Gość: Jagiel
IP: *.80-202-81.nextgentel.com
07.11.04, 22:04
Czesc:)
pozdrowienia dla wszystkich motocyklistów/ek:)
mam taka sprawe, mianowicie zastanawiam sie jaki motorek kupic sobie
(uzywany) do jazdy tylko po lasach , poligonach itp
interesuje mnie jakas 250 tylko nie wiem co lepsze czy cross czy enduro??
chodzi mi tez o to aby motorek byl jak najmniej awaryjny no i oczywiscie zeby
mojego budzetu domowego zbytnio nie naruszyl:))
co doradzacie??