Dodaj do ulubionych

Rosyjksie rozwiązania systemowe.

04.12.14, 20:40
www.sport.pl/inne/1,64998,17073792,Kto_nie_bierze__ten_frajer__czyli_rosyjska_fabryka.html
Doping w rosyjskim sporcie jest prowadzony na masową skalę. Niby wszędzie są przekręty ale nie takie jak w Rosji. To zupełnie inny świat, ten zły świat i to we wszystkim! Ta sprawa pokazuje, jak bardzo Rosja oddala się od zwyczajów cywilizowanych. To dotyczy każdej jednej sprawy i każdej dziedziny związanej z Rosją, jej rzetelności, jej praworządności i jej kłamstw na każdym kroku, w każdej dosłownie sprawie.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Slowa przeciw slowom 04.12.14, 20:53
      Rosyjska agencja do walki z dopingiem odrzuca stanowczo zarzuty ARD,swoja droga widzialem material byl przekonywujacy,nawet swiatowe organizacje sportowe zapowiedzialy kontrole na swoich odcinkach,co z tego wyniknie zobaczymy:
      www.spiegel.de/sport/sonst/doping-rusada-weist-vorwuerfe-der-ard-zurueck-a-1006637.html
      PS :Amigo wytrysk twojej jadowitej choroby, uogolniajac wszystko,przekonuje mnie ze ty potrzebujesz profesjonalnej pomocy psychiatrycznej,przyglupie ,lecz sie bo skretyniejesz na amen
    • pijatyka "Putin zrozumiał,jak uprawiać politykę przez sport 08.12.14, 23:19
      Znajem, znajem... ;->
    • melord Torri: Doping w kolarstwie jest powszechny 08.12.14, 23:35
      "Szef prokuratorów antydopingowych Włoskiego Komitetu Olimpijskiego (CONI) Ettore Torri wyraził pogląd, że doping jest w kolarstwie zjawiskiem powszechnym. "

      cholera...czy Putin musi mieszac rowniez w kolarstwie wloskim?
      przez 7 kolejnych lat "szprycowal" Lance Armstronga by wygrywal Tour de France...malo mu (Putinowi) jeszcze?
    • melord doping w podnoszeniu ciezarow 08.12.14, 23:54
      (i wszelkich innych dyscyplinach sportowych)
      Prezydenta Europejskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów - Antonio Urso stwierdzil,ze..
      Doping jest dla podnoszenia ciężarów, i całego sportu, niczym rak. Wirus dopingu szaleje od lat 60. ubiegłego wieku i uszkodził system odpornościowy całego światowego sportu."

      tutaj musze sie zgodzic z amigo,tak w jednym(kolarstwo) jak i drugim przypadku...to wina Putina i rosyjskiego systemu
      to,ze w latach 60-tych Putin byl malym chlopcem...nie szkodzi,musialo mu juz wtedy zle z oczu patrzec

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka