wskboy 19.07.03, 15:56 Podobno mają produkować nowa wuefemkę ale cierzko sie czegos o niej dowiedziec jak ktos cos wie to niech napisze i czy to wogule prawda a nie jakiś zasłyszany mit. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szymon.dziawer Re: NOWA WFM-ka 21.07.03, 11:07 Czołem. Więcej na temat nowej WFM znajdziesz w najnowszym "ŚM" i trochę na stronie: www.wfm.pl/Pozdrawiam Szymon Odpowiedz Link Zgłoś
sdsw Re: NOWA WFM-ka 04.08.03, 21:54 Mam nadzieje ze cena bedzie w granicah 4000 to napewno ja kupie ale wersje szosowo - terenowa. Podobna ta wersja ma byc drozsz o 400 zl od miejskiej wersji. Ma ktos jeszcze jakies informacje Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek24 Re: NOWA WFM-ka 09.08.03, 02:06 polskie padliny tylko na zyletki sie nadaja wole 100 razy poczciwa etz 251 z 92 roku niz to cos co nazywaj motocyklem WFM Odpowiedz Link Zgłoś