10.03.04, 18:41
W sobobotę o 10,30 kilka osób spotyka się pod MULTIKINEM na Ursynowie co by
wyruszyć na AWF(mamy nadzieję, że pogoda dopisze). Zapraszamy wszystkich
chętnych.
Pozdrawiam
xtz
p.s(jedziemy oczywiście na dwóch kółkach:):):):):))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka