Dodaj do ulubionych

BARBARZYŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.09.01, 12:07
Ludzie ku czemu ten świat zmierza?
Przecież muzułmanie to najgłupszy naród na świecie, będą zabijać za boga
którego nie ma, nie było i nie będzie. Trzeba coś z tym zrobić ich się nie da
uświadomić, to co zrobić z nimi?... kolejnu holokaust??? Nie chodzi przecież
żeby mordować ale latać z karabninem za wiarę w XXI wieku to już chyba
przypadek tylko do odstrzału. Średniowiecze się skończyło. pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: Sam Re: BARBARZYŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.09.01, 12:21
      Biorac pod uwage czas istnienia i "rozwoju" tej krwiozerczej religii - Islam jest na etapie ok. 1380 r.(ich ery - od
      wystapienia Mahometa), wiec czemu sie dziwic? Oni ze swoja religia sa w sredniowieczu.
      Swoja droga, zachecam cywilizowane kraje, a przede wszystkim obroncow migrantow do przyjmowania
      jeszcze wiekszych rzesz uchodzcow, zwlaszcza z islamskiego swiata (patrz Afganczycy w Australii) - to sie
      naprawde oplaca.
      Gorzko iIronizuje, ale naprawde jestem wstrzasniety tym co sie stalo.
    • Gość: booczek Re: BARBARZYŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????? IP: *.mofnet.gov.pl 12.09.01, 12:26
      > Przecież muzułmanie to najgłupszy naród na świecie, będą zabijać za boga
      > którego nie ma, nie było i nie będzie

      Zabierasz się za tępienie pogan?
      Tak samo oni mówią o Twoim Bogu (z dużej nie tylko Twój, ich także).
    • Gość: booczek Re: BARBARZYŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????? IP: *.mofnet.gov.pl 12.09.01, 12:41
      Nie mam zamiaru popierać zabijania dla Boga - kompletna głupota, to należy
      tempić, ale każdy ma prawo do wiary.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka