Dodaj do ulubionych

Zobacz co się dzieje na podwórku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:33
To tylko słowa piosenki ale warto odejśc na chwile od komputera w moim
przypadaku musze odejść ponieważ musze leciec do sklepu po ketchup do frytek
bo bez są dobre ale w 80%.

A jaki motor polecacie gsxr750w cbr f2 w rozsadndej cenie czy fzr600-1000 bo
chyba sie zdecyduje na fzr ale ponoc honda jest lepsza wiem po swojej padace
nigdy mnie nie zawiodla.

A przy okazji ktorego pieknego dnia kolo 9 rano chyba z 5 stopni na plucie
wsiadam na moto i podjezdzam na cpn jakies 1000metrow mam do niego 2 kurtki
na sobie az tu nagle zaczyna przerywac na jeden gar wiec zajezdzam za cpn
mowie nie podjezdzam za dystrybutor bo przypal zalac i pchac na chate. Po
chwili wkrecam na obroty mowie zaskoczy lipa zaraz akumulator padl wiec
probuje odpalic z popychu po jakies pol godzinnej walce i wylannego potu
mowie pcham do chaty jak przyszlem do chaty to mimo temperatury 5 stopni
czulem sie jak na hawajach woda zemnie z cieka. A najlepsze w tym wszystkim
bylo to ze nie mialem paliwa w baku i nie byla to wina swiecy a motor
zacvzol chodzic na jednym garze bo paliwo nie dochodzilo do drugiego i tym
sposobem sie pograzylem oczywiscie skapnbolem sie za 5 dni gdy wlalem paliwo
o dziwo odpalio. Moral jesli juz sie jest na cpn warto zatanskowac. Ale ze
mnie koles
Te sytuacje wydarzyly sie naprawde i nie probojcie ich nasladowac
Obserwuj wątek
    • Gość: NYorker Re: Zobacz co się dzieje na podwórku IP: *.kondylis.com 08.11.05, 19:40
      uuu, dzakas, dawno ciebie tu nie bylo... okrutny maniek jest teraz moderatorem
      i namietnie klika na czerwony kosz przy wszystkich postach poza wlasnymi. posty
      o frytkach okrutny moderator traktuje jako osobista zniewage i popada na te
      okolicznosc w furie. a wowczas straszniejszy jest od siebie samego. badz
      ostrozny, dzakas.
      • Gość: Dzakas thx NY za przestroge IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:42
        Bede mial oczy uszy i nos szeroko otwarte niewykluczone ze cos innego tez sie
        otworzy raz na jakis czas ale no nic sciany maja uszy wole niezdradzac wiecej
        tajemnic
    • Gość: Dzakas A wiec udalo mi sie zaliczyc zadanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 20:36
      Dojechalem moim zdezelowanym rowerze bez swiatel hamulcow itd do sklepu i
      nienapotykajac sie na patrol stolecznej policji wejsc do sklepu i kupic ketchup
      za 1,4zl i bezpiecznie i niepostrzezenie dojechac do domu a teraz delektuje sie
      moimi frytkami z ketchupem.
    • Gość: Iwansky Re: Zobacz co się dzieje na podwórku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 00:24
      INTERPUNKCJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      RAZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      AAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • goha66 Re: Zobacz co się dzieje na podwórku 09.11.05, 06:56
      Gość portalu: Dzakas napisał(a):
      <Ale ze mnie koles

      Całkiem fajny koleś :) A jak motocykl zaczyna odmawiać współpracy, to człowiek
      czasami (w nerwach, że nie działa czort wie czemu) wali babole. Rzucę
      przykładem mojego kolegi małżonka, który po pewnych czynnościach naprawczych i
      ponownym zamontowaniu baku ganiał z motocyklem, który ni cholery nie chciał
      odpalić przez 20 minut ... a potem otworzył dopływ paliwa :D
      • ireo Re: Zobacz co się dzieje na podwórku 09.11.05, 09:55
        goha,
        to mi przypomina historię innego
        małżonka innej forumowiczki, który
        zapragnął przymierzyć jej kask i
        później nie bardzo mógł go zdjąć
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20544&w=29474288&a=29557475
        • Gość: NYorker perelka IP: *.kondylis.com 09.11.05, 16:20
          "Dziś jeździłam samodzielnie. Ani razu się nie wywaliłam, nawet slalom mi
          wychodził z jednoczesnym włączaniem kierunkowskazów! Nawet nie otarłam się o
          słupek!

          (...)

          Jedyne co mi nie wychodzi to ruszanie:o( Boję się dać za dużo gazu przy
          puszczaniu sprzęgła i mi gaśnie:o( Nie chcę żeby mnie pociągnął -muszę chyba
          nabrać wyczucia..."

          tak siedze i mysle, i mysle i siedze. i mysle, jak dotarla do tych slupkow,
          skoro jeszcze nie nauczyla sie ruszac.
    • Gość: Dzakas Czasem tak bywa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 16:02
      Czasem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka