Dodaj do ulubionych

Kwestionariusz

03.04.07, 18:29
Pytania, które Wam prezentuję, w XIX wieku krążyły wśród
bywalców europejskich salonów. Dwa razy odpowiadał na nie Marcel Proust.

Główna cecha mojego charakteru:

Cechy, których szukam u mężczyzny:

Cechy, których szukam u kobiety:

Co cenię u przyjaciół:

Moja główna wada:

Moje ulubione zajęcie:

Moje marzenie o szczęściu:

Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk:

Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem:

Kim (lub czym) chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem:

Kiedy kłamię:

Słowa, których nadużywam:

Ulubieni bohaterowie literaccy:

Ulubieni bohaterowie życia codziennego:

Czego nie cierpię ponad wszystko:

Dar natury, który chciałbym posiadać:

Jak chciałbym umrzeć:

Obecny stan mojego umysłu:

Błędy, które najłatwiej wybaczam:

Moja dewiza:
Obserwuj wątek
    • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 18:48
      Główna cecha mojego charakteru: chimeryczność

      Cechy, których szukam u mężczyzny: jędrne pośladki

      Cechy, których szukam u kobiety: jędrne pośladki

      Co cenię u przyjaciół: nie mam przyjaciół

      Moja główna wada: brak zalet

      Moje ulubione zajęcie: trollowanie

      Moje marzenie o szczęściu: strzelić sobie w łeb z Winchestera Super X3
      Cantilever Deer

      Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk: żydowski nacjonalizm

      Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem: zakochanie się w drugim człowieku

      Kim (lub czym) chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem: prezydentem Iranu

      Kiedy kłamię: wtedy, gdy mówię prawdę

      Słowa, których nadużywam: antysemityzm

      Ulubieni bohaterowie literaccy: Łysek z pokładu Idy

      Ulubieni bohaterowie życia codziennego: George W. Bush

      Czego nie cierpię ponad wszystko: ludzi

      Dar natury, który chciałbym posiadać: chowanie głowy w piasek

      Jak chciałbym umrzeć: widowiskowo

      Obecny stan mojego umysłu: hmmmmm.....

      Błędy, które najłatwiej wybaczam: grzechy śmiertelne

      Moja dewiza: Nie lubię Żydów...

      • tut_ets1 Re: Kwestionariusz 04.04.07, 08:05
        przynajmniej szczere... :)
        • tut_ets1 Re: Kwestionariusz 04.04.07, 08:07
          ale niestety nie zaskakujace... I tak cechy wymienione przez ciebie sa wiadome
          forumowiczom od dawien dawna... :D :)))))))
    • absztyfikant Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:18
      Główna cecha mojego charakteru:

      █ Koncyliacyjnosc.

      Cechy, których szukam u mężczyzny:

      █ Madrosc

      Cechy, których szukam u kobiety:

      █ Madrosc i piekno

      Co cenię u przyjaciół:

      █ Lojalnosc oczywiscie.

      Moja główna wada:

      █ Lenistwo.

      Moje ulubione zajęcie:

      █ Spiewanie.

      Moje marzenie o szczęściu:

      █ Poczucie samospelnienia w obliczu smierci.

      Co wzbudza we mnie obsesyjny lęk:

      █ Religijny fundamentalizm.

      Co byłoby dla mnie największym nieszczęściem:

      █ Powrot cenzury w postaci zakazu uzywania internetu.

      Kim (lub czym) chciałbym być, gdybym nie był tym, kim jestem:

      █ Architektem. Szczesliwi ludzie buduja miasta, domy -
      tworza i zmieniaja swiat; ideologia bawia sie tylko frustraci.

      Kiedy kłamię:

      █ Kiedy musze:P

      Słowa, których nadużywam:

      █ Genialne, lol, rotfl, majstersztyk, tia.

      Ulubieni bohaterowie literaccy:

      █ Captain Hook, Jasza Mazur, Ebenezer Scrooge.

      Ulubieni bohaterowie życia codziennego:

      █ Wladyslaw Bartoszewski, Richard Dawkins,

      Czego nie cierpię ponad wszystko:

      █ Nudziarzy i chrzescijanskich moralistow.

      Dar natury, który chciałbym posiadać:

      █ Chcialbym miec skrzela i wyplynac na wielkiego przestwor oceanu.

      Jak chciałbym umrzeć:

      █ Spektakularnie.

      Obecny stan mojego umysłu:

      █ Mala depresja.

      Błędy, które najłatwiej wybaczam:

      █ Lenistwo.

      Moja dewiza:

      █ Ubi concordia, ibi victoria.
      • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:20
        Straszni z nas ekshibicjoniści, Absztyś.. No i mamy jedną cechę wspólną :P

        Jak chciałbym umrzeć:
        █ Spektakularnie.

        Jach chciałbym umrzeć: widowiskowo
        • absztyfikant Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:22
          Pytania sa na tyle ogolne, ze kazdy z tutejszych nicponi moze na nie smialo
          odpowiedziec:P
      • ariadna-enta Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:46
        Głowna cecha mojego charakteru
        upór

        cechy,których szukam u mężczyzny
        inteligencja i poczucie humoru

        cechy,których szukam u kobiety
        j,w

        co cenię u przyjaciół
        lojalność
        moja główna wada
        niecierpliwość
        moje ulubione zajęcie

        leżeć i pachnieć

        moje marzenie o szczęściu

        znależć odpowiedż co to jest szczęście

        co wzbudza we mnie obsesyjny lęk
        dentysta
        kim chciałabym być gdybym nie była tym kim jestem
        dobrą wróżką

        co było byłoby dla mnie największym nieszczęściem
        być islamską kobietą

        kiedy kłamię

        kiedy się czegoś boję

        słowa,których nadużywam
        cholera jasna

        ulubieni bohaterowie literaccy
        Scarlett o Hara i Mały książę.

        ulubieni bohaterowie życia codziennego
        moja babcia.

        czego nie lubię ponad wszystko
        głupoty,nietolerancji i prawienia kazań

        Dar natury,który chciałabym posiadać
        skrzydła,żeby latać w przestworzach

        jak chciałabym umrzeć
        we własnym łóżku

        obecny stan mojego umysłu
        coś między euforią,a zwątpieniem

        błędy,które łąwo wybaczam
        wiele wybaczam.

        moja dewiza
        żyj tak,żeby inni przez ciebie nie płakali
        • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:48
          ariadna-enta napisała:

          > moje ulubione zajęcie
          > leżeć i pachnieć

          To mnie zaintrygowało.. Na czym leżysz i czym pachniesz?
          • absztyfikant Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:48
            Tez na to zwrocilem uwage:) Naga kobieta ubrana w zapach... Dosc.
            • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:50
              absztyfikant napisał:

              > Naga kobieta ubrana w zapach... Dosc.

              Nie rozpędzaj się tak z imaginacją, Absztyś. Ona może mieć 80 lat, hehehehe...
              • ariadna-enta Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:59
                do 80-tki jeszcze mi sporo brakuje
                teraz nie leżę tylko siedzę przy kompie i jestem ubrana
                pachnę balsamem do ciała
                w domu perfum nie używam.
                • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 19:59
                  ariadna-enta napisała:

                  > pachnę balsamem do ciała
                  > w domu perfum nie używam.

                  Proza życia!, hehehe....
                  • ariadna-enta Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:18
                    klemens idż do burdelu
                    tam są leżące,pachnące i gotowe nawet dla takich typków jak ty.
                    • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:21
                      ariadna-enta napisała:

                      > klemens idż do burdelu
                      > tam są leżące,pachnące i gotowe nawet dla takich typków jak ty.

                      I ty miałaś czelność pisać, że szukasz mężczyzn z poczuciem humoru?, hehehe...
                      • ariadna-enta Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:29
                        lubię humor trochę subtelniejszy
                        walenie prosto z mostu mnie nie śmieszy
                        • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:30
                          ariadna-enta napisała:

                          > walenie prosto z mostu mnie nie śmieszy

                          Jeśli nie odpowiada ci walenie na moście, to powiedz, jakie plenery
                          preferujesz... Nie chciałbym znowu popełnić gafy...
                          • absztyfikant Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:33
                            Uprzejmosc meska to ponoc najwytworniejsza forma falszu, hehehe.
                            • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:35
                              absztyfikant napisał:

                              > Uprzejmosc meska to ponoc najwytworniejsza forma falszu, hehehe.

                              Eee tam... To tylko jeden ze sposobów na osiągnięcie celu. Jak widać po mojej
                              rozmowie z Ariadną, nie nakierowałem na nią swojego erotycznego celownika.. :P
                          • ariadna-enta Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:41
                            ależ bądż sobą
                            masz taki humor jaki masz a,że mnie nie odpowiada to inna sprawa
                            najgorzej udawać innego niż się jest.
                            • klemens_z_burdelufka Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:42
                              ariadna-enta napisała:

                              > ależ bądż sobą

                              Przechodzimy do kwestii autentyczności? Banał... Co jeszcze masz w zanadrzu?
    • pissmaker Caly watek nadaje sie na smietnik 03.04.07, 20:12
      Lub na osla lawke - nie na temat forum.
      --------------------------------------
      Widziałem w Bnei Braku na ulicy szczury - wielkie szczury.
    • tia666 Re: Kwestionariusz 03.04.07, 20:48
      na wszelkie tego typu pytania powinno sie odpowiadac losowo na jednym wydechu -
      wtedy sa najbardziej adekwatne;)
    • ariadna-enta Re: Spostrzeżenie na marginesie... 03.04.07, 20:53
      nie jestem przewrażliwiona na swoim punkcie tylko nie lubię jak ktoś pieprzy
      coś o mojej mentalności.
      • pissmaker Re: Spostrzeżenie na marginesie... 03.04.07, 22:45
        Adrianko - to ty masz mentalnosc ? Myslalem ze tylko sznureczek pomiedzy uszkami. Mile mnie
        zaskakujesz.
        --------------------------------------
        Widziałem w Bnei Braku na ulicy szczury - wielkie szczury.
        • axx611 Re: Spostrzeżenie na marginesie... 04.04.07, 02:42
          To wszystko pic prosze panstwa. Jest tylko jedno pytanie. Czy kablowalem?Bylem
          tajnym agentem SB czy UB. Kablowalem bo sprawialo mi to przyjemnosc a takze
          dostarczalo profitow. Czy kabluje nadal? Tak bo przeciez bez kablujacych nie
          bylo by kablowanych a panstwo by nie wydawalo sporych sum na to.Zatem kablujacy
          jest jednoczesnie kablowanym a o wszystkim wie ceasrz.
        • tut_ets1 Re: Spostrzeżenie na marginesie... 04.04.07, 08:10
          pieknie mierzysz innych wlasna miarka... :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka