Dodaj do ulubionych

NOWA WFM-ka

19.07.03, 15:56
Podobno mają produkować nowa wuefemkę ale cierzko sie czegos o niej
dowiedziec jak ktos cos wie to niech napisze i czy to wogule prawda a nie
jakiś zasłyszany mit.
Obserwuj wątek
    • szymon.dziawer Re: NOWA WFM-ka 21.07.03, 11:07
      Czołem.
      Więcej na temat nowej WFM znajdziesz w najnowszym "ŚM" i trochę na stronie:
      www.wfm.pl/Pozdrawiam
      Szymon
      • sdsw Re: NOWA WFM-ka 04.08.03, 21:54
        Mam nadzieje ze cena bedzie w granicah 4000 to napewno ja kupie ale wersje
        szosowo - terenowa. Podobna ta wersja ma byc drozsz o 400 zl od miejskiej
        wersji. Ma ktos jeszcze jakies informacje
        • rysiek24 Re: NOWA WFM-ka 09.08.03, 02:06
          polskie padliny tylko na zyletki sie nadaja wole 100 razy poczciwa etz 251 z 92 roku niz to cos co nazywaj motocyklem WFM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka