smoku_wawelski 31.07.05, 19:15 Czy to często się zdarza, że posty są usuwane bez podania przyczyny? Po prostu niema sladu po nich, a odpowiedzi na nie blakaja sie gdzie indziej. Lool moderacja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
smoku_wawelski Re: znikające posty 31.07.05, 19:42 To jest podobnie jak wsrod moderatorow onetu tylko tu jest w lżejszej formie. Dziekujemy! Hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
smoku_wawelski Re: znikające posty 31.07.05, 19:43 Hahahahah usuneli posta wojo11111. LooooL Odpowiedz Link Zgłoś
smoku_wawelski :))) 31.07.05, 19:56 Zazwyczaj sam ze soba nie gadam, ale tu usuwaja posty ludzi idacych nie po lini parti. Ech te stare nawyki. Kropka napisz czego mam nie pisać hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
krtk1 "Wybiórcza" - standard niekompetencji - nawet 31.07.05, 20:10 oszukują bez jaj! Odpowiedz Link Zgłoś
smoku_wawelski Re: "Wybiórcza" - standard niekompetencji - nawet 31.07.05, 20:15 krtk1 napisał: > oszukują bez jaj! Będę teraz cytował, żeby nic nie zginęło :) Odpowiedz Link Zgłoś
wasyl9 Re: znikające posty 31.07.05, 21:00 Znikają bo prawda nie może ujrzeć światła dziennego, no i oczywiście prawda boli. Odpowiedz Link Zgłoś
smoku_wawelski Sila 31.07.05, 21:36 Jak nie ma siły argumentow to pozostaje jedynie kasowanko. Uznaje to za komplement dla sily moich postow 8) Dziekuje kropeczko. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Sila 31.07.05, 21:37 smoku_wawelski napisał: > Jak nie ma siły argumentow to pozostaje jedynie kasowanko. Uznaje to za > komplement dla sily moich postow 8) Dziekuje kropeczko. nie narzekaj tylko pisz nowe,ta metoda jest skuteczniejsza. nie zamieniaj sie w te szlochajaca,rozedrgana dane,ktora to nie moze sie uspokoic jak jej cos zetna:)) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Sila 31.07.05, 21:41 smoku_wawelski napisał: > :)))) Spoczko ja tylko sie nasmiewam ;) mam nadzieje,bo juz drugiej krolewny na grochu,tupiacej nozkami to forum chyba by nie przezylo,co za meka panska i ile dni zabiera kojenie zszarpanych nerwow:))) Odpowiedz Link Zgłoś
smoku_wawelski Re: Sila 31.07.05, 21:44 Zastanawiam sie tylko kiedy go niepostrzezenie usuną :) Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: Sila 31.07.05, 21:48 smoku_wawelski napisał: > Zastanawiam sie tylko kiedy go niepostrzezenie usuną :) nie usuna,ja przynosze szczescie i rzadko jestem cieta:)) Odpowiedz Link Zgłoś
smoku_wawelski Znikajace topici 8) 31.07.05, 21:37 Dodac wlasnie nalezy usuniety cały topic krtk1 o wycinaniu postow 8) Odpowiedz Link Zgłoś