Dodaj do ulubionych

Co zabija zakładników?

IP: *.abacus.sanok.pl / 169.254.10.* 28.10.02, 21:49
chcieli dobrze a wyszło jak zwykle.
Obserwuj wątek
    • mkobi Re: Co zabija zakładników? 28.10.02, 23:55
      ja bym był bardziej ostrożniejszy w wydawaniu opinii, że to
      zakładnicy mogli sami się niby podusić, np. swoimi wymiotami.w
      normalnym kraju być może podobna akcja przyniosłaby skutek,
      gdyby własnie zabezpieczono zewnętrzną pomoc medyczną. dlaczego
      tego właśnie nie uczyniono w rosji? układ oddechodwy rosjanina
      różni się od holendra? osobiście uważam że władze Kremla
      doskonale zdawały sobie sprawę jakie mogą byc skutki całej
      akcji. nigdy prawdy się jednak nie dowiemy, podobnie przecież
      było z kurskiem. wolność dla czeczenii
      • Gość: Kcynia KGB IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.02, 00:59
        dla Ruskich nigdy nie liczyło się zanadto życie ludzkie, więc
        uważam że ta beztroska to standart ich działania.
      • Gość: Qbaz Re: Co zabija zakładników? IP: 213.77.65.* 29.10.02, 09:12
        mkobi <trochę nie kumasz tematu. Zgadzam sie co do "różnic" w
        układzie oddechowym ale chyba nigdy nie widziałeś jak ktoś się
        dusi treścią własnego żołądka (wymiocinami) kiedy jest
        nieprzytomny??? Tak się składa że jest to jedna z najbardziej
        prawdopodobnych przyczyn zgonu po zatruciu gazem!!! Zaufaj mi
        wiem coś o tym. Poza tym nieudolność w udzielaniu pierwdzej
        pomocy może być czasami gorsza niż samo zatrucie. Do tego
        dochodzi nieprzygotowanie szpitali - masz odpowiedź
      • Gość: hammurabi Re: Co zabija zakładników? IP: *.pisz.sdi.tpnet.pl 30.10.02, 12:42
        Takie numery "wychodzą" tylko u naszych wschodnich sąsiadów...
    • Gość: eva Re: Co zabija zakładników? IP: *.dip.t-dialin.net 29.10.02, 08:37
      To trudno powiedziec nie znajac tematu ,ale jak zawsze w tym
      panstwie gore musi wziac "ich" wlasne przekonanie ,iz to co
      robia, jest bezdyskusyjnie prawidlowe.
    • Gość: mir Re: Co zabija zakładników? IP: *.piasta.pl 29.10.02, 09:06
      Wątpię aby takimi środkami dysponowała tylko Rosja, a jakoś nie
      było słychać , by inny kraj zdecydował się na uzycie takiego
      gazu. Na dodatek ten brak przygotowania służby zdrowia, no i
      blokada informacynja. To wszystko świadczy jak niewiele zmieniło
      się w mentalnosci rządzących od czasów komunistycznuch. Może to
      coś powie zachodnim politom, dlaczego wciąż boimy się Rosji.
      • Gość: Dana Re: Co zabija zakładników? IP: *.dip.t-dialin.net 29.10.02, 11:08
        Jedno w tym wszystkim mnie zastanawia. Zolnierze z brygady antyterrorystycznej
        nie mieli w czasie akcji masek przeciwgazowych! Wiec, albo ten gaz
        dla "normalnych" ludzi (czyt. w normalnych warunkach, bez tych wszystkich
        uwarunkowan, o ktorych mowia ekspeci) jest naprawde nieszkodliwy, albo
        zolnierze ci byli odpowiednio przygotowani przez np szczepienie ochronne.
        Jezeli druga opcja jest prawda, to mamy winnego, jezeli nie, to jest to
        naprawde straszne nieszczescie.

        Pozdrawiam
    • Gość: flave Re: Co zabija zakładników? IP: *.swietochlowice.sdi.tpnet.pl 29.10.02, 12:17
      czy ktos sie tak wlasciwie dowie co bylo prawdziwa przyczyna
      smierci tak wielu ludzi. Polowa faktow i tak na pewno bedzie
      ukryta i nie zobaczy swiatla dziennego !!!!!!!
    • Gość: ptaszyno Re: Co zabija zakładników? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.02, 13:21
      Do poprzednich autorów - Skąd macie w sobie tyle nienawiści i
      agresji? Nawet taka tragedia jest dla was tylko
      powodem "dolożyc" tej cholernej Rosji - "mordercy, Putin i jego
      banda" itp Każdy gada, jak i co trzeba było zrobić, nie mając
      na ten temat zielonego pojęcia. Nie ma ani słowa zwykłego
      współczucia ludziom którzy przeżyli tam piekło..
      Oby nikogo z was nigdy taki Nord-Ost nie spotkał.
    • Gość: tYSPROWDA Re: Co zabija zakładników? IP: proxy / 193.188.174.* 29.10.02, 13:36
      Gość portalu: sj napisał(a):

      > chcieli dobrze a wyszło jak zwykle.
      *******************************************
      choteli kak lutsze, a wyszlo kak wsegda
    • Gość: Ala Re: Co zabija zakładników? IP: proxy / 213.138.106.* 30.10.02, 13:56
      Czytam i az mi sie niedobrze robi.
      Co za brak wyobrazni i spartaczenie roboty!!
      Wystarczylo powiadomic szpitale,lekarzy i wszystkich tych,ktorzy udzielali
      pomocy,co nalezy robic by ratowac ludzi.
      Przed teatrem powinno stac kilkaset karetek z tlenem.Glosnikami,powinno sie
      informowac o nie kladzeniu ludzi na ziemie.
      Nawet,jezeli nie spodziewali sie tak drastycznych rezultatow,powinni spodziewac
      sie najgorszego.
      Ale burdel codzienny nie zmieni sie nagle w niebezpieczenstwie w solidna
      organizacje.
      Ta ich pycha i niedbalstwo,jak rowniez brak szacunku dla szarego obywatela jest
      pierwszym i najwazniejszym powodem smierci setek ludzi.
      Na miejscu Rosjan,domagalabym sie pociagniecia do odpowiedzialnosci
      organizatorow tej makabrycznej akcji ratunkowej,jak i ministra spraw
      wewnetrznych,z szychami policyjnymi Moskwy.
      Za przekupstwo i wspoludzial w porwaniu ludzi w teatrze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka