Gość: rychu78
IP: *.cdma.centertel.pl
13.05.10, 17:20
Witam!
Mój kolega ma zamiar zamontować w swoim skuterze soundboard z
allegro.Słyszałem ,że nie powinno się montować zestawu głośników ze
wzmacniaczem,który przekracza 500WAT czy to prawda?Z góry dziękuję i pozdrawiam;)