Gość: marmar
IP: 195.94.193.*
26.04.04, 08:55
> Dwie osoby zginęły w niedzielę o godz. 3 nad ranem w czołowym zderzeniu na
> trasie gdańskiej w okolicach Zakroczymia.
Przecież tam jest dwujedniówka i do tego droga ekspresowa! Jak tam mogło
dojść do czołowego zderzenia?