13.01.08, 00:10
daj se siana. Nie obrazaj tych czy tamtych forumowiczek (ow). Lejesz wode na
ich mlyn to robiac.

Nie tedy droga do prawdy. Wiem, wiem, ze artysci lubia chodzic na skroty...

PF

Obserwuj wątek
    • absztyfikant You've made my day 13.01.08, 00:22
      Rzeczywiscie, artysta z niego "pelnom gembom"... :))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka