Gość: MP
IP: *.polityka.com.pl
04.11.09, 14:30
Polecam wszystkim artykuł z dzisiejszej Polityki nt. (min) buspasa
na Łazienkowskiej. Pozwolę sobie przyblizyć kilka propozycji z
artykułu:
1. Buspasy tak ale także dla: taksówek, busików, autobusów linii
prywantych, niepełnosprawnych i dla (co przyjęte w wielu krajach)
samochodów przewożących więcej niz 2 osoby.
2. Odwracanie kierunków ruchu.
3. Powrót do stalej zielonej strzałki w prawo.
4. Dobudowanie pasów do skrętów w lewo.
itd.
Polecam cały artykuł.