Dodaj do ulubionych

znikające posty

31.07.05, 19:15
Czy to często się zdarza, że posty są usuwane bez podania przyczyny? Po prostu
niema sladu po nich, a odpowiedzi na nie blakaja sie gdzie indziej. Lool
moderacja.
Obserwuj wątek
    • smoku_wawelski Re: znikające posty 31.07.05, 19:42
      To jest podobnie jak wsrod moderatorow onetu tylko tu jest w lżejszej formie.
      Dziekujemy! Hehehe
    • smoku_wawelski Re: znikające posty 31.07.05, 19:43
      Hahahahah usuneli posta wojo11111. LooooL
    • smoku_wawelski :))) 31.07.05, 19:56
      Zazwyczaj sam ze soba nie gadam, ale tu usuwaja posty ludzi idacych nie po lini
      parti. Ech te stare nawyki. Kropka napisz czego mam nie pisać hehehehe
    • krtk1 "Wybiórcza" - standard niekompetencji - nawet 31.07.05, 20:10
      oszukują bez jaj!
      • smoku_wawelski Re: "Wybiórcza" - standard niekompetencji - nawet 31.07.05, 20:15
        krtk1 napisał:

        > oszukują bez jaj!

        Będę teraz cytował, żeby nic nie zginęło :)
    • wasyl9 Re: znikające posty 31.07.05, 21:00
      Znikają bo prawda nie może ujrzeć światła dziennego, no i oczywiście prawda boli.
      • smoku_wawelski Sila 31.07.05, 21:36
        Jak nie ma siły argumentow to pozostaje jedynie kasowanko. Uznaje to za
        komplement dla sily moich postow 8) Dziekuje kropeczko.
        • i-love-2-bike Re: Sila 31.07.05, 21:37
          smoku_wawelski napisał:

          > Jak nie ma siły argumentow to pozostaje jedynie kasowanko. Uznaje to za
          > komplement dla sily moich postow 8) Dziekuje kropeczko.

          nie narzekaj tylko pisz nowe,ta metoda jest skuteczniejsza. nie zamieniaj sie w
          te szlochajaca,rozedrgana dane,ktora to nie moze sie uspokoic jak jej cos zetna:))
          • smoku_wawelski Re: Sila 31.07.05, 21:39
            :)))) Spoczko ja tylko sie nasmiewam ;)
            • i-love-2-bike Re: Sila 31.07.05, 21:41
              smoku_wawelski napisał:

              > :)))) Spoczko ja tylko sie nasmiewam ;)

              mam nadzieje,bo juz drugiej krolewny na grochu,tupiacej nozkami to forum chyba
              by nie przezylo,co za meka panska i ile dni zabiera kojenie zszarpanych nerwow:)))
              • smoku_wawelski Re: Sila 31.07.05, 21:44
                Zastanawiam sie tylko kiedy go niepostrzezenie usuną :)
                • i-love-2-bike Re: Sila 31.07.05, 21:48
                  smoku_wawelski napisał:

                  > Zastanawiam sie tylko kiedy go niepostrzezenie usuną :)

                  nie usuna,ja przynosze szczescie i rzadko jestem cieta:))
                  • smoku_wawelski Re: Sila 31.07.05, 21:49
                    w kazdym razie zabawa jest przednia :)
    • smoku_wawelski Znikajace topici 8) 31.07.05, 21:37
      Dodac wlasnie nalezy usuniety cały topic krtk1 o wycinaniu postow 8)
    • al-fateh moj tez przed chwila wywalili. ale chamstwo! 31.07.05, 22:14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka