Dodaj do ulubionych

Po 10 latach

22.10.21, 06:10
Ponad 10 lat temu mieliśmy na FŚ pełną pasji dyskusję na temat Białorusi i Łukaszenki. Tak, tak, to nie jest nowy temat. Inspiracją był artykuł z portalu Lewica.pl. Mnie teraz, po ponownym przeczytaniu, zainteresował jeden fragment:

"W polskiej sferze politycznej panuje jednak prymitywnie jednostronny punkt widzenia na wszystko, co związane jest z Białorusią. Łukaszenko jest zawsze zły a jego polityczni przeciwnicy zawsze wspaniali i szlachetni."

Obawiam się, że na skutek obecnej afery z "uchodźcami" nie tylko Polacy będą mieć złe zdanie o bat'ce. Dołączą do nas Niemcy i prawdopodobnie Irakijczycy, Afganie, Sudańczycy i inni Syryjczycy. Bat'ka zaprosił ich do siebie i obiecał szybkie dotarcie do Niemiec. Niepowiedział im jednak o Polakach, którzy mają jakieś dziwne prawo i nie chcą ich przepuszczać bez wiz przez swój kraj. A oni tam marzną i sa głodni. Wcześniej czy później ci migranci uznają, że motywy działania bat'ki nie było do końca szczere i szlachetne. Tym bardziej, że kosztowało ich to kupę forsy.

To jest link to artykułu lewica.pl/?id=24258

A to link do dyskusji sprzed 10 lat forum.gazeta.pl/forum/w,50,124592093,124592093,interesujacy_artykul_o_Bialorusi.html
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka