Dodaj do ulubionych

Idą w marszu tydzień po śmierci Maxwella

    • adam81w Policjant na służbie jest chroniony i należy się l 31.05.10, 03:50
      Bardzo mądry komentarz z tvnwarszawa:

      "Zacznijcie w końcu nazywać rzecz po imieniu. Policjant na służbie wykonując
      obowiązki służbowe w terenie w czasie interwencji, do której był zobligowany
      przez prawo użył broni w celu odparcia ataku na osobę funkcjonariusza na
      służbie. Użył jej przeciwko osobie łamiącej prawo i zupełnie nieistotne jest,
      czy ta osoba była czarna biała czy żółta. Gdyby wypadki potoczyły się inaczej
      to dziś wdowa po Policjancie płakałaby przed kamerą a opinia publiczna kolejny
      raz zastanawiałaby się, dlaczego wyszkolony Policjant dał się pobić i zabić.
      Policjant ryzykujący zdrowie i życie i zarabiający miesięcznie tyle, co
      handlarze lewizną wyciągają w jeden dzień. Dorabianie do tego ideologii
      rasistowskiej jest co najmniej żenujące i wypacza problem. Prawa trzeba
      przestrzegać, czy się to komuś podoba czy nie. Kolor skóry nie daje
      immunitetu. Tłumaczenie, że "oni (czarni) zawsze gestykulują podczas rozmowy i
      on tylko chciał pomachać Policjantowi przed nosem" jest tak samo durne jak
      wejście do meczetu w obuwiu bo "my (Polacy) do kościoła wchodzimy w butach i
      jest to dla nas normalne". Policjant na służbie jest chroniony i należy się
      liczyć z konsekwencjami naruszania tej ochrony. Nawet tak poważnymi.
      Paralizatory? Pałki? Mądralom wypisującym takie rzeczy polecam spróbowanie
      obronienia się pałką przeciwko tłumowi dresów. Broń ostra daje Policji
      przewagę a dla przestępców powinien być to jasny komunikat - nie ważne co
      wyjmiesz na Policjanta (pałkę, nóż, pięść) - on ma prawo użyć broni. Dlatego
      zastanów się, bo może NIE WARTO."
    • Gość: he he he a za Simonem Molem nie szli, he he he IP: *.chello.pl 31.05.10, 06:20
    • Gość: Birkart Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę IP: *.ip.netia.com.pl 31.05.10, 07:30
      Czemu na głównej fotografii nie ma całego napisu?? Dlaczego nie piszecie o
      tym, że ci ludzie chcą podpalać komisariaty?
    • Gość: Ina Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę IP: *.multi-play.net.pl 31.05.10, 07:34
      Dlaczego śp.Nigeryjczyk nie wylegitymował sie policjantom?No
      dlaczego?
    • Gość: ja Ludzie to maja nawaolnew głowie IP: *.xdsl.centertel.pl 31.05.10, 07:46
      Co za bez sens. jak zgnie murzyn to odrazu jest sensacja i odrazu mowi sie o rasizmie. a jak zginie zwykły biały człowiek taki sam człowiek jak ten murzyn to nic cisza nikt nie robi happeningów i marszy.
      Pozatym jesli policjanty wymachuje bronia do Ciebie i nakazuje wykonanie poleceń odpowiednich to chyba raczej ludzie stosuja sie do tego a nie probuja cos kombinować tak jak to było z tym człowiekiem.
      z drugiej strony policjant pwonien oddać szczał ostrzegawczy lub też ranic go w kończynę. z reszta nie wiem jak to wygladało bo mnie tam nie było.
      ogolnie przesadaz tymi marszami
      rrge
      • Gość: wawiak policjant strzelił w nogę, czyli chciał tylko IP: 81.219.13.* 31.05.10, 07:52
        obezwładnić muzina, ale GW będzie nagonkę jeszcze z miesiąc na
        policję robiła
      • Gość: wawiak policjant strzelił w nogę, czyli chciał tylko IP: 81.219.13.* 31.05.10, 07:52
        obezwładnić muzina, ale GW będzie nagonkę jeszcze z miesiąc na
        policję robiła
    • Gość: bamboszambo Black Power zje wasza mała Polska IP: *.chello.pl 31.05.10, 07:57
    • Gość: pcc6 Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę IP: 83.145.129.* 31.05.10, 07:59
      Mieszkając w tym kraju każdy! Powtarzam każdy! Biały, czarny, żółty
      czy nawet zielony ma obowiązek przestrzegać prawa, jakie jest
      ustanowione przez organa ustawodawcze!
      I wszystko w temacie!
    • slavko.matejovic Autorko! Pokaż że walczysz z rasizem 31.05.10, 08:00
      Pokaż, że to nie tylko tanie słowa. Idź na stadion i dawaj
      handlarzom bez gumki, a wtedy będziesz uprawniona do wytykania
      rasizmu i ksenofobii. Placyk im. Maxwella Ito, a może jeszcze skwer
      im. Simona Mola?
      • Gość: jakbyja Re: Autorko! Pokaż że walczysz z rasizem IP: *.aster.pl 31.05.10, 08:37
        >Placyk im. Maxwella Ito, a może jeszcze skwer
        > im. Simona Mola?

        tak, tak, zamiast ulicy Czerskiej:)
        • pamejudd Dokladnie :D 31.05.10, 20:48
          Zamiast budynku redakcji GW proponuje urzadzic gustowny skwer. Moznaby tez pomyslec o urzadzeniu kompleksu sportowego - w ofercie bylaby np. wspinaczka pionowymi korytarzami...
    • Gość: bartek Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.10, 08:04
      Zginął bo zaatakował. Dosyć tolerancji dla bandytów o każdym kolorze
      skóry!
      • Gość: jakbyja Re: Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę IP: *.aster.pl 31.05.10, 08:39
        Gość portalu: bartek napisał(a):

        > Zginął bo zaatakował. Dosyć tolerancji dla bandytów o każdym kolorze
        > skóry!

        TAK JEST. Dość pobłażliwości dla bandytów.
    • Gość: marc Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę IP: *.jmdi.pl 31.05.10, 08:34
      Mógł czarny baran nie uciekaći nie próbować odebrać policjantowi
      broni. Taki biedny, wszyscy tacy biedni to niech pokażą papiery że
      są tu legalnie a jak nie to won do siebie.
      Uważam że policja teraz nie powinna przyjmować wezwań od tych
      durnych Polaków którzy poszli na tą durną manifestację. Teraz to
      krzyki że policja to mordercy a jak przyjdzie co do czego to gdzie
      jest policja.
      Uważam ze najlepszym wyjściem było by teraz nie interweniowanie
      przez policję w sprawach wezwań przez tych manifestujących debili.
      Może jak będą ich gdzieś okradali bili albo jeszcze cośinnego a
      policja nie przyjedzie tylko zostaną zostawieni sami sobie to się
      nauczą.
      Nielegalni nigeryjczycy wypiep...ać do siebie, a durni manifestańci
      weźcie się za robotę a nie gó..no wam w glowach.
      miłego dnia życze
    • fishbone554 Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę 31.05.10, 08:36
      Jestem przekonany, ze policjant dobrze wypelnial swoje obowiazki.
    • pax_rex niech opublikuja dane psa mordercy! 31.05.10, 08:58
      fg
      • pamejudd A moze opublikuj swoje, lewacki wypierdku? 31.05.10, 15:00
        .
    • Gość: d domonstrujacy do Afryki, droga wolna! IP: 195.117.22.* 31.05.10, 09:01
      domonstrujacy do Afryki, droga wolna
      • Gość: wawiak Re: domonstrujacy do Afryki, droga wolna! IP: 81.219.13.* 31.05.10, 10:12
        poopalają się, u nas ciaglę pada, a w Afryce słońce i ciepełko:)
    • Gość: Bank Komercyjny SA Czy wielu z was juz otrzymywało podobne IP: 213.227.95.* 31.05.10, 09:08
      emaile z Nigerii? Ten nadszedł już po ostatnich warszawskich
      wypadkach:



      Good day,

      Forgive my indignation if this message comes to you as a surprise
      and may offend your personality for contacting you without your
      prior consent and writing through this unofficial channel. My name
      is Mr. Eric Johnson, chairman of the contract-awarding & auditing
      committee of the economic community of West African states (Ecowas)
      with its fund headquarters in Abuja Nigeria.

      I have a very important business proposal for you that involves
      safeguarding of funds USD$12.5M (Twelve Million Five Hundred Thousand
      United States Dollars only) into your personal or company's Bank
      account and subsequent investment of same in lucrative ventures in
      your country. You will be greatly rewarded with 50% of the total
      fund,there are no risks involved. Further details of this project
      will be forwarded to you as soon as I receive your reply, a trial
      will convince you. Please get back to me through my private E-mail
      address (mr.ericjohnson@live.com) for more details of this project.

      Best regards,
      Mr. Eric Johnson
      • alinaw1 Re: Czy wielu z was juz otrzymywało podobne 31.05.10, 09:55
        Starty numer. Strasznie dużo ludzi swego czasu dało się na to
        nabrać. Zaczęło się jakieś 20 lat temu. Pamiętam na studiach to był
        news! Moi koledzy jeździli na saksy, a potem wszystkie pieniadze
        tracili bo dali się nabrać. Wtedy Nigeryjczycy wysyłali listy,
        certyfikaty, podrabiane pieczątki itp. Teraz mafia nigeryjska ma sie
        nadal dobrze, w ostatnim dziesięcioleciu wyłudziła bądź oszukała
        tysiące ludzi w Stanach i Europie. Najbardziej spektakularny jest
        fakt pogrążenia znanego profesora (zapomniałam nazwiska ale to
        sprawa znana) obrońcy opraw człowieka (sic!), który uwierzył, że
        pomaga organizacjom opozycyjnym w Nigerii! Wyczyścili mui konto co
        do dolara- jakieś 4 mln...
    • Gość: Cyrki normalnie Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę IP: *.tktelekom.pl 31.05.10, 09:16
      Policjant miał prawo użyć broni. Wszędzie za granicą dyskryminują
      polaków i o tym się nie mówi. Gdy zabiją polaka, nie mówi się o
      dyskryminacji a z reguły tak właśnie jest.
      Powinniście się wstydzić tych antypolskich demonstracji.
      W USA mogą zabić was za przekroczenie prędkości.
    • Gość: Bank Komercyjny SA The New York Times IP: 213.227.95.* 31.05.10, 09:19
      (za Onetem):


      Ofiary egzorcyzmów
      Spotkania z kaznodziejką zielonoświątkowców Helen Ukpabio
      przyciągają w Nigerii tysiące wiernych
      W sierpniu zeszłego roku, gdy wyświęcała samą siebie na
      pierwszą "panią apostoł" chrześcijańskiego świata, na ceremonię
      przybyli nigeryjscy politycy i gwiazdy miejscowego kina. Bardzo
      popularne są też jej książki, w których tłumaczy, jak wygląda
      opętanie dzieci przez szatana.
      Są one tak poczytne, że według krytyków Ukpabio jest współwinna
      tragedii tysięcy torturowanych i porzucanych nigeryjskich dzieci – w
      tym także niemowlaków – które zostały uznane za wiedźmy i
      czarowników. Dowody obciążające Ukpabio przedstawia film
      dokumentalny "Saving Africa's Witch Children", wyemitowany niedawno
      w Ameryce przez kanał HBO2.

      To bardzo drastyczny obraz, zwłaszcza dla osób wrażliwych na
      cierpienia niewinnych dzieci. Jego bohaterem jest Gary Foxcroft,
      założyciel organizacji charytatywnej Stepping Stones Nigeria, który
      przemierza prowincjonalny stan Akwa Ibom, ratując dzieci poddawane
      straszliwym "egzorcyzmom" – oblewane kwasem, grzebane żywcem,
      przypiekane ogniem – bądź wygnane z wiosek i porzucone przy drodze,
      ponieważ jakiś wędrowny kaznodzieja uznał je za opętane.

      Wielu mieszkańców nigeryjskich wiosek widziało na DVD krwawy film
      Ukpabio "End of the Wicked" z 1999 roku, ukazujący rzekomo, jak
      diabeł kradnie dziecięce dusze. Niektórzy czytali jej
      książkę "Unveiling the Mysteries of Witchcraft" (Odkrywamy tajemnice
      czarnoksięstwa), w której z przekonaniem pisze, że "jeżeli dziecko
      poniżej drugiego roku życia krzyczy w nocy, płacze, cały czas
      gorączkuje i choruje, jest sługą szatana".

      41-letnia Ukpabio, która ostatnio odwiedziła amerykańskie Houston,
      gdzie przez cztery wieczory prowadziła spotkania w miejscowym
      kościele, nie miała pojęcia, że "Saving Africa's Witch Children" –
      znany już Brytyjczykom, którzy zorganizowali protest, gdy
      przyjeżdżała do Londynu – będzie pokazany też w USA. Ale od razu
      zaczęła się bronić.
      – Myślicie, że Harry Potter jest prawdziwy? – pyta mnie gniewnie
      Ukpabio, gdy spotykam się z nią w holu hotelu Holiday Inn Express w
      Houston, gdzie się zatrzymała. Wskazuje ona, że ci sami ludzie,
      którzy twórczość J.K. Rowling uznają za fantastykę, w jej przypadku
      traktują dosłownie sugestywne opisy opętanych dzieci pożerających
      ludzkie ciała przy świetle księżyca. – Dzieje się tak tylko dlatego,
      że jestem z Afryki – tłumaczy.

      Ale z dokumentu "Saving Africa's Witch Children" jasno wynika, że
      wielu Nigeryjczyków bierze jej film na poważnie. W swoich kazaniach
      Ukpabio podkreśla, że dzieci mogą zostać opętane, a ona dzięki
      otrzymanej od Boga "sile wnikliwości" potrafi takie dziecko
      rozpoznać. Wiara w opętanie jest powszechna wśród zielonoświątkowców
      w Nigerii, ponieważ umacnia ona lokalny, tradycyjny przesąd, że
      duchy są realnymi bytami i ingerują w ludzkie życie.
      Wielu nigeryjskich kaznodziejów nie tylko wskazuje, które dzieci są
      opętane, ale także każe sobie słono płacić za odprawianie
      egzorcyzmów. By ocalić duszę dziecka – i ochronić je przed śmiercią
      z rąk sąsiadów lub wygnaniem – rodzice nieraz odkładają pieniądze
      lub zapożyczają się.

      Ukpabio twierdzi, że autorzy "Saving Africa's Witch Children"
      wyolbrzymili – lub wręcz wymyślili – problem porzucania dzieci.
      Spytana, dlaczego jest tego taka pewna, odpowiada: "ponieważ jestem
      Afrykanką!". W Afryce, jak zapewnia, "mamy zbyt silne więzy
      rodzinne, by ktokolwiek wypędził dziecko z domu".

      Children's Rights and Rehabilitation Network, pokazana w dokumencie
      szkoła dla porzuconych dzieci prowadzona przez Sama Itaumę,
      to "przekręt z paragrafu 419", mówi Ukpabio, nawiązując do artykułu
      w nigeryjskim kodeksie karnym dotyczącego oszustw.

      Kaznodziejka dodaje, że koszmarne blizny i rany występujących w
      filmie dzieci nie są prawdziwe – a może i są, "ale dzieci mogą się
      pokaleczyć na różne sposoby". A jeżeli urazy te są skutkiem
      posądzenia dzieci o czary, podkreśla, to za przemoc na pewno nie
      odpowiadają zielonoświątkowcy, tylko szarlatani.

      Odkąd "Saving Africa's Witch Children" pokazano po raz pierwszy w
      Wielkiej Brytanii w 2008 roku, rodzinny stan Itaumy wprowadził prawo
      zabraniające oskarżania dzieci o czary. Ale Ukpabio przypuściła
      atak, podając do sądu rząd stanowy, Foxcrofta, Itaumę i Leo Igwe,
      nigeryjskiego działacza znanego z walki z zabobonami.

      W swoim pozwie Ukpabio dowodzi, że stanowe prawo narusza jej wolność
      wyznania. Żąda dwóch miliardów naira (około 13 milionów dolarów)
      odszkodowania, jak również nałożenia na pozwanych "dożywotniego
      sądowego zakazu" podważania lub naruszania prawa jej kościoła "do
      praktykowania religii oraz chrześcijańskiej wiary w istnienie Boga,
      Jezusa Chrystusa, szatana, grzechu, czarów, raju i ognia
      piekielnego".

      Innymi słowy, w imię wolności religijnej Ukpabio chce zamknąć usta
      wszystkim, którzy się z nią nie zgadzają.

      Ukpabio uwzględniła także w pozwie zarzut, jakoby Stepping Stones
      Nigeria i szkoła Itaumy nie były organizacjami charytatywnymi, ale
      przykrywkami dla działalności przestępczej. Według Ukpabio Foxcroft
      i Itauma nie zajmują się edukacją porzuconych dzieci,
      ale "wykorzystują zdobyte fundusze, by stosować szantaż".

      – Jesteśmy zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii organizacją
      charytatywną, więc publikujemy rozliczenia – powiedział nam przez
      telefon Foxcroft. – Każdy może przyjechać do Anglii i sprawdzić, ile
      pieniędzy zebraliśmy i na co je wydaliśmy.

      Podczas naszej rozmowy w Houston Ukpabio raz jeszcze podkreśliła, że
      stan powinien zamknąć szkołę Itaumy. Przebywającym w niej dzieciom –
      które jej zdaniem były tylko wynajętymi aktorami, a jeżeli
      faktycznie są czarownikami, to nie były maltretowane, a jeśli nawet
      były, to na pewno nie przez chrześcijan – Ukpabio proponuje usługi
      własnego kościoła.

      Szkoła "nie rozumie istoty opętania demonicznego", stwierdziła. –
      Gdyby rozumiała, odesłałaby te dzieci do nas. My byśmy je ocalili!
    • Gość: Polak głupie polaczki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.10, 09:41
      tak-my Polacy wszyscy razem płacimy abonament za każdy odbiornik w domu-nie
      jesteśmy przestępcami gospodarczymi.
      tak- my Polacy nigdy nie pracujemy na czarno-nie jesteśmy przestępcami
      gospodarczymi
      tak-my Polacy zawsze płacimy wszelaki podatek -nie jesteśmy przestępcami
      gospodarczymi
      tak- my Polacy nidgy nie pracowaliśmy w Anglii, Niemczech czy USA na nielegalu
      by polepszyc byt swój i rodziny-nie jesteśmy przestępcami gospodarczymi
      Polacy są taaacy idealni, że powinni służyć jako przykład dla całego świata!!!

      Polak
      • Gość: jakbyja głupi kto? IP: *.aster.pl 31.05.10, 12:23
        To rodzaj usprawiedliwienia przestępczości innych nacji? Zbiorcza odpowiedzialność za Twoje wyjazdy zagraniczne czy niepłacenie abonamentu?;)
        Nieprzestrzeganiem czy przestrzeganiem praw przez Polaków zajmują się odpowiednie instytucje zarówno w kraju, jak i za granicą.
        Sposób w jaki próbujesz dyskutować i usprawiedliwiać przestępców z krajów egzotycznych czyni Ciebie niewiarygodnym i stronniczym, żeby nie posunąć się zbyt daleko z ocenami;)
        • Gość: def Re: głupi kto? IP: 212.160.172.* 31.05.10, 13:05
          acha. a co licznymi tutaj wpisami pt. "i dobrze bo w Afryce" - ich autorzy też
          są niewiarygodni i stronniczy?
          • pamejudd Smieszny jestes... 31.05.10, 14:42
            Czy "jakbyja" probowala bronic tamtych wpisow?


            Kurde, jak na lewaka przystalo, nie jestes zdolny nawet zrozumiec czytanego tekstu i odniesc sie do niego. Ktos pisze ci o rybce, ty mu o pipce: twoja odpowiedz byla dokladnie z tego samego poziomu, co przytoczone argumenty, ze "w Afryce bija bialych".
            • Gość: def żałoć na ciebie miernoto IP: 212.160.172.* 31.05.10, 14:52
              i kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem?
              • pamejudd Potrafisz wyukrzesac wiecej niz jedno zdanie? 31.05.10, 14:57
                Jak na razie, zalatujesz mi ciemniakiem, ktory nie potrafi pisac jasno, za to domaga sie interpretacji swoich wypocin.

                Powyzej i w innym watku napisales buraczynko, ze ludzie powoluja sie na argumenty w rodzaju ze "w Afryce bija bialych". tutaj napisales podobnie, z tym ze zupelnie nie mialo to odniesienia do posta "jakbyja".


                Sorry, ale po prostu wyszedles na glupka - tym bardziej kiedy jeszcze probowales zaszczekac w sowjej jednozdaniowej paraodpowiedzi.
                • Gość: def Re: Potrafisz wyukrzesac wiecej niz jedno zdanie? IP: 212.160.172.* 31.05.10, 15:03
                  nie liczyłem, że zrozumiesz i jak się okazało nie pomyliłem się.
                  miernota taka jak ty potrafi "błysnąć" "ironią" i rzucić jakimś mięsem, ale to
                  wszystko. wyciąganie wniosków i zauważenie jakiegokolwiek łańcucha przyczynowo
                  skutkowego to już nie ta liga.
                  i tak - dla ciebie wystarczą posty jednozdaniowe (zazwyczaj) - jak komunikuję
                  się z idiotą to dostosowuję się do jego (czyt. twojego) poziomu. to chyba oczywiste.
                  • pamejudd Widze, ze jestes skonczonym kretynem. 31.05.10, 15:14
                    Nawet gdy szczegolowo napisalem ci, dlaczego twoj post byl nie na temat, nie potrafiles zdobyc sie na wiecej, niz nazwanie mnie idiota i powtorzenie swoich - pozal sie Boze - prob ironizacji.

                    Szkoda mi czasu na odpowiadanie na twoje beztresciowe posty. Sorry, ale musze przerwac ten blyskotliwy dyskurs i spadam tanczyc na rurze.
                    • Gość: def jak każdy besserwisser IP: 212.160.172.* 31.05.10, 15:18
                      z kompleksem najlepszego kumpla na podwórku lejesz wodę nie na temat usiłując
                      wmówić wszystkim, że oto poznałeś prawdę i tylko ty wiesz co jest a co nie jest
                      prawdą.
                      wracaj do domu, odpal WoW, poproś rodziców o kieszonkowe i marz dalej o karierze
                      tancerza go-go w klubie gejowskim.
                      • chimera03 Re: jak każdy besserwisser 31.05.10, 15:37
                        Przecież ten pam jud coś tam nie napisał na forum nic oprócz obelg (
                        które pewnie w jego mniemaniu są bardzo celne i to sama prawda). Acha
                        napisał jeszcze że przestępczość ma w gruncie rzeczy niewiele
                        wspólnego z uwarunkowaniami społeczno-ekonomicznymi. Żałosne jest to
                        że uważa się za 'ynetligenta' i pewnie czuje swoją wyższość nad jak
                        to oni się wyrażają 'lewakami'. Kiedy już doszedł do wniosku,
                        słusznego zresztą, że nie ma żadnych szans w dyskusji próbował się
                        wykpić żałosnymi obelgami typu "z takimi nie rozmawiam", albo że "nie
                        czytamy ze zrozumieniem".
                      • pamejudd Znowu losowo skonstruowane brednie? 31.05.10, 20:22
                        Czy ty generujesz te swoje posty losowo? Pare linijek wyzej napisalem ci, dlaczego piszesz nie na temat, a ty znowu powtarzasz swoje urojenia o kieszonkowym, rodzicach i innych elementach mojego domniemanego zycia.

                        Jak na razie nie zaprezentowales ZADNYCH zdolnosci do merytorycznej dyskusji (np. o prawdopodobnym przebiegu postrzelenia). Zamiast tego furkasz i plumkasz, jakby ci co najmniej zwieracz otworu glosowego puscil. Dodatkowo zweszyles nowy trop i teraz probujesz mnie wmowic, ze pisze nie na temat (podobnie jak powyzej nazwales mnie trollem, choc sam sprowadzasz swoja aktywnosc forumowa do atakow oraz wypisywania niespojnych glupot i fantazji.


                        Proponuje ci zglosic sie na leczenie wraz z innym forumowym przypadkiem psychiatrycznym - chimera03. Jemu tez Marks podpowiada rozne ciekawe mysli - niekoniecznie trafne i spojne - wiec razem w sali na pewno sie dogadacie.
                        • Gość: def no proszę - jednak nie potrafisz IP: 212.160.172.* 01.06.10, 09:38
                          się zamknąć, chociaż poza stekiem bzdur nie masz absolutnie nic do powiedzenia.
                          w dodatku sam robisz dokładnie to samo co mi zarzucasz z tym, że twoje wypociny
                          są zapewne "mondre". to ty palancie przecież "wiesz" jak są organizowane
                          manifestacje, skąd biorą się na nie pieniądze i ile lat mają uczestnicy. co
                          prawda twoja "wiedza" nie ma wiele wspólnego ze stanem faktycznym, ale tobie to
                          nie przeszkadza i nadal produkujesz swoje głupawe posty.

                          merytoryczną dyskusję prowadzi się z normalnymi ludźmi, z takimi burkami
                          poszczekującymi i wydającymi zaledwie artykułowane pierdy, które są wg nich
                          sensowne można co najwyżej poprzerzucać się obelgami. niestety - trzeba do
                          takich idiotów jak ty równać poziomem, a nie jest to łatwy kawałek chleba.
                  • Gość: whitepower Gdzie byłu armatki wodne? gdzie była policja jak z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.10, 23:37
                    jak zgraja nielegalnych emigrantów chodziła po wawie?
    • Gość: Stanley Tak naprawdę to nic ie wiemy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.10, 09:44
      Na forum jest ponad 350 opinii a przecież tak naprawdę to nikt z nas nie wie
      co się stało. Możliwe że policjant nie wytrzymał nerwowo i strzelił. Równie
      dobrze mogło być tak że naprawdę musiał się bronić. Często bywam w okolicy
      dworca i wiem że większość tam sprzedających to spokojni, pracowici ludzie.
      Nawet jeśli nie odprowadzają podatków to i tak lepiej niż mieliby kraść, lub
      żebrać. Wiem też że nie ma tam świętych. Bez problemu można tam kupić
      narkotyki i wiele rzeczy które pochodzą z kradzieży, lub rozbojów i między
      innymi handlują tym właśnie murzyni. Bardzo możliwe że policja rozpoczęła
      kontrolę zanim handlarze zdążyli schować "towar". Bojąc się złapania z fantami
      zaczęli być agresywni. Nie wiem czy akurat tak było, ale jest to możliwe.
      Jednego jestem natomiast pewien, każdy kto podnosi rękę na policjanta w innej
      sytuacji niż obronie własnej ma świadomość że policjant może odpowiedzieć na
      atak. Człowiek z Afryki jest tego jeszcze bardziej świadomy niż europejczyk.

      Zamiast zachowywać się jak dzieci w piaskownicy i przekrzykiwać jeden przez
      drugiego, organizować marsze, pisać że zmarły już za życia był święty
      poczekajmy aż sprawa się wyjaśni. Bo może się okazać że którejś ze stron
      będzie bardzo głupio.

      Życzę spokojnego dnia,
      • pamejudd Problem w tym, ze pewna grupa juz "wie". 31.05.10, 20:26
        Dlatego wlasnie gardluja o linczu, "policyjnych mordercach" i wydobywaja z siebie inne wytwory wyobrazni. Wlasnie stad cala afera: oni - przy dobrym naglosnieniu przez red. Dubrowska - wywrzaskuja swoje urojenia, innych mierzi z kolei, gdy musza tych urojen sluchac.


        Milo uslyszec rozsadny (i spokojny) glos w tym zgielku. Jak widac z niewielkiej liczby odpowiedzi, zostal niestety zagluszony.


        Pozdrawiam.
    • shaitis Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę 31.05.10, 09:46
      Sorry, ale gdyby niechcacy zgnial ktos innego koloru skory to czy tez
      bylo by tyle szumu?

      Prawda jest jedna. Gosci mial pecha zaatakowal policjanta - kazdy
      powinien sie liczyc z tym ze dostanie wtedy kulke - chcacy czy
      niechcacy, bialy, czarny, zolty i czerwony a nawet pasiasty.

      Z drugiej strony milo popatrzyc na dlugowlosy kwiat studencki ktory
      chetnie lapie sie kazdego tematu zeby polazic troszke po ulicy i
      pohalasowac - w nocy loja browce pala ganje a w dzien manifestuja. Za
      10 lat wszsycy oni bede patrzec na nastepne pokolenie z lezka w oku.
    • alinaw1 a policjanci marsz chronili... 31.05.10, 09:47
      Ten marsz wyglądał trochę groteskowo zważywszy na hasła jakie tam
      padały pod adresem policji. Afrykańczycy i Polacy (głownie dredy-
      rasta i te okolice) wykrzykiwali np. o mordercach-policji, a tym
      czasem mieli ochronę jak co najmniej premier i prezydent razem
      wzięci! Tych kilkadziesiat osób miało niewiarygodnie dużą obstawę
      policyjną
      - z przodu, z tyłu, po bokach; duże wozy, małe i
      policjantów na motorach.
      • Gość: def Re: a policjanci marsz chronili... IP: 212.160.172.* 31.05.10, 10:43
        a prawo znasz? bo chyba nie... jeśli protest jest zalegalizowany to policja ma
        psi obowiązek go ochraniać. takie życie.
        • Gość: obserwator Re: a policjanci marsz chronili... IP: *.fbx.proxad.net 04.06.10, 21:04
          Do def

          "a prawo znasz? bo chyba nie... jeśli protest jest zalegalizowany to policja ma
          psi obowiązek go ochraniać. takie życie. "

          Oczywiście, ze policja ma obowiązek chronić każdego Obywatela, który postępuje
          zgodnie z prawem!

          A ty "def", znasz prawo?

          Jak policja pyta o wylegitymowanie się Obywatela, to według prawa, ów Obywatel
          spokojnie pokazuje swój dokument a nie ucieka ani nie szamocze się z policja.
          Szkoda, ze wcześniej nie udzieliłeś Maxowi wykładu prawa, bardzo było by mu to
          usłużne.
          Gdyby Max postępował zgodnie z prawem, to dziś by żył a policjanci nie byli by
          ranni, za sumienne wykonywanie swojej pracy na służbie.

          Widzisz,def, czym kończy się bezprawie?



    • dogo-2010 Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę 31.05.10, 10:13
      To Gazeta Wyborcza krypto-komunistyczna szmata urządza takie chece
      jak stwarzanie wirtualnej rzeczywistości w której czarny bandyta i
      dziki zbir uchodzi za prześladowane przez policję niewiniątko. Pytam
      kto w takim razie zmasakrował naszego chłopaka policjanta. Policjant
      na służbie jest reprezentantem Państwa Polskiego i jest nietykalny o
      czym prymitywna czarna małpa powinna wiedzieć.Jak ci tutaj opalony
      źle to jazda do Afryki do lepianki z liści i trawy.
      • chimera03 Re: Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę 31.05.10, 11:30
        Przykro mi ale zmasakrowanie waszego chłopaka policjanta obchodzi mnie
        mniej niż zeszłoroczny śnieg. Jak będziesz miał jakieś sensowne poglądy
        do wyrażenia to napisz do gazety, nie wiem wyjedz w teren i zostań
        reporterem. Może nawet wyborcza to opublikuje:)
    • Gość: hehehe Re: kompetencje policji widać po ortografii IP: *.compower.pl 31.05.10, 11:20
      Zdanie zaczyna się od dużej litery. Kończy kropką. Zarzucasz komuś błędy ortograficzne, to przynajmniej sam ich nie popełniaj.
    • pelikan1969 Pan Zakowski powiedział..... 31.05.10, 11:33
      Każdy po zabiciu drugiego człowieka czy to ja czy Ty byłby niejako " z urzedu"
      aresztowany. Na co dzień zgodziłbym sie z jego opinią(wygłosił ja 31.05.2010
      na antenie tvn) gdyby nie drobny szczegół bo co sie stanie jeśli np
      prokuratura zdoła dowieść iż policjant oddał strzał do osoby usiłującej
      przemoca odebrać mu broń? W takim przypadku miał prawo do jej użycia a
      wiadomo że w szamotaninie można niekoniecznie trafić tam gdzie sie celuje.
      Jacek Żakowski mówi "każdy który kogoś zabił" ale czy "każdemu" można odebrać
      broń np Jackowi Zakowskiemu , zmierzam do tego że nie każdy ją posiada a jej
      posiadanie to nie tylko przywilej ale obowiązek dbania by nie dostała sie w
      obce rece. Zakładając że wersja policyjna jest prawdą zadałbym pytanie panu
      Żakowskiemu : w takim razie gdyby ta broń dostała sie w rece osób postronnych
      czy w tym przypadku "pochwaliłby" za to tego policjanta? Napisałem to w
      założeniu że sprawa sie wyjaśni po myśli policjanta lecz jeśli tak sie nie
      stanie i sporządzony zostanie przeciw niemu akt oskarżenia trzeba bedzie zadać
      pytanie jego przełożonym kogo w swoich szeregach zatrudniają i czy wysyłanie
      kilku policjantów w miejsce gdzie ludzie niekoniecznie im życzliwi pozostają
      do nich w takiej ilości liczebnej że mogą "czapkami ich nakryć" ma logiczne
      uzasadnienie.
      • chimera03 Re: Pan Zakowski powiedział..... 31.05.10, 11:43
        Co ty się tak martwisz o tego policjanta. To o czym piszesz nazywa się
        ryzykiem zawodowym.
        Co do aresztowania, to czy nigdy się nie martwiłeś o niewinnie
        oskarżonych o morderstwo - takich którzy nie pracują dla polucji
        • pelikan1969 Re: chimera03 31.05.10, 13:57
          To o czym piszesz nazywa się
          > ryzykiem zawodowym.
          Ja zadałem pytanie czy teoretycznie gdyby było tak że tę broń chciano
          policjantowi rzeczywiście odebrać to co pan Żakowski by proponował aby co ten
          policjant zrobił? rzucał kamieniami ? a gdyby to nie wystarczyło i gdyby ta broń
          została mu odebrana a potem ktoś z niej do Ciebie by strzelił to jakim rodzajem
          ryzyka byś to nazwał? A tak po za tym jesteś z tych małp które uważają że każdy
          mundur to Twój wróg? Czyli jak wyrwą torebkę Twej żonie , obrobią Ci
          mieszkanie, potrąci Ci pijany syna na pasach to pójdziesz ...do proboszcza?
          Chyba że ...przy Twej inteligencji jeszcze sie tego nie dorobiłeś?
          • chimera03 Re: chimera03 31.05.10, 14:30
            Jeżeli ktoś odbiera broń policjantowi to zawalił policjant. Jeżeli
            policjant na interwencji jako pierwszy strzela do nieuzbrojonego w
            żaden sposób człowieka to zawalił policjant. Jeżeli policjant strzela
            do bezbronnego człowieka to jest mordercą. Proste jak drut.
            • pelikan1969 Re: chimera03 31.05.10, 15:28
              czytałem kilka Twoich wypowiedzi. Nie wiem jakie Ty studia kończyłeś na moich
              mówiono o "domniemaniu niewinności". Nie pytałem czy wiesz co to takiego.
            • Gość: W-ak Re: chimera03 IP: *.fbx.proxad.net 04.06.10, 21:22
              Do
              chimera03

              Kamienie i żelazne rury, w tym przypadku, również są bronią.
              Nawet, gdy to nie jest bron palna, również można od niej zginać.
              "proste jak drut"-jak piszesz.
              Najlepszy dowód, ponieważ, ranni od kamieni i żelaznych rur policjanci, zostali
              odwiezieni do szpitala.
            • Gość: Z pozdrowieniami Re: chimera03 IP: 188.33.155.* 19.06.10, 20:53
              ... głupiaś/głupiś jak but.
      • Gość: def a ja proponowałbym zadanie sobie innego pytania IP: 212.160.172.* 31.05.10, 11:45
        jak to możliwe, że mimo regularnych kontroli na tym bazarze nadal sprzedawane są
        tam podróbki a sprzedawcy niekoniecznie mają pozwolenia na pracę w Polsce? jak
        to możliwe, że od kilku dobrych lat sprzedający w zasadzie się nie zmieniają,
        podobnie "kontrolujący"?
        przy okazji polecałbym sprawdzenie informacji o posterunku na Grenadierów, np. o
        sprawie z pobiciami kobiet, czy niewyjaśnionej do końca śmierci "na dołku".
        a na koniec poleciłbym spotkanie się z panami policjantami z tego posterunku,
        najlepiej w towarzystwie "ziomali z miasta" - konia z rzędem temu, kto
        odróżniłby jednych od drugich.
        • chimera03 Re: a ja proponowałbym zadanie sobie innego pytan 31.05.10, 12:24
          To że w krajach takich jak usa i polska i pewnie w wielu innych
          każdy oprócz ludzi o wysokim statusie społecznym może być pobity bądż
          zabity przez policjanta na służbie,który oczywiście pozostaje
          bezkarny to hańba. To że ludzie się na to godzą i jeszcze
          przyklaskują policyjnym zbrodniom to niedorzeczność. Nie wiem jak wy
          ale ja bardziej boje się policji niż przestępców. I nie, nie byłem
          nigdy zatrzymany ani nic w tym stylu, parę razy byłem spisywany, raz
          jak piłem z kumplami to nam gliniarz nawet mandatu nie dał. Ale te
          doniesienia są zatrważające.
          • Gość: obserwator Re: a ja proponowałbym zadanie sobie innego pytan IP: *.fbx.proxad.net 04.06.10, 11:25
            DO
            chimera03

            Przebądź jeden normalny dzień pracy z policjantami, jak zrozumiesz jakie
            niebezpieczeństwo ich czyha w każdej sekundzie,to zrozumiesz ich postępowanie.
            Wykonują ciężką pracę, zgodnie z prawem.
            Jak nie jesteś przestępcą ani chuliganem, to na pewno żaden policjant nie zrobi
            ci krzywdy. Wręcz przeciwnie, ochroni cię w potrzebie.
            Gdy społeczeństwo nie doceni ciężkiej pracy policji, to w momencie potrzeby, nie
            znajdzie policjanta w swojej obronie.
            Gdy policjantowi nie wolno będzie reagować w samo obronie i obronie Obywateli,
            to na pewno nie bieda naradzali swojego życia i przyjdzie bezprawie.

            www.youtube.com/watch?v=40tabrZWSbA&NR=1
            www.youtube.com/watch?v=rhUE2tg9igg&feature=related
            Zobacz to video i uświadom sobie, czym to się skończy.




          • Gość: obserwator Re: a ja proponowałbym zadanie sobie innego pytan IP: *.fbx.proxad.net 04.06.10, 11:53
            DO
            chimera03

            Przebądź jeden normalny dzień pracy z policjantami, jak zrozumiesz jakie
            niebezpieczeństwo ich czyha w każdej sekundzie,to zrozumiesz ich postępowanie.
            Wykonują ciężką pracę, zgodnie z prawem.
            Jak nie jesteś przestępcą ani chuliganem, to na pewno żaden policjant nie zrobi
            ci krzywdy. Wręcz przeciwnie, ochroni cię w potrzebie.
            Gdy społeczeństwo nie doceni ciężkiej pracy policji, to w momencie potrzeby, nie
            znajdzie policjanta w swojej obronie.
            Gdy policjantowi nie wolno będzie reagować w samo obronie i obronie Obywateli,
            to na pewno nie będą naradzali swojego życia i przyjdzie bezprawie.

            www.youtube.com/watch?v=40tabrZWSbA&NR=1
            www.youtube.com/watch?v=rhUE2tg9igg&feature=related
            Zobacz to video i uświadom sobie, czym to się skończy.




    • gajane4 Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę 31.05.10, 12:44
      Ten naród jest ciężko chory, jeżeli broni przestępców. W każdym
      racjonalnym kraju policjant ma prawo użyć broni jeżeli jest
      atakowany!
      • chimera03 Re: Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę 31.05.10, 13:10
        Spójrz na to. Oficjalnie ta kobieta się potknęła. Spoko panie
        legalisto, jej przestępstwo to jazda na bani. Czy powinna dziękować
        panu policjantowi za to że jej nie zastrzelił?
        www.youtube.com/watch?v=9tCgBHPIR6E
    • Gość: krzysio Czarni i biali razem w marszu przez Warszawę IP: *.warszawa.mm.pl 31.05.10, 14:06
      gdyby był niewinny to nie skakałby do policjanta!
      są w naszym kraju i muszą przestrzegać naszego prawa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka