Dodaj do ulubionych

KOCHAM WOJO!!!!

IP: *.tnt17.chi5.da.uu.net 28.03.03, 21:13
Moja kloaka gotowa wojo dla ciebie.Nie znam cie osobiscie ale widze ze dobrze
pieprzysz.
Obserwuj wątek
    • pro+se Zawsze byles Czikago pedalem nawet w Polsce 28.03.03, 21:17
      W zawodowce podgladales chlopcow , czy robisz to samo gdy szorujesz sracze w
      USA ?
    • Gość: Sławek Re: KOCHAM WOJO!!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 21:18
      Gość portalu: jojo napisał(a):

      > Moja kloaka gotowa wojo dla ciebie.Nie znam cie osobiscie ale widze ze dobrze
      > pieprzysz.
      Twoje szczęście , że go nie znasz. Jak byś go poznał to z wojska byś nie
      wyszedł. Chociaż teraz takie lebiegi znęcają się nad klawiaturą, których do
      wojska za pieniądze by nie wzięli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka