amszel 16.10.05, 08:25 Delegalizacja wszystkich organizacji nazistowskich, wiezienie, konfiskaty, prewencja, edukacja... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziwak4 Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 08:43 Ciekawe jakie to byly organizacje? A moze byli to zwykli ludzi,ktorzy wyrazali swoje niezadowolenia z polityki Busha? Czyzby im nie bylo wolno tego robic? lub czyzby to bylo nawet nie do pomysleniania w kraju tak totalitarnym jakim sa USA? Chyba niestety,ale odpowiedz jest pozytywna. Ludzie w Ameryce sa trzymani w ciemnocie wiadomosci ze swiata, dawna cenzura komunistyczna jest niczym w porownaniu z tym,bo sa sa lepsza srodki techniczne przekazu informacji oszolamiajacej ludzi zwyklych,prosstych ktorym nie dane bylo byc inteligentnymi. Dzis,juz wszyscy ludzie ktorzy skonczyli te liceum wiedza,ze Bush klamie i ze klamie przeciwko nim,powolujac niektorych z nich do armii, obiecuje kokosy i studia a konczy sie to ich smiercia,poniewaz ida pierwsi a genaeralowie kryja sie za nimi.To tacy papierowi bohaterzy,ktorzy wysylaja najpierw swych zolnierzy a potem w zaleznosci od tego czy jest bezpiecznie czy nie ida dalej,zwykle lecac tam helikopterami. To sku..syny,ktorych kiedys spotka za to nalezyta kara Islamisty, poderzniecia gardla. :( Odpowiedz Link Zgłoś
ronja_curka_zbujnika dziwak4-jakie? neoNAZISTOWSKIE 16.10.05, 09:17 Nie umiesz czytać, czy nie wiesz, co to znaczy? Ta manifestacja nie miała nic wspólnego z wojną w Iraku. Im chodzi o SUPREMACJĘ BIAŁYCH. Odpowiedz Link Zgłoś
naleczowianin CZWARTA RP KACZYŃSKICH 16.10.05, 11:51 Z AMERYKI IDZIE ODSIECZ I WYZWIOLI NA Z ŻYDOKOMUNISTYCZNYCH RZĄDÓW Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk39 Re: dziwak4-jakie? neoNAZISTOWSKIE 16.10.05, 16:15 ronja_curka_zbujnika napisała: > Nie umiesz czytać, czy nie wiesz, co to znaczy? Ta manifestacja nie miała nic w > spólnego z wojną w > Iraku. Im chodzi o SUPREMACJĘ BIAŁYCH. Im chodzi o SUPREMACJĘ BIAŁYCH. Co to jest ta supremacja bialych. Widziales kiedys murzyna z chinczykiem? (O jakie spuremacji mowisz, lub muwisz wg Ciebie?) Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo [...] 16.10.05, 09:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
boston65 wyborcza jak zwykle klamie... 16.10.05, 09:39 ...otoz bylo to tak, grupa bialych seperatystow, chciala przemaszerowac w protescie przeciwko terroryzowaniu ludnosci w Toledo przez czarnych kryminalistow, marsz sie nie odbyl zrezygnowali, w miedzyczasie czarni kryminalisci zaatakowali policje, zaczeli demolowac sklepy i okradac przy okazji, w wiadomosciach oczywiscie nie bylo slowa o tym ze to robia tzw. afroamerykanie, ale pokazli w telewizji a tam sie nie dalo sie ukryc ze na ulicach toledo szalaly tlumu dzikusow o bardzo ciemnej karnacji "tylko prawda jest interesujaca" j.mackiewicz kiedy koszerni wbija to sobie do glowy Odpowiedz Link Zgłoś
alkud dzięki za info 16.10.05, 09:44 > ...otoz bylo to tak, grupa bialych seperatystow, chciala przemaszerowac w > protescie przeciwko terroryzowaniu ludnosci w Toledo przez czarnych > kryminalistow, marsz sie nie odbyl zrezygnowali, w miedzyczasie czarni > kryminalisci zaatakowali policje, zaczeli demolowac sklepy i okradac przy > okazji, w wiadomosciach oczywiscie nie bylo slowa o tym ze to robia tzw. > afroamerykanie, ale pokazli w telewizji a tam sie nie dalo sie ukryc ze na > ulicach toledo szalaly tlumu dzikusow o bardzo ciemnej karnacji religiapokoju.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk39 Re: wyborcza jak zwykle klamie... 16.10.05, 16:18 boston65 napisał: > ...otoz bylo to tak, grupa bialych seperatystow, chciala przemaszerowac w .. Ja czytajc tekst GWyborczej domyslalem sie co jest grane. Ale dlaczego ja mam sie wysilac i zgadywac? GW winna wiedziec, ze grzeszy sie tez przez zaniedbanie i prawdy polowiczne. (CCCP celowal w tym). Odpowiedz Link Zgłoś
shawman Re: wyborcza nie kłamie... 16.10.05, 16:32 To nie była żadna "grupa białych separatystów", tylko amerykański Ruch Narodowosocjalistyczny (National-Socialist Movement), czyli neonaziści. A zamieszki, owszem, sprowokowali kryminaliści, którzy postanowili wykorzystać protest przeciwko marszowi neonazistów dla swojej "rozrywki" (i GW o tym pisze w artykule). Więcej możecie sami przeczytać tutaj: www.cnn.com/2005/US/10/15/nazi.march/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
lungompa Re:Do dziwaka4 prosstego... 17.10.05, 18:30 Ciesze sie strasznie, ze jestem w dobie Internetu trzymany w "ciemnocie wiadomosci ze swiata". Wspolczuje ci dziwak4'u, ze nie dane ci bylo byc. Ale moze jeszcze jakie zaoczne liceum bys panie ten tego co ? Moze byc nawet koraniczne o ile wiesz co znaczy to slowo. Dalej nie bede pisal bo bylo by to kopanie lezacego. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
compor [...] 16.10.05, 08:43 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ciotka_lipnicka Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 08:58 bedzie wiecej takich starc bialych z czarnymi,w USA zawsze byla,jest i bedzie segregacja rasowa,NO pokazal cale prawdziwe oblicze Ameryki,przemoc,wyzysk i kontrola nad przecietnym obywatelem jest faktem codziennym,doprowadzono do sytuacji,ze sam fakt posiadania pracy to prawie dozgonny przywilej,niewazne ze za glodowa stawke,jednym slowem syf,kila i mogila. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 09:18 Jakbym czytał propagitkę z lat pięćdziesiatych. Ty naprawdę w to wierzysz? Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk39 Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 16:21 ciotka_lipnicka napisała: > bedzie wiecej takich starc bialych z czarnymi,w USA zawsze byla,jest i bedzie > segregacja rasowa,NO pokazal cale prawdziwe oblicze Ameryki,przemoc,wyzysk i > kontrola nad przecietnym obywatelem jest faktem codziennym,doprowadzono do > sytuacji,ze sam fakt posiadania pracy to prawie dozgonny przywilej,niewazne ze > za glodowa stawke,jednym slowem syf,kila i mogila. W kazdym kraju usiluja ci wkrecic jaja w imadlo i srube dokrecac. Czy jest to imadlo to np. w opisie powyzej. Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorzwilk Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 09:11 to raczej wina białych rządzących wrażliwych na "sprawy socjalne". Afroamerykance (sic!) bardziej opłaca się wziąć ślub z socjalem niż przytrzymać przy sobie pracującego faceta. Samotne babki opiekują się dziećmi swoich samotnych córek.. A "chłopoki" mają czas na dilerkę i gangowanie.. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_r_k To nie naziści demolowali... 16.10.05, 14:10 Rozruchy zaczęły się daleko od miejsca demonstracji. Po prostu grupka młodych ludzi skorzystała z okazji, aby obrabować kilka sklepów wiedząc, że policja jest zupełnie gdzie indziej zajęta ochroną demonstracji. Jan K. Odpowiedz Link Zgłoś
podpisany Re: Jakie klamstwa, glupia propaganda!!!!!! 16.10.05, 18:11 www.Washingtonpost.com wyraznie stwierdza " America's NAZI PARTY" had gathered at a city park to march UNDER POLICE PROTECTION. Orgizers said they were demonstrating against black gangs the said were harrassing white residents" AMERICA's NAZI PARTY - co to za stwor w XXI wieku, po II WS. Zaaresztowali 65 osob i bylo i pona 600 demonstrantow. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_r_k Więcej informacji jest na CNN 16.10.05, 19:48 www.cnn.com/2005/US/10/15/nazi.march/index.html "The Nazi march was called off, and none of the National Socialist Movement group's 80 members who showed up to participate was arrested, White said." 1. Nie było marszu narodowych socjalistów. 2. Nie zaaresztowano ani jednego narodowego socjalisty. 3. Rozruchy spowodowali działacze International Socialists Organization i One People's Project, którzy rozdawali Murzynom plakaty i rzeczy do rzucania. Oczywiście, jestem przeciwnikiem amerykańskich nazistów i KKK. Niestety, komunistyczna organizacja ACLU podała do sądu kiedyś przedmieście Chicago Cicero (a także Skokie) za zakaz takich demonstracji. Powodem wtrącenia się ACLU była obawa, że jeśli nieliczne i rzadkie demonstracje Nazistów i KKK byłyby uznane za nielegalne, to demonstracje komunistów i anarchistów też mogłyby być zakazane. Jan K. Odpowiedz Link Zgłoś
kot.behemot Janie, tego się zakazać nie da 16.10.05, 21:50 "Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the government for a redress of grievances." To jest świętość w amerykańskim systemie prawnym. A że ceną bywa casem demonstracja poglądów obrzydliwych bądź dziwacznych, komunistycznych bądź nazistowskich, to trudno. Za to Ty możesz demonstrować swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
colombina ACLU nie jest komunistyczna organizacja 18.10.05, 17:35 jan_r_k napisał: > Oczywiście, jestem przeciwnikiem amerykańskich nazistów i KKK. Niestety, > komunistyczna organizacja ACLU podała do sądu kiedyś przedmieście Chicago > Cicero (a także Skokie) za zakaz takich demonstracji. Powodem wtrącenia się > ACLU była obawa, że jeśli nieliczne i rzadkie demonstracje Nazistów i KKK > byłyby uznane za nielegalne, to demonstracje komunistów i anarchistów też > mogłyby być zakazane. > > Jan K. "The ACLU is our nation's guardian of liberty. We work daily in courts, legislatures and communities to defend and preserve the individual rights and liberties guaranteed to every person in this country by the Constitution and laws of the United States. Our job is to conserve America's original civic values - the Constitution and the Bill of Rights." To z ich strony internetowej. Wiekszosc ich aktywnosci to zaskarzanie do sadow przepisow lub ustaw ktore wg nich sa niezgodne z konstytucja, niektore z ich projektow to jak kula w plot ale wiekszosc jest OK. Gdzie tu ich "komunistyczna" dzialalnosc? Chyba ze ktos chce zaprzeczyc niezawislosci sadow amerykanskich. Odpowiedz Link Zgłoś
kot.behemot A jednak Murzyni, choć teza była inna 16.10.05, 21:47 Oczywiście, na początku środki masowego ogłupiania puściły wersję, że starły się demonstracje nazistów i antynazistów. Włączam sobie więc FoxNews, pokazali nazistów: wszystkich pięciu, cudacznie przebranych, jak sobie "Heil" robią w jakimś parku (ale żadnych zamieszek nie widać). Potem jest materiał filmowany chyba z helikoptera, dziennikarka ze studia rozmawia z drugą, która na miejscu towarzyszy policji. Grupa kilkudziesięciu czarnych rozbiera płot, kilku wyrwanymi sztachetami wali w ściany jakiegoś budynku, paru innych, widać na nieco wyższym poziomie ewolucyjnym, zachodzi od frontu i rabuje. Najweselsza jest dyskusja dziennikarek: ta ze studia, z niedowierzaniem (no bo przecież mieli być naziści) opisuje oglądaną scenę. Pyta reporterkę w mieście o nazistów, tamta (słychać, że dziewczyna ma stracha przed powiedzeniem politycznie niepoprawnej prawdy, ale mówi: są jeszcze dziennikarze!): żadni naziści w rozruchach nie uczestniczą, to czarne gangi (których członkowie wręcz się do bycia w gangach z dumą przyznają) "odzyskują swoją dzielnicę". Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur To już bezczelność 16.10.05, 09:16 To i w USA podpałkownik chce mieszać? Mało mu Iraku, Polski (Lepper, Rydzyk), Iranu, Egiptu i innych krajów? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 09:18 Delegalizacja i ściganie - tak! Ale przede wszystkim komunistów. Odpowiedz Link Zgłoś
ronja_curka_zbujnika Jak to w ogóle możliwe... 16.10.05, 09:21 ...że organizacje neonazistowskie dostają zgodę na manifestację i do tego jeszcze ochronę? I to w kraju, gdzie rasizm wyczynił tyle zła w przeszłości..Brak słów... Odpowiedz Link Zgłoś
alkud a w Polsce nielegalna homoparada miała eskortę 16.10.05, 09:33 policji... to byłoby nie do pomyślenia w państwie prawa! religiapokoju.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: a w Polsce nielegalna homoparada miała eskort 16.10.05, 09:40 Parady gejow to wynalazek amerykanow . Odbywaja sie w kazdym cywilizowanym kraju . Odpowiedz Link Zgłoś
alkud Re: a w Polsce nielegalna homoparada miała eskort 16.10.05, 09:43 jeśli nie są legalne to nie mają obstawy policji religiapokoju.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: a w Polsce nielegalna homoparada miała eskort 16.10.05, 10:41 W państwie demokratycznym zadaniem policji jest przede wszystkim ochrona ludzi przed robieniem sobie wzajemnie krzywdy i niedopuszczanie do zamieszek. Zadaniem policji nie jest wypełnianie bezprawnych widzimisię lokalnych kacyków, takich jak Kaczyński Odpowiedz Link Zgłoś
nick3 Monoteizm = brutalność + perfidna obłuda 16.10.05, 15:32 religiapokoju Na islamie widać to najlepiej, bo sztuki kamuflażu nie opanował tak dobrze jak religiamiłości Odpowiedz Link Zgłoś
ronja_curka_zbujnika Re: a w Polsce nielegalna homoparada miała eskort 16.10.05, 10:25 Powiedziałabym raczej, że w państwie prawa nie do pomyślania byłoby złamanie konstytucji przez zakompleksionego homofoba na stanowisku i zakazanie parady nic nikomu nie szkodzących obywateli... Odpowiedz Link Zgłoś
magdolot Re: a w Polsce nielegalna homoparada miała eskort 16.10.05, 11:41 W Państwie Prawa Islamskiego... z pewnością. Jak lubisz prać kobitki i alergię masz na gejów, to emigruj do Nigerii, Słonko. Tam chyba mają Prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk39 Re: Jak to w ogóle możliwe... 16.10.05, 16:23 ronja_curka_zbujnika napisała: > ...że organizacje neonazistowskie dostają zgodę na manifestację i do tego jeszc > ze ochronę? I to w > kraju, gdzie rasizm wyczynił tyle zła w przeszłości..Brak słów... Nie lapie: rasizm uczynil tyle zla, oco tu idzie. Handlem zajmowal sie kto inny. Odpowiedz Link Zgłoś
alkud Znowu lewactwo pokazało swoje pokojowe oblicze 16.10.05, 09:30 bolszewiki jedne :) Ten sam poziom co neonazisci... tylko, że czerwoni chcą się napie..ć z ponoć słuszniejszych pobudek... religiapokoju.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
magdolot I kto to mówi! 16.10.05, 11:22 O Światły Panie Alkud! Tyś posiadaczem najsłuszniejszych przecie pobudek do lania! Posłuchajcie cytaciku z Alkuda: " Jak bić kobiety? Imam z Hiszpanii wydał książkę pouczającą, jak bić żonę. Hiszpański sąd skazał go na półroczne studiowanie hiszpańskiej konstytucji i deklaracji praw człowieka po tym, jak ukazała się jego publikacja z poradami, jak uderzać kobietę, by nie pozostawić na jej ciele śladów. Mężczyzna powinien koncentrować uderzenia na rękach i nogach; bić powinien rózgą – cienką i lekką, która nie zostawi pręg, siniaków i blizn na ciele. Książka nosząca tytuł Kobieta w islamie zawiera ponadto wskazówki, jak zdyscyplinować nieposłuszną kobietę. Autor Mohamed Kamal Mustafa wymienia słowne ostrzeżenia i seksualny post (sic!) oraz wspomnianą już przemoc fizyczną, którą – jego zdaniem – islam dopuszcza. Mustafa został w ubiegłym roku skazany za znęcanie się nad kobietami. Wyrok 15 miesięcy w więzieniu został zamieniony na kurs reedukacyjny. Który – jak widać – nie pomógł. Rząd hiszpański postanowił interweniować. Jednostki tak myślące będą usuwane ze społeczności muzułmańskich. Powoływane mają być komisje prowadzące dochodzenie w tej materii. Jednym z warunków, jakie będzie musiał spełnić duchowy przywódca chcący publicznie przemawiać, jest znajomość języka hiszpańskiego oraz hiszpańskiego prawa i praw człowieka. (ksiazki.wp.pl, albawaba.com) Prześladowań religijnych ciąg dalszy. Już nawet nie można pisać książek zgodnych z islamem. Jestem szczerze oburzony i źle mi się robi na widok całej tej pseudowolności! I jeszcze to zmuszanie do czytania świeckiej - szatańskiej - konstytucji!!! Liczy się tylko prawo Allaha!!! ŚRODA, 12 PAŹDZIERNIKA 2005, ALKUD POLEĆ ZNAJOMEMU » - PRONOBISKA 2005/10/12 18:12:18 taaa...Akurat mieszkałam w Hiszpanii jak wynikła ta sprawa...Zapewniam cię, że gdyby Hiszpan wydał książkę na temat "Jak bić muzułmanina", spędziłby w więzieniu 15 lat a nie 15 miechów... - ALKUD 2005/10/12 18:18:39 Do garów kobieto! Rodzić dzieci! Precz z prześladowaniami religijnymi!!! " Odpowiedz Link Zgłoś
alkud Re: I kto to mówi! 16.10.05, 11:59 > O Światły Panie Alkud! Tyś posiadaczem najsłuszniejszych przecie pobudek do > lania! do garów dziołcho :) WON! religiapokoju.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
nick3 grubiaństwo. 16.10.05, 15:17 Anonimowość w necie zapewnia grubiaństwu bezkarność. Ale go nie usprawiedliwia. Odpowiedz Link Zgłoś
zzamiedzy Re: I kto to mówi! 16.10.05, 15:37 A ja tam takiemu ciemniakowi jak "alkud" zycze, zeby do sasiednich domow wprowadzili sie "afroamerykanie", zobaczylby jak to jest. Mialem ambiwalentny stosunek do murzynow, zanim nie poznalem ich z bliska.... Jak "alkud" jestes taki cwaniak, to zapraszam. Zawioze cie na ich dzielnice, tylko vanem nie osobowka, i jak przejdziesz z dyplomatka od jednych swiatel do drugich to jestes mistrzem swiata! Odpowiedz Link Zgłoś
antykretyn Re: I kto to mówi! 16.10.05, 16:11 zzamiedzy napisał: > A ja tam takiemu ciemniakowi jak "alkud" zycze, zeby do sasiednich domow > wprowadzili sie "afroamerykanie", zobaczylby jak to jest. Mialem ambiwalentny > stosunek do murzynow, zanim nie poznalem ich z bliska.... Jak "alkud" jestes > taki cwaniak, to zapraszam. Zawioze cie na ich dzielnice, tylko vanem nie > osobowka, i jak przejdziesz z dyplomatka od jednych swiatel do drugich to > jestes mistrzem swiata! Mozna przejsc z dyplomatka nawet cala dzielnice na pieszo tylko trzymac caly czas w drugiej rece gotowa do strzaly TTke lub Glocka Odpowiedz Link Zgłoś
zzamiedzy Re: I kto to mówi! 16.10.05, 17:45 Tyle, ze nie wiesz kto strzeli pierwszy. Te "gangi" to uzbrojone po zeby grupy nastolatkow, ktorzy sa zdolni do wszystkiego. Bossowie siedza schowani gleboko a na ulicach walcza o swoje strefy nieletni dilerzy narkotykow. Odpowiedz Link Zgłoś
antykretyn Re: I kto to mówi! 17.10.05, 11:22 zzamiedzy napisał: > Tyle, ze nie wiesz kto strzeli pierwszy. Te "gangi" to uzbrojone po zeby grupy > nastolatkow, ktorzy sa zdolni do wszystkiego. Bossowie siedza schowani gleboko > a na ulicach walcza o swoje strefy nieletni dilerzy narkotykow Trzeba bylo odbyc rzetelnie sluzbe w Wojsku Polskim i sumiennie nauczyc sie tego co uczyli kaprale tak jak ja to zrobilem to teraz nie balbys sie byle czarnego gnojka i mialbys odwage strzelic mu w leb bez wahania w razie zagrozenia. Ale to dotyczy rocznikow wojennych ,ktorzy byli szkoleni w wojsku przez stara frontowa kadre z II Wojny Swiatowej. Teraz to wszystko to mieczaki i tchorze.Tupniesz noga to spiep..ja Odpowiedz Link Zgłoś
magdolot Re: I kto to mówi! 16.10.05, 21:22 alkud napisał: > > O Światły Panie Alkud! Tyś posiadaczem najsłuszniejszych przecie pobudek > do > > lania! > > do garów dziołcho :) > > WON! Niesympatyczny Panie Alkud! Do garów idę, jak ochotę mam, a jak nie mam, to nie. W Polszcze równy z chłopami głos mam i nawet Pan, o Bwana Kubwa, mi go nie odbierze. I mówię, Pan na temat prania z wyższością nie wypowiadaj się, bo tamci goście przynajmniej plemienne stadium rozwoju społecznego osiągnęli - obcego leją. Pan zdajesz się wyznawać lanie swoich, lanie w obrębie najmniejszej jednostki społecznej jaka istnieje. Lanie matki dzieci swych i to z bohaterstwem rzadkim - tak, żeby śladów nie było. Dzięki takim, jak Pan Islam nie wygląda na religię pokoju. > religiapokoju.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kot.behemot To nie jakiś imam, to Koran doradza bić! 16.10.05, 22:29 Trzy różne tłumaczenia: www.usc.edu/dept/MSA/quran/004.qmt.html YUSUFALI: Men are the protectors and maintainers of women, because Allah has given the one more (strength) than the other, and because they support them from their means. Therefore the righteous women are devoutly obedient, and guard in (the husband's) absence what Allah would have them guard. As to those women on whose part ye fear disloyalty and ill-conduct, admonish them (first), (Next), refuse to share their beds, (And last) beat them (lightly); but if they return to obedience, seek not against them Means (of annoyance): For Allah is Most High, great (above you all). PICKTHAL: Men are in charge of women, because Allah hath made the one of them to excel the other, and because they spend of their property (for the support of women). So good women are the obedient, guarding in secret that which Allah hath guarded. As for those from whom ye fear rebellion, admonish them and banish them to beds apart, and scourge them. Then if they obey you, seek not a way against them. Lo! Allah is ever High, Exalted, Great. SHAKIR: Men are the maintainers of women because Allah has made some of them to excel others and because they spend out of their property; the good women are therefore obedient, guarding the unseen as Allah has guarded; and (as to) those on whose part you fear desertion, admonish them, and leave them alone in the sleeping-places and beat them; then if they obey you, do not seek a way against them; surely Allah is High, Great. Odpowiedz Link Zgłoś
nick3 ISLAMISTA ODNALAZŁ SIĘ W JĘZYKU POLSKIEJ PRAWICY:- 16.10.05, 15:22 Odległe kraje, odmienna kultura, ale ludzie, którym chodzi o to samo, natychmiast się rozpoznają! Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 09:38 Parada normalnosci po amerykansku . Odpowiedz Link Zgłoś
boston65 wyborcza klamie.... 16.10.05, 09:48 ...'USA: godzina policyjna po starciach z nazistami ' i to w tytule, to byly starcia czarnych kryminalistow z policja, tzw. nazisci przyjechali, zobaczyli i wyniesli sie, zrezygnowali z protestow przeciw terroryzowaniu bialych przez czasrnych mieszkancow Toledo, sami dali sie sterroryzowac czarnym w 2050 roku nastapi koniec USA, w tym roku biali stana sie mniejszoscia i stany zmienia sie z panstowo afrykansko-meksykanskie, wedlug FBI na jeden gwalt bialego na czarnej kobiecie przypada 200 gwaltow czarnych na bialych kobietach Odpowiedz Link Zgłoś
compor Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 09:52 niech sie KOLOROWI wezma w koncu do roboty, a nie cale zycie na zasilku jachac i prochami handlowac. Odpowiedz Link Zgłoś
data1 Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 10:02 boston trafne uwagi właśnie oglądałem TV3 Kurier i widzę jak czarni okradają sklep ale nie słyszałem początku informacji więc wchodzę zobaczyć co się stało, a tu na Gazecie widzę jak to naziści starli się z Policją.He, he. Odpowiedz Link Zgłoś
kot.behemot polityczna poprawność musi być? 16.10.05, 10:38 Jakie "starcia z nazistami"?! Oglądam sobie właśnie FoxNews, na filmie widać czarnych demolujących własną dzielnicę, wyrywających sztachety z płotu i wybijających nimi szyby w sklepie, następnie rabujących, co się da. "Antynazistowski porotest", ha, ha, ha... Odpowiedz Link Zgłoś
nick3 Cwani naziole sprowokowali czarny margines... 16.10.05, 16:37 ...żeby w mediach wyszło na ich. Większość marginesu społecznego wywodzi się w US spośród Afroamerykanów. Zapewne wynika to nie z ich DNA lecz z historii. To że naziole potrafią się zdyscyplinować, a wkurzona biedota Czarnych - nie, nie powinno nikomu zamydlić oczu. Prawdziwymi bandytami są neonaziści. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.hell w czym się różnisz od tych wszech faszystów? 16.10.05, 11:42 chcesz jak oni napadać grabić i konfiskować? haha Odpowiedz Link Zgłoś
kubecek [...] 16.10.05, 11:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.hell [...] 16.10.05, 11:39 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rzyd mieszane uczucia syjonisty 16.10.05, 11:44 Z jednej strony podoba mi sie, ze biali Amerykanie bronia sie przed czarnymi islamistami. Z drugiej strony nie podoba mi sie ze ci biali nas rzydow tez nie lubia... Szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
zezen Starcia z MURZYNAMI (nie faszystami) - mylny tytuł 16.10.05, 12:06 1. Żaden faszysta nie uderzył tu nikogo ani nie został aresztowany (bo grzecznie się policji pytali, co mają robić, i gdy się nie dało przemaszerować, poszli do domu). Źródła pierwsze z brzegu: A. Organizatorzy www.nsm88.com/articles/toledo-what-really-happened.html B. Choćby CNN "Curfew in Toledo after riots" edition.cnn.com/2005/US/10/15/nazi.march/index.html 2. Starcia (policji) były z MURZYNAMI, nie faszystami, patrz choćby wideo CNN z komentarzem: www.cnn.com/video/us/2005/10/15/vo.neo.nazi.violence.affl 3. A ta dzielnica jest w zasadzie... polska (!), patrz cytat z komentarza mieszkańca: ""The neighborhood where the march and riots took place was and still is a Polish neighborhood where one knew their neighbor and was a very nice area. A local community action orginization began buying up all of the property and moving in black families. This was 20 years ago. Now you have Polish citizens still living there who are terrified to go anywhere. This is not new in Toledo, it's business as usual." Thank you for your efforts." To tyle podstawowych sprostowań i niedomówień (np. o celach tego przemarszu) tego tendencyjnego artykułu GW. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_r_k Socjaliści naparzają się w Toledo, OH 16.10.05, 13:39 Z jednej strony byli członkowie National Socialist Movement a z drugiej strony członkowie International Socialists Organization. Chyba należałoby zakazać socjalizmu... Jan K. Odpowiedz Link Zgłoś
malgos22 Gazeta manipuluje, a idioci nie czytają tekstu 16.10.05, 13:13 To gang napadł na policję i pokojową legalną demontrację. W tej sytuacji tyłuł jest manipulacją, bo nie były to "starcia z nazistami", a było to "starcie gangsterów z policją". Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Policja amerykańska zezwala i ochrania naziolskie 16.10.05, 13:24 wystąpienia, czemu nikogo to nie dziwi? Proste Ameryką rządzą neonaziści. Odpowiedz Link Zgłoś
aby USA: starcia z neonazistami??? 16.10.05, 13:42 Rzetelność Gazety Wyborczej w relacjonowaniu wydarzeń - niestety gorzej niż ZERO. Cytat z doniesienia BBC: "A small neo-Nazi group of around 20 [!] had gathered in a park to hold a march escorted by police. The group dispersed [ a nie: was dispersed!] when the violence broke out, and the march was cancelled. The mayor of Toledo, Jack Ford, said the violence was triggered by gang members angry that the neo-Nazi march had been allowed. Mr Ford said people accused him of protecting the Nazis, and a masked man threatened to kill him when he tried to calm the protesters. More than 65 people were arrested, and order could be fully restored only after four hours. Several policemen and fire-fighters were injured in the brawl, which at one point is thought to have involved about 600 people." news.bbc.co.uk/2/hi/americas/4346432.stm Odpowiedz Link Zgłoś
jan_r_k Cenzura BBC 16.10.05, 14:16 BBC nie podało, że konkurencyjna grupka socjalistów zachęcała Murzynów do demonstracji, rozdawała im transparenty, jajka do rzucania i podobno też kamienie i butelki. Ponieważ narodowych socjalistów już dawno nie było, międzynarodowi socjaliści zaczęli rzucać kamieniami w policję, rabować sklepy i podpalać samochody. Niech żyje socjalizm! Jan K. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Burmistrz Toledo narodowym socjalistą? 16.10.05, 13:46 Burmistrz Toledo Jack Ford obwinił za akty przemocy członków miejscowego gangu. Nie sądzę, by był to przejaw napięć rasowych. Grupa członków gangu, mająca uzasadnione czy bezpodstawne pretensje, wykorzystała okazję, by wypowiedzieć się we właściwy sobie sposób na temat marszu ********************************************** Mam wrażenie, że burmistrz i szef policji sprzyjają hitlerowcom i ich przemarszom. Nie widzę żadnego innego wytłumaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Re: Burmistrz Toledo narodowym socjalistą? 16.10.05, 13:59 Wez zimny prysznic i poczytaj amerykanskie artykuly na ten temat ! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Burmistrz Toledo narodowym socjalistą? 16.10.05, 15:09 katolik_polski1 napisał: > Wez zimny prysznic i poczytaj amerykanskie artykuly na ten temat ! *********************************** A jest jakieś uzasadnienie dla popierania hitlerowców przez władze samorządowe? Odpowiedz Link Zgłoś
kot.behemot Re: Burmistrz Toledo narodowym socjalistą? 16.10.05, 23:00 maruda.r napisał: > A jest jakieś uzasadnienie dla popierania hitlerowców przez władze samorządowe? Tak, nazywa się pierwsza poprawka do konstytucji, zapewniająca swobodę wypowiedzi. nawet neonazistom. Swobody rabowania i podpalania nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
semper_fi Re: Burmistrz Toledo narodowym socjalistą? 16.10.05, 15:38 na, ale maruda nie kuma po angielsku... Odpowiedz Link Zgłoś
fufi6 Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 13:59 zdaje sie ze to nie z nazistami sie bila polcja tylko z jakimis lumpami?gazeta zas daje tytul jedynie sluszny.wasza wiarygodnosc sie zwieksza jedynie slyszna gazecino! Odpowiedz Link Zgłoś
jan_r_k Polski akcent rozruchów w Toledo... 16.10.05, 14:12 Jak podaje Associated Press www.breitbart.com/news/2005/10/16/D8D8TDH05.html================= Thomas Frisch, 76, said a large group of men destroyed the exterior of a gas station next to his home of 30 years. "A whole big gang started to come in here. Next thing you know, they're jumping on the car. Then they overturned it. Then they started on the building, breaking windows, ripping the bars off," he said. Louis Ratajski, 86, and his nephew, Terry Rybczynski, left Jim & Lou's Bar as a crowd gathered in front pelting police with rocks and breaking the windows. They climbed down a fire escape from the apartment where Ratajski lived over the bar and only later saw the fire on television. "I was shaking. I feared for my life." Rybczynski said. ============== Po co mieszkać w dzielnicach bliskich do miejsca zamieszkania gangsterów? Panowie Ratajski i Rybczyński powinni wybierać bary w innych dzielnicach... Jan K. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Polski akcent rozruchów w Toledo... 16.10.05, 15:10 jan_r_k napisał: > Po co mieszkać w dzielnicach bliskich do miejsca zamieszkania gangsterów? > Panowie Ratajski i Rybczyński powinni wybierać bary w innych dzielnicach... ******************************* A może to hitlerowskie szumowiny nie powinny urządzać parad? Odpowiedz Link Zgłoś
jan_r_k Pan jest słabo poinformowany... 16.10.05, 16:02 lewacki oszołom maruda.r napisał: > A może to hitlerowskie szumowiny nie powinny urządzać parad? > Coś się Panu nieźle postosunkowało, bo parady nazistów nie było. Narodowi socjaliści (było ich około 20), wcale nie demonstrowali i wyjechali bez szumu z miasta. Natomiast ich konkurenci na lewicy, Międzynarodowi Socjaliści rozdali Murzynom z getta transparenty, jajka, butelki i kamienie i spowodowali demonstrację, rabowanie sklepów i rozruchy. Jan K. Odpowiedz Link Zgłoś
semper_fi Re: Pan jest słabo poinformowany... 16.10.05, 16:11 Panie Janie, maruda to zakuty bolszewicki leb... jezeli fakty nie pasuja do jego teorii, to tym gorzej dla faktow... szkoda czasu i atlasu na dyskusje... gosc jest niereformowalny... Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
prokaczor Re: Polski akcent rozruchów w Toledo... 16.10.05, 17:20 abcnews.go.com/US/wireStory?id=1219962 "Rioters set fire to 86-year-old Louis Ratajski's neighborhood pub, Jim & Lou's Bar, but he and his nephew escaped the flames." Louis Ratajski, podobno od wielu lat, jest wlascicielem tej karczmy i mieszka nad nia. I to nie jego wina ze gangi sie pojawily w jego dzielnicy i zaczely terroryzowac ludnosc. ------------------------------- Dlaczego, dlaczego rodzina kacza kaczy kuper w [.. ocenzurowane ..] macza? Dlatego, dlatego bo w tym sek zeby kaczy kuper zmiekl! Odpowiedz Link Zgłoś
jan_r_k Rozruchy w dawnej polskiej dzielnicy Toledo... 16.10.05, 20:11 news.yahoo.com/s/ap/20051016/ap_on_re_us/nazi_march======== City officials stressed the disturbances were confined to a 1-square-mile area. Police arrested 114 people on charges including assault, vandalism, failure to obey police, failure to disperse and overnight curfew violations. The neighborhood northwest of downtown, full of tree-lined streets and well- kept brick homes, once was a thriving Polish community. But within the last decade it's become home to poorer residents. ============= Tak jak w Filadelfii i w Chicago, pustoszeją polskie getta bo dzieci i wnuki emigrantów kształcą sie i wyprowadzają się na przedmieścia. Na ich miejsce wprowadzają się Meksykanie, Portorykańczycy i Murzyni. Dlatego też w Chicago na "milłokach" (Milwaukee Avenue) na ulicy jest mieszanka (pokojowa, nie wybuchowa) kolorowych i Polaków spod Białegostoku a na sklepach są napisy po polsku i po hiszpańsku, np. "Łóżka - Camas". Jan K. Odpowiedz Link Zgłoś
unicef123 Re: USA: starcia z neonazistami 16.10.05, 14:15 neonaziści, faszyści, geje,lesbijki, księża gwałciciele,k.... głodne i ich dzieci , zieloni , czerwoni, pomarańczowi :................mamusi ratunku!!!!!!!!!!!, w jakich ja się czasach urodziłam , makabra to jest dopiero chorror.Jedni nie wiedzą co żreć! a drodzy nie mają co żreć!Super świat ,super gnojstwa , chamstwa i świrów.Jak oduczyć gó..arstwo od posiadania tylko dla siebie!? no cóż ? : przeszcepić mózgi lub wybierać rodziców dla przyszłych pokoleń! He.he.he a to jest też faszyzm? Odpowiedz Link Zgłoś
jovani [...] 16.10.05, 15:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś