polski_francuz 13.01.08, 00:10 daj se siana. Nie obrazaj tych czy tamtych forumowiczek (ow). Lejesz wode na ich mlyn to robiac. Nie tedy droga do prawdy. Wiem, wiem, ze artysci lubia chodzic na skroty... PF Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
absztyfikant You've made my day 13.01.08, 00:22 Rzeczywiscie, artysta z niego "pelnom gembom"... :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś