28.11.05, 15:27
byl moze ktos w tym roku w rumuni motórem ?? jakie sa ceny ?? paliwa .
Obserwuj wątek
    • Gość: trypel Re: rumunia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.05, 15:56
      Takie jak i u nas - różnice do 10%. Inne ceny - ogólnie noclegi tańsze, knajpy
      sporo tańsze, drogi lepsze, radarów mało :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka