dragger 26.08.05, 04:19 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=28063140&a=28196080 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojcd Re: To tutaj, czy forum Humor? :D 26.08.05, 04:28 Wątek Zosieńki został skasowany. Odpowiedź na Twój post umieściłem tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=26875110&a=28197222 Odpowiedz Link Zgłoś
dragger cholera, to nie mozna bylo nowego zalozyc 26.08.05, 04:32 albo napisac tutaj, zamiast w watku na 300 postow? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś