Gość: pyny
IP: 217.96.29.*
24.07.01, 12:01
Mam nadzieje że pan dr Nowicki nie poprzestanie na grożbach, fauna Watrszawy
która dzięki staraniom wielu ludzi staje sie coraz bogatsza, cały czas jest
zagrożona przez brak poczucia odpowiedzialności ze strony służb miejskich