Dodaj do ulubionych

To tutaj, czy forum Humor? :D

26.08.05, 04:19
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=28063140&a=28196080
Obserwuj wątek
    • wojcd Re: To tutaj, czy forum Humor? :D 26.08.05, 04:28
      Wątek Zosieńki został skasowany. Odpowiedź na Twój post
      umieściłem tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26875110&a=28197222
    • dragger cholera, to nie mozna bylo nowego zalozyc 26.08.05, 04:32
      albo napisac tutaj, zamiast w watku na 300 postow? ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka