Gość: rachelka IP: *.twcny.rr.com 18.08.04, 18:39 jaki byl powod do usuniecia mej wiadomosci, co w niej bylo niezgodnego z regulaminem? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=15000263 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rachelka Re: kropka IP: *.twcny.rr.com 18.08.04, 18:56 kropka napisała: > Wycięłam innym post, nie oszukuj, proszę kropka my chyba mowimy w tym samym jezyku. na podanym powyzej linku wycielas mi moj wpis, prosze o podanie przyczyny? wyraznie widac ,ze pod moim komentarzem jest wiadomosc usunieta-dlaczego? co do innych to nie moj problem,ale jak wycinasz mi moje komentarze to chyba mam prawo do zapytania dlaczego,aby chociazby tego nie powtarzac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachelka Re: kropka IP: *.twcny.rr.com 18.08.04, 19:22 kropka napisała: > Wycięłam innym post, nie oszukuj, proszę > no najpierw mnie oskarzasz o oszustwo a potem zmieniasz odpowiedz komentujac moj post, o co cie oryginalnie prosilam. mozesz powiedziec dla kogo moj wpis byl obrazliwy czy obrzydliwy? fakt,ze tylu tutaj obraza polakow czy inne nacje nie przeszkadza waszej gazecie zupelnie. podalam przyklad mej babci meczonej przez hitlerowcow za ukrywanie ludzi, pytajac sie czy warto bylo. to uwazasz za obrzydliwe? ja uwazam dwulicowosc za obrzydliwa. tolerujecie chamstwo, jawny rasizm co udekumentowalam na mym watku a mnie zamiast dac konkretna odpowiedz zwodzisz jakimis banialukami i pomawiasz o oszustwo. jesli masz role cenzora to musiz sie stosowac do zasad waszej gazety, inaczej to raczej nastepuje selekcja pewnych nikow a nie wiadomosci,tresci czy formy wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totyle Re: kropka IP: *.nas24.tempe1.az.us.da.qwest.net 18.08.04, 19:52 rachelka nie przejmuj sie.Problem jest bardziej zlozony niz ta cenzorska mafia prozydowska tu na forum.Wlasciwie ich gazeta to moga robic co chca boc to przecie wiadomo ze demokracja dziala dla nich a nie dla "ludu". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOKOSZ wszystko byloby w porzadku, gdyby nie... IP: 67.111.137.* 18.08.04, 20:02 oszukiwali naiwnych ludzi i zmienili oficjalna nazwe gazety na np.: "gazeta polskojezycznych zydow", lub "zydowski glos polskiego ludu"... ;-))) Swoja droga, zastanawiam sie, kto w Polsce jescze kupuje tego szmatlawca?... Pozdr, K Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachelka Re: wszystko byloby w porzadku, gdyby nie... IP: *.twcny.rr.com 18.08.04, 20:25 Gość portalu: KOKOSZ napisał(a): > oszukiwali naiwnych ludzi i zmienili oficjalna nazwe gazety na np.: > "gazeta polskojezycznych zydow", lub "zydowski glos polskiego ludu"... ;-))) > > Swoja droga, zastanawiam sie, kto w Polsce jescze kupuje tego szmatlawca?... > Pozdr, > K to juz nie chodzi o glupia gazete ale o insynuacje cenzora,ze ja klamie co jest bardzo oszczercze i nie bagatelne. do tej pory nie otrzymalam odpowiedzi dlaczego zcieli moja odpowiedz,gdyz moim zdaniem nie byla obrazliwa, a jak byla to trzeba przytoczyc przyklad a nie pusty frazes -bo byla obrzydliwa i obrazliwa. kropka chyba pracuje na pol etatu jako nauczycielka przedszkola i niedlugo powie co poniektorym ze poniewaz nas nie lubi to musimy juz pojsc do domu. co to za poziom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totyle Re: wszystko byloby w porzadku, gdyby nie... IP: *.nas24.tempe1.az.us.da.qwest.net 18.08.04, 20:31 Pamietaj ze kropka jest potomkiem komunisty-zyda ktory byl od zakladania kagancow Polakom w erze przedwalesowej. Nie zadaj od zydowki czy zyda dwoch rzeczy:wdziecznosci i sprawiedliwosci. Natomiast zadaj aby sie w koncu z Polski wyprowadzili.Zobaczysz ze to ich bardziej ruszy niz twa krytyka ich cenzorskich praktyk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachelka Re: wszystko byloby w porzadku, gdyby nie... IP: *.twcny.rr.com 18.08.04, 20:45 Gość portalu: totyle napisał(a): > Pamietaj ze kropka jest potomkiem komunisty-zyda ktory byl od zakladania > kagancow Polakom w erze przedwalesowej. > Nie zadaj od zydowki czy zyda dwoch rzeczy:wdziecznosci i sprawiedliwosci. > Natomiast zadaj aby sie w koncu z Polski wyprowadzili.Zobaczysz ze to ich > bardziej ruszy niz twa krytyka ich cenzorskich praktyk. a kto by ich przyjal, przeciez w izraelu wolno zydow krytykowac, nawet to sami robia bardzej ostro niz tu w GW, wiec co by im biedakom zostalo,wrocic do polski i pluc na nowo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: wszystko byloby w porzadku, gdyby nie...+ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 18.08.04, 20:48 Ty sie wyprowadziles? Nie zabieraj,wiec,glos w imieniu Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachelka Re: wszystko byloby w porzadku, gdyby nie...+ IP: *.twcny.rr.com 18.08.04, 20:52 Gość portalu: . napisał(a): > Ty sie wyprowadziles? > Nie zabieraj,wiec,glos w imieniu Polakow. czy sie ktos wprowadzil czy wyprowadzil to niewazne, gdyz ma prawo czuc sie polakiem. ty bronisz zydow nie mieszkajac w izraelu, jak rowniez to samo czynia miliony zydow mieszkajacych w roznych miejscach kuli ziemskiej. ten punkt to akurat nie przejdzie kropko,zwazywszy na fakt,ze kazdy z nas ma w polsce rodziny,przyjaciol czy wlasne interesy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOKOSZ no coz... IP: 67.111.137.* 18.08.04, 21:37 ja ,jak do tej pory, nie dostapilem jeszcze zaszczytu kropkowej odpowiedzi, dlaczego moje cale watki przepadaja w czarnej dziurze koSShernej wybiorczej cenzury... Rachelko, "give up all your hopes..." :-(((((( gdyz nie o "czysta" cenzure tutaj chodzi, lecz o partyjna linie gazety, do ktorej czerwona kosmata kropka musi sie dostosowac, bo zostanie wywalona na zbity pysk... Pozdr, K Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek-Zyd ne telus Moze nikt, a cale wydanie sami sobie sprzedaja. IP: *.fastres.net 18.08.04, 21:21 jaki ty jestes inteligetny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOKOSZ masz racje, gdybym byl zydem, to... IP: 67.111.137.* 18.08.04, 21:40 bylbym zapewne takim koSShernym matolkiem, jak ty... :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: kropka IP: *.proxy.aol.com 18.08.04, 22:07 he he he,dobrze ze cie wyciela !!! Zachowuj sie kulturalnie jak ja,a nigdy cie nie wytna !!! Pzdr.dla pani Kropki za jej ciezka prace jaka jest koszenie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachelka Re: kropka IP: *.twcny.rr.com 19.08.04, 01:21 Gość portalu: jojo napisał(a): > he he he,dobrze ze cie wyciela !!! Zachowuj sie kulturalnie jak ja,a nigdy cie > nie wytna !!! Pzdr.dla pani Kropki za jej ciezka prace jaka jest koszenie !!! no wiesz jojo jesli chodzi o klamstwo to tutaj tez prym wiedziesz. zobacz sobie twoj chamski wpis o kokoszu na oslej lawce. po tych wulgaryzmach,ktore pod moim adresem rzuciles wczoraj na nim nie mam wiecej ochoty nawet jednego zdania z toba zamienic. to nie jest ten poziom jaki ja akceptuje. staralam sie byc cywilizowana jesli chodzi o ciebie i reszte,ale poprostu przebrales miare i to nie pierwszy raz. ty gustujesz w pomyjach, wiec i sam sobie je wylewaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pótwór Re: kropka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 15:32 za to cię lubię , dziewczyno , noooooooormalnie pycha ... gdzie poleciałaś , może się zgubiłaś podczas biegania i nie możesz trafić z powrotem .... idę Cię szukać Twój blondasek , papa Odpowiedz Link Zgłoś