simergsx 28.11.05, 15:27 byl moze ktos w tym roku w rumuni motórem ?? jakie sa ceny ?? paliwa . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: trypel Re: rumunia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.05, 15:56 Takie jak i u nas - różnice do 10%. Inne ceny - ogólnie noclegi tańsze, knajpy sporo tańsze, drogi lepsze, radarów mało :) Odpowiedz Link Zgłoś