aleksanderwnukowski
25.08.10, 11:09
Ja się za nikogo nie wstydzę i ludzie którzy się za kogoś wstydzą
mają chyba jakieś problemy emocjonalne.Co do krzyża to szkoda tej
całej awantury,bo ci co go bronią sprawiają wrażenie jak by nie
znali Pisma Świętego i nie rozumieli przesłania w nim zawartych,to
dotyczy się osób które ten krzyż krytykują.Obydwie strony cechuje
swoisty brak tolerancji,nad czym ubolewam,albowiem przedmiot sporu
nie jest tego wart,a dodatkowo zniechęca do siebie ludzi którzy
cenili pis i Kaczyńskieg,a przez całą to awanturę o krzyż zniszczyli
całą powagę tej sytuacji.Tam nie tylko poległ prezydent,ale też inni
ludzie i krzyż powinien stać albo w kościele,albo zrobić pomnik ale
na cmentarzu.