Dodaj do ulubionych

Niedźwiedź i zając

15.05.05, 12:12
Niedźwiedź i zając I

Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
W dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
Zając się potem żonie chwalił po obiedzie:
- Wiesz, stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!

Niedźwiedź i zając II

Kiedyś pijany zając włóczył się po rżysku,
A spotkawszy niedźwiedzia, naprał go po pysku,
Niedźwiedź wpadłszy do domu wrzasnął: - Leokadio!
Coś się chyba zmieniło, włącz no prędko radio!

Niedźwiedź i zając III

Wraca zając po balu w dość nietrzeźwym stanie,
Patrzy a zajęczyca z niedźwiedziem na sianie.
Skoczył zając lecz zaraz z wściekłości ochłonął:
- Niestety - rzekł - niedźwiedzie u nas pod ochroną


www.icons.com.pl/zajac/waligorski.htm

Nie za bardzo wiem, kto ten Waligórski (60 min na godz.?), ale cytuję, bo aktualne.


Obserwuj wątek
    • i-love-2-bike Re: Niedźwiedź i zając 15.05.05, 16:52
      bardzo ladne wierszyki,prosimy o bis.
    • kropka Re: Niedźwiedź i zając 15.05.05, 17:40
      oto kim był Andrzej Waligórski
      www.waligorski.art.pl/
      • pypcinski Re: Niedźwiedź i zając 15.05.05, 18:43
        Dzięki. Super link.
      • polski_francuz Wroclawiak 15.05.05, 21:36
        pisal tez teksty dla kabaretu Elita. Chyba to byla jego "Kurna chata".

        Troche niedzwiedziowaty z wygladu.

        PF

    • wojcd Re: Niedźwiedź i zając 15.05.05, 23:59
      Najbardziej podoba mi sie ostatnia wersja.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka