malkontent6 11.04.20, 19:35 Życzę wszystkim forumowiczom Wesołych i Zdrowych Świąt. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obrotowy Spokojnych Świąt - dzis sie zyczy. 11.04.20, 19:40 (rosyjskim zwyczajem) - bo wesole to one w tym roku nie beda... Odpowiedz Link Zgłoś
amunicyjny1 Re: Spokojnych Świąt - dzis sie zyczy. 11.04.20, 19:42 Najlepszego panie i panowie Odpowiedz Link Zgłoś
jabbaryt Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 12:02 Jak nie są wesołe to niech będą zdrowe i spokojne. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
senioryta13 Re: ... kolorowych pisanek 12.04.20, 17:19 ...Mokrego Poniedzialku Alleluja --- -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu Odpowiedz Link Zgłoś
engine8 Re: ... kolorowych pisanek 13.04.20, 20:38 Jeszcze sie ktos w poniedzialek moczy? Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 22:15 Andrea Bocelli: Music For Hope - Live From Duomo di Milano www.youtube.com/watch?v=huTUOek4LgU&feature=emb_title Odpowiedz Link Zgłoś
vermieter Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 22:31 Kiedyś wygadał się po pijaku, że tak naprawdę to on widzi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
vermieter Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 22:28 A co z forumowiczami niewierzącymi w śmierć kliniczną, hę? www.fronda.pl/a/swiadectwo-przezyla-smierc-kliniczna-spotkala-sie-z-panem-jezusem,139511.html Odpowiedz Link Zgłoś
borrka I niech tak zostanie 12.04.20, 22:49 Życzenia "Spokojnych Świąt" przypominają stan wojenny. Odpowiedz Link Zgłoś
jk2007 Noli me tangere 12.04.20, 23:07 aktualny obraz pl.wikipedia.org/wiki/Noli_me_tangere#/media/Plik:Tizian_050.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
boomerang Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 23:28 nawet nie próbuj, koleś, zawiadomimy cię jak będzie bezpiecznie Odpowiedz Link Zgłoś