pijatyka 28.03.14, 23:27 ????? ? ??????. ?????? ???? ??????? (??????????? ? ?????? ?????). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arkaf Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 00:40 Radosne te komentarze rosjan pod videem, takie bardzo glebokie, podobne do tych tu na forum Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 09:36 Tak jest, dzisiaj bycie Rosjaninem to obciach w świecie cywilizowanym. Niedługo będą ich wytykać palcami - agresorzy, bandyci, faszyści, , . . . . . ! Odpowiedz Link Zgłoś
adamusb Re: Tylko pijak n ie ma wstydu 29.03.14, 10:12 co do pijaków, sporo ich w tym faszystowskim kraiku. WE LOVE RUSSIA - THE BEST OF Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Tylko pijak nie ma wstydu 04.09.14, 17:10 Akunin opuszcza Rosję. "Trzeźwemu z pijanym niewygodnie pod jednym dachem" "Z putinowską Rosją nie mam nic wspólnego, wszystko w niej jest mi obce" - pisał w tekście zamieszczonym 1 września na portalu Obozrevatel.com, dodając, że w Rosji ma dziś miejsce "powszechne zaćmienie umysłu". wyborcza.pl/1,75477,16582199,Akunin_opuszcza_Rosje___Trzezwemu_z_pijanym_niewygodnie.html Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 12:18 Siergiej Kowaliow: I czego się spodziewaliście po ppłk. KGB, po kraju, którym rządzą oficerowie służb specjalnych. Nam, Rosjanom, powinno być wstyd, że wybraliśmy takiego nikczemnego człowieka prezydentem i godzimy się tak długo na jego rządy. Ale nie mogą bez wstydu słuchać tego, co w tej dramatycznej sytuacji mówią przywódcy Zachodu. Myślę, że Putin zdecydował się na dzisiejszy krok po tym, jak w piątek Obama wygłosił swoje oświadczenie w sprawie Ukrainy - o "zaniepokojeniu", o ewentualnych "konsekwencjach" ataku na Krym. Myślę, że nasz podpułkownik zrozumiał słowa prezydenta USA jako carte blanche na agresję. Zachód już nie pamięta, że i USA i Wlk. Brytania są gwarantami integralności terytorialnej Ukrainy i mają teraz obowiązek reagować. My, obywatele Rosji, też mamy taki obowiązek. wyborcza.pl/1,75477,15549211,_Polityka_w_stalinowskim_lub_hitlerowskim_stylu__.html Odpowiedz Link Zgłoś
volupte Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 12:27 Oni sa w amoku po zwyciestwie na Krymie. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 30.03.14, 21:34 wyborcza.pl/1,75968,15554365,Hanba_Rosji.html Odpowiedz Link Zgłoś
zwis-wpis Największy obciach to być propagatorem 04.09.14, 17:12 kremlowskiej dezinformacji. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Największy obciach 15.10.14, 15:30 wyborcza.pl/1,75477,16806401,Separatysci_odrabali_Wasylowi_ramie__Za_tatuaz_z_herbem.html Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Straszny wstyd 04.09.14, 17:13 i obciach, bo rosjanin to ochroniarz, który stał się bandytą i napadł ochranianego! Odpowiedz Link Zgłoś
5magna Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 05.09.14, 02:46 Nie piernicz bo ci krowa zdechnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
dupeteczek Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 05.09.14, 08:25 Ano, obciach jest! Szybko wujaszek kagiebista zniszczył pozytywną opinię, którą Rosja budowała przez dwadzieścia lat. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.2349 Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 05.09.14, 15:18 No niestety wstyd. Może lepiej urodzić się chomikiem? Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka "Mój kraj oszalał" 09.09.14, 17:28 wyborcza.pl/1,75477,16601646,Legendarny_rosyjski_muzyk_Andriej_Makarewicz_z_nowa.html Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 09.09.14, 21:53 Tak jak kiedyś było wstyd być Niemcem. Ciekawe, czy Michałkow wzorem Riefenstahl na starość zajmie się nurkowaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 09.09.14, 22:12 Niedawno,po aneksji Krymu, dokladnie to ("Dziś wstyd być Rosjaninem") uslyszalem z ust znajomego Rosjanina.... Cieszy ze niektorzy rozumieja co Putin wyprawia,smuci ze tak malo Rosjan to rozumie... Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Michałkow wzorem Riefenstahl 15.06.26, 21:06 Szachnazarow u Sołowiowa już robił ostatnio w gacie. Dobrze ;-> Odpowiedz Link Zgłoś
bywszy1 Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem"?I wcale nie!+ 15.10.14, 15:56 Nieprawda!!! maxpark.com/user/1252668527/content/3037992?utm_campaign=mostinteresting&utm_source=newsletter Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Nie - zajecie Krymu bylo zrozumiale 09.06.26, 06:54 pijatyka napisał: a co dopiero teraz... Nie - zajecie Krymu i odebranie go Turkom w 1783 bylo zrozumiale - Krym nigdy nie byl Ukrainski bezsensowne bylo przekazanie go (przez Chruszczowa) w 1954 Ukrainie Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Nie - zajecie Krymu bylo zrozumiale 09.06.26, 07:10 j-k napisał: > - Krym nigdy nie byl Ukrainski > > bezsensowne bylo przekazanie go (przez Chruszczowa) w 1954 Ukrainie Ale nastąpiło. I teraz należy do Ukrainy, a nie do bandyckiego kraju, któremu wydaje się że mu wszystko wolno. Podobnie wydaje się też rusofilom, takim ruskim onucom. Nie jesteś przecież jednym z nich, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
j-k bzdety. 15.06.26, 21:13 taziuta napisał: > Ale nastąpiło. I teraz należy do Ukrainy, - nalezal. i juz doi Ukrainy nie wroci. > Podobnie wydaje się też rusofilom, takim ruskim onucom. Nie jesteś przecież jednym z nich, prawda? nie jestem rusofilem . jestem tylko anty-ukrainski. - a do tego nie trzeba byc rusofilerm. - wystarczy miec rodzine z Wolynia. Odpowiedz Link Zgłoś
bywszybywszy Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem"+ 09.06.26, 07:50 Russkij,russkij narod. Tak,kiedys to byl wielikij(olbrzymi,wspanialy,slodki,chrobry o wielkim sercu) bratni narodd,stojacy przed wszystkimi innymi narodami bratnimi. Narod bezgrzeszny posiadajacy wszystkie cechy i talenty homosapiensa. Tak mnie uczono i wychowano jako oktiabrionka,pioniera i komsomolca. Zapedzajac mnie na sam koniec wszystkich narodow nalezacych do sowietskogo narodu. Teraz narod ten upadl.Sk...l sie.Zostal narodem zwyklym ze wszystkimi plusami i slabosciami sapiensa. Niektorzy twierdza,ze sa zydami 21 wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem"+ 09.06.26, 08:03 bywszybywszy napisał(a): /.../ > Niektorzy twierdza,ze sa zydami 21 wieku. Masz coś do Żydów dopuszczających się ludobójstwa w Strefie Gazy? :> Odpowiedz Link Zgłoś
bywszybywszy Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem"+ 09.06.26, 11:50 taziuta napisał: > bywszybywszy napisał(a): > > /.../ > > Niektorzy twierdza,ze sa zydami 21 wieku. > > Masz coś do Żydów dopuszczających się ludobójstwa w Strefie Gazy? :> zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Tworza odmiane operacji "Wisla". Tylko wtedy nie bylo jeszce telewizji. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k rozumiem, bywszy, - tylko to za pozno. 15.06.26, 21:18 bywszybywszy napisał(a): > Tworza odmiane operacji "Wisla". rozumiem , tylko powinni byli zrobic to od razu po wygranej wojnie 1967 , a najpozniej w 1982 - gdy zylo tam kilkaset tys. arabow. teraz namnozylo sie ich na 2 mln - i jest juz chyba na akcje "Wisla" - za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
bywszybywszy Re: rozumiem, bywszy, - tylko to za pozno. 16.06.26, 16:52 zgadzam sie! Ale wtedy bylo wiecej stron zamieszanych. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Dziś wstyd być i Amerykaninem. 15.06.26, 21:20 Trump koncertowo spartolil ten atak na Iran - majac taka przewage technologiczna... Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 16.06.26, 16:20 Nie jest to taki odosobniony pogląd. Tak oceniła sytuację pewna rosyjska studentka jeszcze przed wojną ukraińską. Odpowiedz Link Zgłoś