Gość: jojo IP: *.tnt17.chi5.da.uu.net 28.03.03, 21:13 Moja kloaka gotowa wojo dla ciebie.Nie znam cie osobiscie ale widze ze dobrze pieprzysz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pro+se Zawsze byles Czikago pedalem nawet w Polsce 28.03.03, 21:17 W zawodowce podgladales chlopcow , czy robisz to samo gdy szorujesz sracze w USA ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sławek Re: KOCHAM WOJO!!!! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 21:18 Gość portalu: jojo napisał(a): > Moja kloaka gotowa wojo dla ciebie.Nie znam cie osobiscie ale widze ze dobrze > pieprzysz. Twoje szczęście , że go nie znasz. Jak byś go poznał to z wojska byś nie wyszedł. Chociaż teraz takie lebiegi znęcają się nad klawiaturą, których do wojska za pieniądze by nie wzięli. Odpowiedz Link Zgłoś