Dodaj do ulubionych

"Dziś wstyd być Rosjaninem"

    • arkaf Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 00:40
      Radosne te komentarze rosjan pod videem, takie bardzo glebokie, podobne do tych tu na forum
    • przyjacielameryki Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 09:36
      Tak jest, dzisiaj bycie Rosjaninem to obciach w świecie cywilizowanym. Niedługo będą ich wytykać palcami - agresorzy, bandyci, faszyści, , . . . . . !
    • adamusb Re: Tylko pijak n ie ma wstydu 29.03.14, 10:12
      co do pijaków, sporo ich w tym faszystowskim kraiku.
      • pijatyka Re: Tylko pijak nie ma wstydu 04.09.14, 17:10
        Akunin opuszcza Rosję. "Trzeźwemu z pijanym niewygodnie pod jednym dachem"

        "Z putinowską Rosją nie mam nic wspólnego, wszystko w niej jest mi obce" - pisał w tekście zamieszczonym
        1 września na portalu Obozrevatel.com, dodając, że w Rosji ma dziś miejsce "powszechne zaćmienie umysłu".



        wyborcza.pl/1,75477,16582199,Akunin_opuszcza_Rosje___Trzezwemu_z_pijanym_niewygodnie.html
    • pijatyka Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 12:18
      Siergiej Kowaliow:

      I czego się spodziewaliście po ppłk. KGB, po kraju, którym rządzą oficerowie służb specjalnych. Nam, Rosjanom, powinno być wstyd, że wybraliśmy takiego nikczemnego człowieka prezydentem i godzimy się tak długo na jego rządy.

      Ale nie mogą bez wstydu słuchać tego, co w tej dramatycznej sytuacji mówią przywódcy Zachodu. Myślę, że Putin zdecydował się na dzisiejszy krok po tym, jak w piątek Obama wygłosił swoje oświadczenie w sprawie Ukrainy - o "zaniepokojeniu", o ewentualnych "konsekwencjach" ataku na Krym. Myślę, że nasz podpułkownik zrozumiał słowa prezydenta USA jako carte blanche na agresję.

      Zachód już nie pamięta, że i USA i Wlk. Brytania są gwarantami integralności terytorialnej Ukrainy i mają teraz obowiązek reagować.

      My, obywatele Rosji, też mamy taki obowiązek.



      wyborcza.pl/1,75477,15549211,_Polityka_w_stalinowskim_lub_hitlerowskim_stylu__.html
    • volupte Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 12:27
      Oni sa w amoku po zwyciestwie na Krymie.
    • wiarusik Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 29.03.14, 12:50
      prawda.
    • pijatyka Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 30.03.14, 21:34
      wyborcza.pl/1,75968,15554365,Hanba_Rosji.html
    • zwis-wpis Największy obciach to być propagatorem 04.09.14, 17:12
      kremlowskiej dezinformacji.
      • pijatyka Re: Największy obciach 15.10.14, 15:30
        wyborcza.pl/1,75477,16806401,Separatysci_odrabali_Wasylowi_ramie__Za_tatuaz_z_herbem.html
    • zapijaczony_ryj Straszny wstyd 04.09.14, 17:13
      i obciach, bo rosjanin to ochroniarz, który stał się bandytą i napadł ochranianego!
    • pijatyka Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 05.09.14, 02:03

      • 5magna Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 05.09.14, 02:46
        Nie piernicz bo ci krowa zdechnie....
        • pijatyka Troll. Kosz. 05.09.14, 14:04

    • dupeteczek Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 05.09.14, 08:25
      Ano, obciach jest! Szybko wujaszek kagiebista zniszczył pozytywną opinię, którą Rosja budowała przez dwadzieścia lat.
    • wojciech.2349 Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 05.09.14, 15:18
      No niestety wstyd.
      Może lepiej urodzić się chomikiem?
    • pijatyka "Mój kraj oszalał" 09.09.14, 17:28
      wyborcza.pl/1,75477,16601646,Legendarny_rosyjski_muzyk_Andriej_Makarewicz_z_nowa.html
    • chateau Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 09.09.14, 21:53
      Tak jak kiedyś było wstyd być Niemcem.

      Ciekawe, czy Michałkow wzorem Riefenstahl na starość zajmie się nurkowaniem.
      • yurek11111 Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 09.09.14, 22:12
        Niedawno,po aneksji Krymu, dokladnie to ("Dziś wstyd być Rosjaninem") uslyszalem z ust znajomego Rosjanina....
        Cieszy ze niektorzy rozumieja co Putin wyprawia,smuci ze tak malo Rosjan to rozumie...
      • pijatyka Re: Michałkow wzorem Riefenstahl 15.06.26, 21:06


        Szachnazarow u Sołowiowa już robił ostatnio w gacie. Dobrze ;->


    • bywszy1 Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem"?I wcale nie!+ 15.10.14, 15:56
      Nieprawda!!!
      maxpark.com/user/1252668527/content/3037992?utm_campaign=mostinteresting&utm_source=newsletter
    • pijatyka Wstyd był już w 2014... 09.06.26, 00:15


      ...a co dopiero teraz...



      • j-k Nie - zajecie Krymu bylo zrozumiale 09.06.26, 06:54
        pijatyka napisał:
        a co dopiero teraz...


        Nie - zajecie Krymu i odebranie go Turkom w 1783 bylo zrozumiale

        - Krym nigdy nie byl Ukrainski

        bezsensowne bylo przekazanie go (przez Chruszczowa) w 1954 Ukrainie
        • taziuta Re: Nie - zajecie Krymu bylo zrozumiale 09.06.26, 07:10
          j-k napisał:

          > - Krym nigdy nie byl Ukrainski
          >
          > bezsensowne bylo przekazanie go (przez Chruszczowa) w 1954 Ukrainie

          Ale nastąpiło. I teraz należy do Ukrainy, a nie do bandyckiego kraju, któremu wydaje się że mu wszystko wolno.
          Podobnie wydaje się też rusofilom, takim ruskim onucom. Nie jesteś przecież jednym z nich, prawda?
          • j-k bzdety. 15.06.26, 21:13
            taziuta napisał:



            > Ale nastąpiło. I teraz należy do Ukrainy,

            - nalezal. i juz doi Ukrainy nie wroci.

            > Podobnie wydaje się też rusofilom, takim ruskim onucom.
            Nie jesteś przecież jednym z nich, prawda?


            nie jestem rusofilem . jestem tylko anty-ukrainski. - a do tego nie trzeba byc rusofilerm.
            - wystarczy miec rodzine z Wolynia.
    • bywszybywszy Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem"+ 09.06.26, 07:50
      Russkij,russkij narod.
      Tak,kiedys to byl wielikij(olbrzymi,wspanialy,slodki,chrobry o wielkim sercu) bratni narodd,stojacy przed wszystkimi innymi narodami bratnimi.
      Narod bezgrzeszny posiadajacy wszystkie cechy i talenty homosapiensa.
      Tak mnie uczono i wychowano jako oktiabrionka,pioniera i komsomolca.
      Zapedzajac mnie na sam koniec wszystkich narodow nalezacych do sowietskogo narodu.
      Teraz narod ten upadl.Sk...l sie.Zostal narodem zwyklym ze wszystkimi plusami i slabosciami sapiensa.
      Niektorzy twierdza,ze sa zydami 21 wieku.
      • taziuta Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem"+ 09.06.26, 08:03
        bywszybywszy napisał(a):

        /.../
        > Niektorzy twierdza,ze sa zydami 21 wieku.

        Masz coś do Żydów dopuszczających się ludobójstwa w Strefie Gazy? :>
        • bywszybywszy Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem"+ 09.06.26, 11:50
          taziuta napisał:

          > bywszybywszy napisał(a):
          >
          > /.../
          > > Niektorzy twierdza,ze sa zydami 21 wieku.
          >
          > Masz coś do Żydów dopuszczających się ludobójstwa w Strefie Gazy? :>

          zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
          Tworza odmiane operacji "Wisla".
          Tylko wtedy nie bylo jeszce telewizji.
          • bywszybywszy Re: P.S+ 09.06.26, 12:39
            jak wyzej:
            telewizji jeszcze nie bylo:
          • j-k rozumiem, bywszy, - tylko to za pozno. 15.06.26, 21:18
            bywszybywszy napisał(a):
            > Tworza odmiane operacji "Wisla".


            rozumiem , tylko powinni byli zrobic to od razu po wygranej wojnie 1967 , a najpozniej w 1982 - gdy zylo tam kilkaset tys. arabow.

            teraz namnozylo sie ich na 2 mln - i jest juz chyba na akcje "Wisla" - za pozno.
            • bywszybywszy Re: rozumiem, bywszy, - tylko to za pozno. 16.06.26, 16:52
              zgadzam sie!
              Ale wtedy bylo wiecej stron zamieszanych.
    • j-k Dziś wstyd być i Amerykaninem. 15.06.26, 21:20
      Trump koncertowo spartolil ten atak na Iran - majac taka przewage technologiczna...
    • privus Re: "Dziś wstyd być Rosjaninem" 16.06.26, 16:20
      Nie jest to taki odosobniony pogląd. Tak oceniła sytuację pewna rosyjska studentka jeszcze przed wojną ukraińską.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka