynia.mm.pl 07.08.04, 19:18
      Jak podała AFP, turecka firma przewozowa Atahan Lojistik, w której zatrudniony
      był uprowadzony kierowca, po obejrzeniu wideo z groźbami poinformowała o
      zawieszeniu wszelkiej działalności w Iraku. "W obliczu tych wydarzeń
      zobowiązujemy się do zawieszenia od dnia dzisiejszego wszelkich naszych działań
      w Iraku i informujemy, że nie będziemy uczestniczyć w żadnych operacjach
      transportowych" - powiedział jeden z szefów firmy, Hasan Tahran.

      ********************************

      Wygląda na to, że Eva miała rację, przewidując taki właśnie scenariusz.

      • Gość: amber Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.04, 21:05
        Caly ten iracki konflikt skonczy sie wycofaniem tzw sojusznikow z podkurczonym
        ogonem. Tak jak kiedys amerykanie w chaosie i panice opuszczali Wietnam.
        Tylko ze do tego czasu zginie jeszcze sporo ludzi po obu stronach.
        Amerykanom trudno sie teraz wycofac bo Busz nie zamierza tracic twarzy przed
        wyborami. To tak jak hazardzista ktory duzo przegral, ale udaje ze sie jeszcze
        odegra wiec gra dalej.

        Powoli ulega zatarciu granica miedzy miedzynarodowym terroryzmem (Bin Laden) i
        walka o wolnosc Iraku i wypedzeniem faktycznych okupantow.
        To zle bo to miesza w glowach opinii publicznej. I tak szary widz widzi w
        zamachach i porwaniach jedynie reke Bin Ladena, podczas gdy walczacy
        irakijczycy to wersja naszego AK z czasow II wojny.
        Bin Ladenowi w to graj, bo on dziala niby jako walczacy o wolnosc islamskiego
        kraju z pod okupacji niewiernych. Jest w Iraku coraz popularniejszy, co napewno
        jest wbrew zamiarom oblednej obecnej administracji USA.

        A wszystko to rezultat amerykanskiej dlugoletniej polityki popierania Izraela
        kosztem arabow a palestynczykow w szczegolnosci. Od tego wszystko sie zaczyna.
        Ale jaka ma byc polityka USA jezeli zydzi tam od zawsze rozdawali karty ?
        USA nigdy nie potepi Izraela, najwyzej pogrozi malym paluszkiem. W ONZ nigdy
        niczego przeciw Izraelowi nie uchwali.
        A od czasu gdy nastal Bin Laden rozpoczela sie era zemsty za dekady upokorzen.
        W sumie izraelska polityka USA jest krotkowzroczna i glupia i wciaga w
        niebezpieczenstwo miedzynarodowego terroryzmu wiele tzw sojuszniczych panstw.
        Ale co to obchodzi zydoamerykanow ?

        • Gość: mala do Amber IP: *.proxy.aol.com 07.08.04, 22:19
          Amber, twierdzisz ze "walczacy irakijczycy to wersja naszego AK z czasow II
          wojny". Skad Ci to do glowy przyszlo?!? AK mialo przede wszystkim wiecej
          honoru, no i podziemny sad, ktory sadzil donosicieli, szpiegow i kolaborantow.
          Ci Porywacze irakijscy to zamaskowani "wojownicy", wielcy "bohaterzy", ktorzy
          nawet nie maja odwagi pokazac swoich twarzy. Popatrz, kto jest celem ich
          atakow. Nie sa to szpiedzy czy donosiciele, tylko kierowcy, niewinni,
          zdesperowani ludzie, ktorzy podjeli te prace nie z milosci dla Amerykanow, ale
          dlatego, zeby wyzywic swoje rodziny. Wiec nie porownuj ich, prosze, do AK, bo
          to dla nich obelga.
          • brat_jan Re: do Amber 08.08.04, 02:27
            Gość portalu: mala napisał(a):

            > Amber, twierdzisz ze "walczacy irakijczycy to wersja naszego AK z czasow II
            > wojny". Skad Ci to do glowy przyszlo?!? AK mialo przede wszystkim wiecej
            > honoru, no i podziemny sad, ktory sadzil donosicieli, szpiegow i
            kolaborantow.
            > Ci Porywacze irakijscy to zamaskowani "wojownicy", wielcy "bohaterzy", ktorzy
            > nawet nie maja odwagi pokazac swoich twarzy. Popatrz, kto jest celem ich
            > atakow. Nie sa to szpiedzy czy donosiciele, tylko kierowcy, niewinni,
            > zdesperowani ludzie, ktorzy podjeli te prace nie z milosci dla Amerykanow,
            ale
            > dlatego, zeby wyzywic swoje rodziny. Wiec nie porownuj ich, prosze, do AK, bo
            > to dla nich obelga.

            Moj wuj byl w AK i toche opowiadal. No wiec te sady AK to sobie mozesz
            wyobrazic miej wiecej tak jak na tych video z obciania glowy ci trzej czy
            czterej z kalachami w tle, tyle, ze wtedy nie bylo kamer video wiec kapturow
            nie zakladali. Ale twarzy tez nie mieliby odwagi nikomu pokazac. Taki "sad"
            trwal okolo trzech sekund, tyle ile trwa kiwniecie glowa. Takich ktorzy chcieli
            tylko zarobic zeby wyzywic rodziny = kolaborantow to rozwalali bez wyroku, po
            prostu np. raz odstrzelili kobiete na chodníku bo jej szynka z torby zbyt
            oficjalnie sterczala, wiec wiadomo bylo, ze Niemka albo folksdojczka, a akurat
            pustawo bylo na ulicy, wiec pistolet do plecow zeby huk stlumic i pif paf.
            Podcinanie gardel to sie odbywalo wtedy gdy nie chcieli narobic halasu na
            przyklad na pociagach i tez nie pytali czy chce wyzywic rodzine tylko kosa po
            gardle i trupa w bok w krzaki. Tego ci w telewizji nie pokaza bo do mitu
            szachetnosci nie pasuje ale tak bylo i ci w Iraku gorsi nie sa. Jak wuj z
            kumplami wysadzili kiedys cysterne to przy okazji kilka starych babek co szly
            do kosciola poszlo z dymem ale mowil ze trudno dal na msze i obili swoje
            dalej.



            • Gość: Eva Re: do Amber IP: *.f.dial.de.ignite.net 09.08.04, 01:32
              czasem zdarzy sie przytomne spojrzenie na mity i legendy. To cieszy
          • Gość: Eva Mala urosnij IP: *.f.dial.de.ignite.net 09.08.04, 01:43
            > atakow. Nie sa to szpiedzy czy donosiciele, tylko kierowcy, niewinni,
            > zdesperowani ludzie, ktorzy podjeli te prace nie z milosci dla Amerykanow, ale
            > dlatego, zeby wyzywic swoje rodziny

            Myslisz, ze polscy kolaboranci podejmowali wspolprace z Niemcami z milosci? A
            jesli tak, to czemu sadzisz, ze milosc bardziej jest godna kary, niz zwykla chec
            przetrwania? Czemu AK mogla likwidowac kolaborantow "z milosci" i to bylo
            "cacy", a Irakijczycy nie maja prawa likwidowac kolaborantow - zywicieli rodzin,
            bo to jest "beee"?
        • Gość: Eva Amber zwariowac sie nie dal IP: *.f.dial.de.ignite.net 09.08.04, 01:30
          Kazdy glos rozsadku z Polski jest cenny, szczegolnie, ze rzadki.
      • Gość: Eva Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka IP: *.f.dial.de.ignite.net 09.08.04, 01:27
        Turcy to narod, ktory szybko dojrzal i pojal o co chodzi w tej grze na tzw.
        "swiatowych salonach demokracji". Oni juz jedna wojne u boku Busha papci maja za
        soba. Dostali od USA pod kazdym wzledem solidnie w d... I dzis wiedza to, czego
        Polska dopiero sie uczy - to nie warte niczego, a zwlaszcza zadnego zycia. A juz
        napewno nie dla li tylko pieniedzy.

        Poza tym, zartobliwie okiem wrazliwej na meskie wdzieki kobiety ujmujac, szkoda
        zycia tak wyjatkowo urodziwego, mlodego mezczyzny jak ten wlasnie Turek. Jest
        wystarczajaca ilosc starych mezczyzn, ktorzy przypominaja wygladem swinie lub
        wrecz wypasione knury, oni by sie lepiej nadawali na zarzniecie, nawet jesli i
        ich religia wieprzowiny nie trawi..
    • Gość: dodo Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka IP: 168.143.113.* 07.08.04, 21:07

      to okropne
    • Gość: Willi Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka IP: *.dip.t-dialin.net 07.08.04, 22:52
      Turecka firma nie ulegla terrorystom, tylko postapila rozsadnie
    • brat_jan Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka 08.08.04, 02:29
      strasznie sie niektore oburzaja ale jak was kiedys porwa to mozecie przeciez
      wykrzyknonc w kamere wideo ze chcecie zginac i zeby nie ustepowac porywaczom.
      • Gość: Glob Re: Iraccy terroryści grożą zabiciem Turka IP: *.dyn.iinet.net.au 08.08.04, 13:08
        Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego w artykule wyraznie nie napisano, ze te 300
        samochodow z firmy Atahan Laijstik dowozilo zywnosc i inne rzeczy do USA Armi w
        Iraku. Po co ten kamuflarz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka