Dodaj do ulubionych

Wesołych Świąt

11.04.20, 19:35
Życzę wszystkim forumowiczom Wesołych i Zdrowych Świąt.
Obserwuj wątek
    • obrotowy Spokojnych Świąt - dzis sie zyczy. 11.04.20, 19:40
      (rosyjskim zwyczajem)

      - bo wesole to one w tym roku nie beda...
      • amunicyjny1 Re: Spokojnych Świąt - dzis sie zyczy. 11.04.20, 19:42
        Najlepszego panie i panowie
    • felusiak1 Re: Wesołych Świąt 11.04.20, 19:42
      Wzajemnie
      • jabbaryt Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 12:02
        Jak nie są wesołe to niech będą zdrowe i spokojne. Pozdrawiam.
    • senioryta13 Re: ... kolorowych pisanek 12.04.20, 17:19
      ...Mokrego Poniedzialku
      Alleluja

      ---
      -caesar_pl: Polacy to zruszczeni Slowianie
      -boomerang: Póknij się w łeb, Cysorzu
      • engine8 Re: ... kolorowych pisanek 13.04.20, 20:38
        Jeszcze sie ktos w poniedzialek moczy?
    • jk2007 Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 22:15
      Andrea Bocelli: Music For Hope - Live From Duomo di Milano
      www.youtube.com/watch?v=huTUOek4LgU&feature=emb_title
      • vermieter Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 22:31
        Kiedyś wygadał się po pijaku, że tak naprawdę to on widzi ;)
    • vermieter Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 22:28
      A co z forumowiczami niewierzącymi w śmierć kliniczną, hę?


      www.fronda.pl/a/swiadectwo-przezyla-smierc-kliniczna-spotkala-sie-z-panem-jezusem,139511.html
    • borrka I niech tak zostanie 12.04.20, 22:49
      Życzenia "Spokojnych Świąt" przypominają stan wojenny.
      • jk2007 Noli me tangere 12.04.20, 23:07
        aktualny obraz

        pl.wikipedia.org/wiki/Noli_me_tangere#/media/Plik:Tizian_050.jpg
    • boomerang Re: Wesołych Świąt 12.04.20, 23:28
      nawet nie próbuj, koleś, zawiadomimy cię jak będzie bezpiecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka