ich.bin.danziger
04.05.14, 20:18
Na Ukrainie powstała nowa siła bojowa Ukraińska Narodowo-Wyzwoleńcza Armia / YHOA/
i wkrótce jej pierwsze pododdziały wejdą do boju. Jej mobilizacyjną rezerwę stanowią Ukraińcy pracujący w Rosji /w sumie około 5 mln/ z których 1% około 50 tysięcy ludzi znajduje się już w gotowości bojowej. Dowódcą tej armii jest Ukrainiec z zachodniej Ukrainy z Wołynia. Połowa członków tej armii pochodzi z zachodniej Ukrainy tj. ze Lwowa, Użgorodu, Iwano-Frankowska, Łucka. Zdaniem anonimowego dowódcy jego armia jest w stanie pokonać kijowską juntę, która z Ukrainy zrobiła zachodnią kolonię, którą z Kijowa zarządzają amerykańscy komisarze , popychając Ukrainę w kierunku wojny domowej. Nie bagatelną rolę w tej wojnie odgrywają zagraniczni najemnicy ściągnięci do Ukrainy przez juntę, z którymi –zdaniem dowódcy- nie będą się certolić. I nic ich nie będzie obchodzić reakcja Zachodu na ich likwidację.
3rm.info/46455-formiruetsya-ukrainskaya-narodno-osvoboditelnaya-armiya.html