Dodaj do ulubionych

Izraelczycy wysadzili palestyński dom w Strefie...

IP: *.nyc.rr.com 21.08.02, 13:56
zburzono nie jeden tylko 8. Jeden 4-ro , jeden 6-cio pietrowy a
te zniszczyly dodatkowo 8, razem jest 100 nowych , bezdomnych
sympatykow Izraela. Kiedy Swiat powie STOP tym barbarzyncom,
zbiorowa odpowiedzialnosc to metody Adolfa, Sharon chce mu
dorownac???
Obserwuj wątek
    • Gość: DRedzio Re: Izraelczycy wysadzili palestyński dom w Stref IP: *.daimler-benz.com 21.08.02, 14:11
      Gość portalu: Kochanka napisał(a):

      > zburzono nie jeden tylko 8. Jeden 4-ro , jeden 6-cio pietrowy a
      > te zniszczyly dodatkowo 8, razem jest 100 nowych , bezdomnych
      > sympatykow Izraela. Kiedy Swiat powie STOP tym barbarzyncom,
      > zbiorowa odpowiedzialnosc to metody Adolfa, Sharon chce mu
      > dorownac???
      Dobrze Kochana ja chce cala Samaria i Judea wysadlic ale do moza lepiej na
      Woldze ! Weznij jakiegos Arabczka do sipialni tak i tak moja Polska jest pelna
      Kebabow !
      • Gość: enemy Re: Izraelczycy wysadzili palestyński dom w Stref IP: *.dip.t-dialin.net 21.08.02, 22:52
        Gość portalu: DRedzio napisał(a):

        > Gość portalu: Kochanka napisał(a):
        >
        > > zburzono nie jeden tylko 8. Jeden 4-ro , jeden 6-cio pietrowy a
        > > te zniszczyly dodatkowo 8, razem jest 100 nowych , bezdomnych
        > > sympatykow Izraela. Kiedy Swiat powie STOP tym barbarzyncom,
        > > zbiorowa odpowiedzialnosc to metody Adolfa, Sharon chce mu
        > > dorownac???

        Zydzi sa za miekcy. Adolf by nie dopusci, do zaistnienia ych 100 bezdomny,
        tylko polozyl od razu kres ich bezsensownej wegetacji


        Actual Quotes from the Koran
        The Muslim Bible commands Muslims to murder all non-Muslims:
        "O Prophet! Make war against the unbelievers [all non-Muslims] and the
        hypocrites and be merciless against them. Their home is hell, an evil refuge
        indeed." (Koran, 9:73)

        "When you meet the unbelievers in jihad [holy war], chop off their heads. And
        when you have brought them low, bind your prisoners rigorously. Then set them
        free or take ransom from them until the war is ended." (Koran, 47:40)

        "The punishment of those who wage war against Allah and his messenger and
        strive after corruption in the land will be to be killed or crucified, or have
        their hands and feet and genitals cut off, or to be expelled out of the land.
        Such will be their humiliation in the world, and in the next world they will
        face an awful horror." (Koran, 5:33-34)

        "When we decide to destroy a population, we send a definite order to them who
        have the good things in life and yet sin. So that Allah's word is proven true
        against them, then we destroy them utterly." (Koran, 17:16-17)

        "In order that Allah may separate the pure from the impure, put all the impure
        ones [all non-Muslims] one on top of another in a heap and cast them into hell.
        They will have been the ones to have lost." (Koran, 8:37)

        "How many were the populations we utterly destroyed because of their sins,
        setting up in their place other peoples." (Koran, 21:11)

        "Remember Allah inspired the angels: I am with you. Give firmness to the
        believers. I will instill terror into the hearts of the unbelievers: you smite
        them above their necks and smite all their fingertips off of them." (Koran,
        8:12)

    • android http://www.indymedia.org/ 21.08.02, 14:15
      Więcej informacji o przemocy Izraela wobec narodu Palestyńskiego
      na stronie www.indymedia.org/
      Znajdziecie tam również inne niezależne informacje, często o
      wiele dokładniejsze od podawanych przez oficjalne i zakłamane
      media, bowiem służące rządzącym elitom i pilnowane przez
      policyjne psy.

    • Gość: Sara Re: Izraelczycy wysadzili palestyński dom w Stref IP: *.walt.broadband.ntl.com 21.08.02, 14:43
      Hitler to mial jednak racje; Zydzi to same klopoty.... ten
      kolflikt trwa juz zbyt dlugo.... bombe atomowa na nich.... i
      po klopocie
      • Gość: dorota Re: Izraelczycy wysadzili palestyński dom w Stref IP: *.csk.pl / *.csk.pl 21.08.02, 15:56
        Nie mówcie tego przy mnie, ja nie znam sie na wojnach i nie wiem
        która strona ma racje.
        Wiem,ze każdy naród ma prawo do wolności i suwerenności.
        Ja jestem przeciwnikiem terroru i innych zamachów, nie lubie jak
        giną ludzie.
      • Gość: Fredzio Re: Izraelczycy wysadzili palestyński dom w Stref IP: *.daimler-benz.com 21.08.02, 17:58
        Gość portalu: Sara napisał(a):

        > Hitler to mial jednak racje; Zydzi to same klopoty.... ten
        > kolflikt trwa juz zbyt dlugo.... bombe atomowa na nich.... i
        > po klopocie
        ty Arabko materac Chyzbolakow zamknij sie twoje Katujeszy nas nie imponouja
        i kiedys zrobymy z Libanu placek !
        • Gość: mirmat ArabkeSare uratowal Szaron od Libanskich Chrzesjan IP: *.dialup.eol.ca 22.08.02, 05:51
          Gość portalu: Fredzio napisał(a):

          > Gość portalu: Sara napisał(a):
          >
          > > Hitler to mial jednak racje; Zydzi to same klopoty.... ten
          > > kolflikt trwa juz zbyt dlugo.... bombe atomowa na nich.... i
          > > po klopocie
          > ty Arabko materac Chyzbolakow zamknij sie twoje Katujeszy nas nie imponouja
          > i kiedys zrobymy z Libanu placek !

          Czyzbys Fredzio zapomnial jak Palestynscy islamisci blagali Szarona by ich
          ocalil od gniewu Libanskich chrzescijan??? I wiadomo jak oni sie odwdzieczaja.
          W Kuwejcie zaplata za goscine i pieniadze byla wspolpraca z Sadamem Husejnem w
          mordowaniu Kuwejtczykow.
          • Gość: stary szaron uratowal 2000 arabow w Sabrze i Sszatilli IP: 64.81.222.* 22.08.02, 15:28
            Poczytaj
            www.ummah.org.uk/unity/sabra/background/massacre.html
            musisz byc mocno nacpany piszac ze SSharon ocalil kogos czy uratowal.
            To zwierze ma na swoich rekach krew tysiecy ludzi, i co dzien jest jej tam
            wiecej
    • Gość: krzysiek Re: Izraelczycy wysadzili palestyński dom w Stref IP: *.ey.com.pl / 195.187.55.* 21.08.02, 17:08
      Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
      trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
      liberalnej - lewackiej Europy
      • Gość: Kirek Re: Izraelczycy wysadzili palestyński dom w Stref IP: *.polmos.bialystok.pl 21.08.02, 18:33
        Gość portalu: krzysiek napisał(a):

        > Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
        > trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
        > liberalnej - lewackiej Europy
        Ciekawe co powiedziałbyś, gdyby ktoś uznał Cie za osobę
        nieporządaną i zastosował politykę "izraelską" wobec Ciebie.
        Myślę, że szybko zmieniłbyś zdanie.
        Uważam, że opinia publiczna całego świata powinna zdecydowanie
        opowiedzieć się przeciwko polityce dyskryminacji Autonomii
        Palestyńskiej. Palestyńczycy mają prawo do posiadania własnej
        państwowości i nie dziwię się, że walczą o nią wszystkimi
        możliwymi metodami.
        Swoją drogą dziwię się, jak szybko Żydzi zapomnieli o
        prześladowaniach i morderstwach ich narodu przez Niemców i teraz
        stosują nazistowskie metody przeciwko palestyńczykom.
      • Gość: stary Krzysiek, popierasz polityke sily, bylbys dobry SSman IP: *.nyc2.dsl.speakeasy.net 21.08.02, 18:37
        Gość portalu: krzysiek napisał(a):

        > Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
        > trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
        > liberalnej - lewackiej Europy

        mialbys przyszlosc w ZOMO, w SS, w ruskim OMONie i jeszcze w
        kilku organizacjach, mysle ze szczytem twoich marzen byl by MOSAD
        tam moglbys zabijac 14 cywili w celu dostania jednego terrorysty
        zrzucajac 1 tonowa bombe na budynek mieszkalny. Jesli to sa
        metody ktore popierasz jestes wyznawca odpowiedzialnosci
        zbiorowej, i pewnie cie ucieszy fakt ze Izrael w ostatnich 2
        latach zburzyl okolo 800 budynkow mieszkalnych dzieki czemu jest
        okolo 4000 ludzi(tak , tak Palestynczycy to jednak ludzie, czy
        chcesz tego czy nie)stracilo dach nad glowa. zyskali oni w
        zamian cel w zyciu - ZEMSTA. Przemoc powoduje przemoc, zydzi nie
        chca tego zrozumiec albo wrecz przeciwnie , o to im chodzi.
        Do FREDZIA
        jak smiesz nazywac POLSKE twoja?
        Jeszcze jej calej nie opanowaliscie.
        • Gość: Fredzio Re: Krzysiek, popierasz polityke sily, bylbys dob IP: *.daimler-benz.com 21.08.02, 19:13
          Gość portalu: stary napisał(a):

          > Gość portalu: krzysiek napisał(a):
          >
          > > Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
          > > trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
          > > liberalnej - lewackiej Europy
          >
          > mialbys przyszlosc w ZOMO, w SS, w ruskim OMONie i jeszcze w
          > kilku organizacjach, mysle ze szczytem twoich marzen byl by MOSAD
          > tam moglbys zabijac 14 cywili w celu dostania jednego terrorysty
          > zrzucajac 1 tonowa bombe na budynek mieszkalny. Jesli to sa
          > metody ktore popierasz jestes wyznawca odpowiedzialnosci
          > zbiorowej, i pewnie cie ucieszy fakt ze Izrael w ostatnich 2
          > latach zburzyl okolo 800 budynkow mieszkalnych dzieki czemu jest
          > okolo 4000 ludzi(tak , tak Palestynczycy to jednak ludzie, czy
          > chcesz tego czy nie)stracilo dach nad glowa. zyskali oni w
          > zamian cel w zyciu - ZEMSTA. Przemoc powoduje przemoc, zydzi nie
          > chca tego zrozumiec albo wrecz przeciwnie , o to im chodzi.
          > Do FREDZIA
          > jak smiesz nazywac POLSKE twoja?
          > Jeszcze jej calej nie opanowaliscie.
          Panie stary nie wiem kogo Pan sluzyl w zyciu napewno pier Niemcow a potem Wanie,
          polska jest moja bo tam Mieszkalismy ostatnie 700 lat i mam 70 ceglow w murach
          placu Krolewskiego ostatnio znalazlem tez na Wilanow i wawelu.
          Co tak arabstwo zalujesz oni z wojna zaczeli dobrze ze jeszcze zyja bez dachem
          Ja wola ich Martwych, Arab jest dzikus i nie mozna znim sprawy na Kawy i Ciasto
          rozwyjac.Ci nie obchodzi o naszych stratow kolo 560 Zbytych Sieroty i Dowcy
          95% ciwilow Dzieci co chodza do dyskoteka albi sedzili w Kawiarni.
          Ja wole Arabow
          w saudi zamurowani,nawet w W-wy sa stali kolo Palacu Koltury i prowadzili Kebabu
          szkoda ze nie mnialem pelna magazine, jade Do polski oddechnonc od arabow i
          nawet tam sa ! Tfu !

          • Gość: Piotr FREDZIO IP: *.valueline.com 21.08.02, 22:11
            Gość portalu: Fredzio napisał(a):

            > Gość portalu: stary napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: krzysiek napisał(a):
            > >
            > > > Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
            > > > trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
            > > > liberalnej - lewackiej Europy
            > >
            > > mialbys przyszlosc w ZOMO, w SS, w ruskim OMONie i jeszcze w
            > > kilku organizacjach, mysle ze szczytem twoich marzen byl by MOSAD
            > > tam moglbys zabijac 14 cywili w celu dostania jednego terrorysty
            > > zrzucajac 1 tonowa bombe na budynek mieszkalny. Jesli to sa
            > > metody ktore popierasz jestes wyznawca odpowiedzialnosci
            > > zbiorowej, i pewnie cie ucieszy fakt ze Izrael w ostatnich 2
            > > latach zburzyl okolo 800 budynkow mieszkalnych dzieki czemu jest
            > > okolo 4000 ludzi(tak , tak Palestynczycy to jednak ludzie, czy
            > > chcesz tego czy nie)stracilo dach nad glowa. zyskali oni w
            > > zamian cel w zyciu - ZEMSTA. Przemoc powoduje przemoc, zydzi nie
            > > chca tego zrozumiec albo wrecz przeciwnie , o to im chodzi.
            > > Do FREDZIA
            > > jak smiesz nazywac POLSKE twoja?
            > > Jeszcze jej calej nie opanowaliscie.
            > Panie stary nie wiem kogo Pan sluzyl w zyciu napewno pier Niemcow a potem Wanie
            > ,
            > polska jest moja bo tam Mieszkalismy ostatnie 700 lat i mam 70 ceglow w murach
            > placu Krolewskiego ostatnio znalazlem tez na Wilanow i wawelu.
            > Co tak arabstwo zalujesz oni z wojna zaczeli dobrze ze jeszcze zyja bez dache
            > m
            > Ja wola ich Martwych, Arab jest dzikus i nie mozna znim sprawy na Kawy i Ciasto
            >
            > rozwyjac.Ci nie obchodzi o naszych stratow kolo 560 Zbytych Sieroty i Dowcy
            > 95% ciwilow Dzieci co chodza do dyskoteka albi sedzili w Kawiarni.
            > Ja wole Arabow
            > w saudi zamurowani,nawet w W-wy sa stali kolo Palacu Koltury i prowadzili Kebab
            > u
            > szkoda ze nie mnialem pelna magazine, jade Do polski oddechnonc od arabow i
            > nawet tam sa ! Tfu !
            >

            FREDZIO, W JAKIM JEZYKU TY PISZESZ?
            • fredzio54 Re: FREDZIO 22.08.02, 10:03
              Gość portalu: Piotr napisał(a):

              > Gość portalu: Fredzio napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: stary napisał(a):
              > >
              > > > Gość portalu: krzysiek napisał(a):
              > > >
              > > > > Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
              > > > > trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
              > > > > liberalnej - lewackiej Europy
              > > >
              > > > mialbys przyszlosc w ZOMO, w SS, w ruskim OMONie i jeszcze w
              > > > kilku organizacjach, mysle ze szczytem twoich marzen byl by MOSAD
              > > > tam moglbys zabijac 14 cywili w celu dostania jednego terrorysty
              > > > zrzucajac 1 tonowa bombe na budynek mieszkalny. Jesli to sa
              > > > metody ktore popierasz jestes wyznawca odpowiedzialnosci
              > > > zbiorowej, i pewnie cie ucieszy fakt ze Izrael w ostatnich 2
              > > > latach zburzyl okolo 800 budynkow mieszkalnych dzieki czemu jest
              > > > okolo 4000 ludzi(tak , tak Palestynczycy to jednak ludzie, czy
              > > > chcesz tego czy nie)stracilo dach nad glowa. zyskali oni w
              > > > zamian cel w zyciu - ZEMSTA. Przemoc powoduje przemoc, zydzi nie
              > > > chca tego zrozumiec albo wrecz przeciwnie , o to im chodzi.
              > > > Do FREDZIA
              > > > jak smiesz nazywac POLSKE twoja?
              > > > Jeszcze jej calej nie opanowaliscie.
              > > Panie stary nie wiem kogo Pan sluzyl w zyciu napewno pier Niemcow a potem
              > Wanie
              > > ,
              > > polska jest moja bo tam Mieszkalismy ostatnie 700 lat i mam 70 ceglow w mu
              > rach
              > > placu Krolewskiego ostatnio znalazlem tez na Wilanow i wawelu.
              > > Co tak arabstwo zalujesz oni z wojna zaczeli dobrze ze jeszcze zyja bez
              > dache
              > > m
              > > Ja wola ich Martwych, Arab jest dzikus i nie mozna znim sprawy na Kawy i C
              > iasto
              > >
              > > rozwyjac.Ci nie obchodzi o naszych stratow kolo 560 Zbytych Sieroty i Dowc
              > y
              > > 95% ciwilow Dzieci co chodza do dyskoteka albi sedzili w Kawiarni.
              > > Ja wole Arabow
              > > w saudi zamurowani,nawet w W-wy sa stali kolo Palacu Koltury i prowadzili
              > Kebab
              > > u
              > > szkoda ze nie mnialem pelna magazine, jade Do polski oddechnonc od arabow
              > i
              > > nawet tam sa ! Tfu !
              > >
              >
              > FREDZIO, W JAKIM JEZYKU TY PISZESZ?
              Nie bo Hebrajsku Fakt jest ze Arabstwo Rzadzi w kebabach w W-Wie, tych §
              wydzialem na Polmarc wisa wi Palaca Koltury, niestety nie mnialem Bron !
              Do you understand ?
      • Gość: mirmat Przydalyby sie naloty dywanowe jak na Hitlerowcow IP: *.dialup.eol.ca 22.08.02, 05:55
        Gość portalu: krzysiek napisał(a):

        > Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
        > trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
        > liberalnej - lewackiej Europy

        Amerykanie mieli wiecej pojecia jak postepowac z bestiami. Naloty dywanowe na
        nazistowskie miasta stworzyly podstawy dzisiejszej demokracji w Niemczech. Po
        zrownaniu z ziemia Gazy i Ramahla powstalyby warunki do pokojowej koegzystencji.
        • Gość: PAX Popieram naloty dywanowe....na TEL AVIV IP: *.nyc.rr.com 22.08.02, 13:57
          Gość portalu: mirmat napisał(a):

          > Gość portalu: krzysiek napisał(a):
          >
          > > Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
          > > trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
          > > liberalnej - lewackiej Europy
          >
          > Amerykanie mieli wiecej pojecia jak postepowac z bestiami. Naloty dywanowe
          na
          > nazistowskie miasta stworzyly podstawy dzisiejszej demokracji w Niemczech.
          Po
          > zrownaniu z ziemia Gazy i Ramahla powstalyby warunki do pokojowej
          koegzystencji
          > .
          jestem za , tylko ze naloty tak jak na Hitlerowcow powinny byc skierowane na
          agresora czym w tym przypadku jest Izrael, tak jak Niemcy w 1945.
          Tylko ze Niemcy okupowali inne kraje 5 lat a Izrael okupuje Palestyne 35
          LAT !!!
          FREDZIO ty niby zyd a liczyc nie umiesz, nadajesz mi tu o 560 zamordowanych
          zydach, a 1800 zamordowanych arabow przez tylko 2 lata to sie nie liczy?
          A wiesz ilu zamordowaliscie przez ostatnie 10 czy 20 lat ???
          10 000 to bardzo optymistyczna cyfra.
          • fredzio54 Re: Popieram naloty dywanowe....na TEL AVIV 22.08.02, 15:34
            Gość portalu: PAX napisał(a):

            > Gość portalu: mirmat napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: krzysiek napisał(a):
            > >
            > > > Bardzo popieram politykę siły realizowaną przez Izrael. Tak
            > > > trzymac i nie cofać się przed głosem opinii publicznej
            > > > liberalnej - lewackiej Europy
            > >
            > > Amerykanie mieli wiecej pojecia jak postepowac z bestiami. Naloty dywanowe
            >
            > na
            > > nazistowskie miasta stworzyly podstawy dzisiejszej demokracji w Niemczech.
            >
            > Po
            > > zrownaniu z ziemia Gazy i Ramahla powstalyby warunki do pokojowej
            > koegzystencji
            > > .
            > jestem za , tylko ze naloty tak jak na Hitlerowcow powinny byc skierowane na
            > agresora czym w tym przypadku jest Izrael, tak jak Niemcy w 1945.
            > Tylko ze Niemcy okupowali inne kraje 5 lat a Izrael okupuje Palestyne 35
            > LAT !!!
            > FREDZIO ty niby zyd a liczyc nie umiesz, nadajesz mi tu o 560 zamordowanych
            > zydach, a 1800 zamordowanych arabow przez tylko 2 lata to sie nie liczy?
            > A wiesz ilu zamordowaliscie przez ostatnie 10 czy 20 lat ???
            > 10 000 to bardzo optymistyczna cyfra.
            Wiem ze Mazesz o PAX Arabia znaczy nasz wszytkich do Morza labo do Polski Rosij
            i do arabstwo.Twoje araby Okupowali moja Ziemie od 631 Ac 1400 Lat.
            Ja wiem ze tesknisz za Hitlerem ale nie stety mamy cudowna armje IDF !
            i mamy cibie w Dupie !
    • Gość: 44 Ariel SS haron IP: *.nyc2.dsl.speakeasy.net 23.08.02, 16:31
      Jak to bydle moze spac po nocach wiedzac ze tyle zla czyni
      • Gość: Rude Boys Re: Ariel SS haron IP: 212.244.71.* 23.08.02, 17:03
        To się w pale nie mieści , ten cały Fredzio to żywe usprawiedliwienie
        antysemityzmu. Według niego Polacy pracowali dla gestapo i UB, a powstanie
        warszawskie to było specjalnie dla Hitlera.
        Nierozumiem takich ludzi którym imponuje ten bandyta i rasitowski morderca
        SSharon
        • Gość: Lutek Re: Ariel SS haron IP: *.nyc.rr.com 25.08.02, 01:36
          Jedyna nadzieja w tym ze sa jeszcze ludzie ktorzy mysla tak jak Rude, Alf itp
          • Gość: TALMUD :::F::u::c::k:::I::z::r::a::e::l:::::: IP: *.nyc2.dsl.speakeasy.net 26.08.02, 23:03
            • Gość: Pytek Re: :::F::u::c::k:::I::z::r::a::e::l:::::: IP: *.nyc.rr.com 27.08.02, 04:30
              w rzopu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka