Gość: Dzakas
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.11.05, 19:33
To tylko słowa piosenki ale warto odejśc na chwile od komputera w moim
przypadaku musze odejść ponieważ musze leciec do sklepu po ketchup do frytek
bo bez są dobre ale w 80%.
A jaki motor polecacie gsxr750w cbr f2 w rozsadndej cenie czy fzr600-1000 bo
chyba sie zdecyduje na fzr ale ponoc honda jest lepsza wiem po swojej padace
nigdy mnie nie zawiodla.
A przy okazji ktorego pieknego dnia kolo 9 rano chyba z 5 stopni na plucie
wsiadam na moto i podjezdzam na cpn jakies 1000metrow mam do niego 2 kurtki
na sobie az tu nagle zaczyna przerywac na jeden gar wiec zajezdzam za cpn
mowie nie podjezdzam za dystrybutor bo przypal zalac i pchac na chate. Po
chwili wkrecam na obroty mowie zaskoczy lipa zaraz akumulator padl wiec
probuje odpalic z popychu po jakies pol godzinnej walce i wylannego potu
mowie pcham do chaty jak przyszlem do chaty to mimo temperatury 5 stopni
czulem sie jak na hawajach woda zemnie z cieka. A najlepsze w tym wszystkim
bylo to ze nie mialem paliwa w baku i nie byla to wina swiecy a motor
zacvzol chodzic na jednym garze bo paliwo nie dochodzilo do drugiego i tym
sposobem sie pograzylem oczywiscie skapnbolem sie za 5 dni gdy wlalem paliwo
o dziwo odpalio. Moral jesli juz sie jest na cpn warto zatanskowac. Ale ze
mnie koles
Te sytuacje wydarzyly sie naprawde i nie probojcie ich nasladowac