Dodaj do ulubionych

Awantura o krzyż

25.08.10, 11:09
Ja się za nikogo nie wstydzę i ludzie którzy się za kogoś wstydzą
mają chyba jakieś problemy emocjonalne.Co do krzyża to szkoda tej
całej awantury,bo ci co go bronią sprawiają wrażenie jak by nie
znali Pisma Świętego i nie rozumieli przesłania w nim zawartych,to
dotyczy się osób które ten krzyż krytykują.Obydwie strony cechuje
swoisty brak tolerancji,nad czym ubolewam,albowiem przedmiot sporu
nie jest tego wart,a dodatkowo zniechęca do siebie ludzi którzy
cenili pis i Kaczyńskieg,a przez całą to awanturę o krzyż zniszczyli
całą powagę tej sytuacji.Tam nie tylko poległ prezydent,ale też inni
ludzie i krzyż powinien stać albo w kościele,albo zrobić pomnik ale
na cmentarzu.
Obserwuj wątek
    • Gość: x Re: Awantura o krzyż IP: 217.33.154.* 25.08.10, 11:14
      oczywiście nie można było się dopisać, do któregoś z istniejących
      wątków, trzeba było rypnąć kolejny...
      • km2bp Armagedon 26.08.10, 18:03
        Pamiętajcie obrońcy krzyża,
        że armagedon już się zbliża.
        Wasza postawa to ślepa uliczka.
        Zapomnieliście naukę o nastawianiu policzka.
        Nie będzie ziemi , nie będzie słońca.
        Nadchodzi właśnie początek końca.
        Wielu w to wątpi ,
        lecz nim to nastąpi.
        Najstraszniejszy szatana plan się ziści,
        i symbol krzyża stanie się symbolem nienawiści.
        • aleksanderwnukowski Re: Armagedon 06.09.10, 10:09
          mam nadzieje,że ta twoja wizja zrealizuje się tylko w twojej głowie.w twoim umyśle i wyobrażnia pozwoli na jeszcze ciekawszy opis końca świata,może nada się na ksiązkę.
    • Gość: bezrobotna Re: Awantura o krzyż IP: *.centertel.pl 06.09.10, 12:47
      powinna być awantura w związku z bezrobociem w polsce które szerzy sie od 20 lat a nie mydlenie oczu, posprzedawano przedsiebiorstwa przynoszące zyski i tera nie ma na emerytury, i mówią twórzcie se miejsca pracy, a po co je likwidowaliście rozwalając wiele zakładów pracy.
      • Gość: as Re: Awantura o krzyż IP: *.era.pl 08.09.10, 13:22
        co do krzyża to powinno w nocy wejść wojsko, zabrac krzyż i przenieść w odpowiednie miejsce.. i już.
      • macyk Re: Awantura o krzyż 09.09.10, 23:30
        bo zakłady pracy były w socjaliźmie teraz są firmy.
    • fey-li Re: Awantura o krzyż 10.09.10, 09:04
      Niemniej wydaje się, że dobrym pomysłem jest, aby krzyż powędrował, w miejsce katastrofy w czasie pielgrzymki rodzin ofiar. W tej krzyż chwili stoi w miejscu symbolicznym, a tak trafi na miejsce faktycznej tragedii.
    • snajper55 Re: Awantura o krzyż 11.09.10, 09:23
      aleksanderwnukowski napisał:

      > Obydwie strony cechuje swoisty brak tolerancji

      Jakoś nie widzę braku tolerancji u władz i Prezydenta. Toż właśnie tolerują łamiących prawo w centrum miasta niczego nie robiąc, aby przywrócić spokój. To właśnie zbytnią tolerancję można im zarzucić, choć łatwo ich zrozumieć. Krzyż w końcu działa na ich korzyść i odbiera poparcie Kaczyńskiemu.

      S.
      • Gość: dd Re: Awantura o krzyż i walka z religią IP: *.adsl.inetia.pl 11.09.10, 14:03
        pomnik Świerczewskiego to co innego, może byc
        • snajper55 Re: Awantura o krzyż i walka z religią 11.09.10, 15:52
          Gość portalu: dd napisał(a):

          > pomnik Świerczewskiego to co innego, może byc

          Pomnik Świerczewskiego (jest taki w Warszawie ???) nie jest samowolą budowlaną postawioną wbrew prawu.

          S.
          • Gość: Feliks Re: Awantura o krzyż i walka z religią IP: *.adsl.inetia.pl 11.09.10, 17:12
            skad ja to znam, paragraf zawsze sie dopasuje
            • snajper55 Re: Awantura o krzyż i walka z religią 11.09.10, 18:33
              Gość portalu: Feliks napisał(a):

              > skad ja to znam, paragraf zawsze sie dopasuje

              Nie, nie zawsze, tylko tam, gdzie jest łamane prawo. Postaw sobie stragan przed Teatrem Wielkim, na przykład, to zobaczysz co się stanie.

              S.
    • Gość: hh Re: Awantura o krzyż IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.10, 11:49
      www.youtube.com/watch?v=5EMdFHk5XWk&feature=player_embedded
    • Gość: Rurecki Zabrać stamtąd policję i SM. IP: 195.117.162.* 13.09.10, 16:24
      Prascy chłopcy, mocarze z Grochowa od razu w najbliższy weekend rozwiążą ten moherowy problem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka