Dodaj do ulubionych

skuter AUDIO

IP: *.cdma.centertel.pl 13.05.10, 17:20

Witam!
Mój kolega ma zamiar zamontować w swoim skuterze soundboard z
allegro.Słyszałem ,że nie powinno się montować zestawu głośników ze
wzmacniaczem,który przekracza 500WAT czy to prawda?Z góry dziękuję i pozdrawiam;)
Obserwuj wątek
    • Gość: DMAudio Re: skuter AUDIO IP: 195.238.167.* 08.07.10, 14:13
      Witam zajmujemy się tym profesjonalnie zapraszamy na dmaudio.pl
    • Gość: potas Re: skuter AUDIO IP: *.stacje.agora.pl 09.07.10, 09:56
      Sam odpowiedz sobie na to pytanie, badając pojemność skuterowego
      akumulatora, moc alternatora i pobór prądu przez taki sprzęt
      grający. To mniej więcej powinno się bilansować,dodając do tego
      oczywiście pobór prądu przez całą resztę pojazdu. W zasadzie
      wszystko można zainstalować, pytanie brzmi tylko: jak długo sprzęt
      ma garć: dłużej niż 1 minutę?
    • Gość: on Re: skuter AUDIO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.10, 21:16
      Ciekawy temat

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka