xtz 10.03.04, 18:41 W sobobotę o 10,30 kilka osób spotyka się pod MULTIKINEM na Ursynowie co by wyruszyć na AWF(mamy nadzieję, że pogoda dopisze). Zapraszamy wszystkich chętnych. Pozdrawiam xtz p.s(jedziemy oczywiście na dwóch kółkach:):):):):)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj