Dodaj do ulubionych

Staw bez wody

IP: 217.96.29.* 24.07.01, 12:01
Mam nadzieje że pan dr Nowicki nie poprzestanie na grożbach, fauna Watrszawy
która dzięki staraniom wielu ludzi staje sie coraz bogatsza, cały czas jest
zagrożona przez brak poczucia odpowiedzialności ze strony służb miejskich
Obserwuj wątek
    • Gość: michal Re: Staw bez wody IP: *.zigzag.pl 25.07.01, 19:07
      Fauna i flora staje sie chyba coraz bogatsza.Przez wiele osob, takze z zagranicy
      Warszawa uznawana jest za zielone miasto.Moim zdaniem powinno sie stworzyc
      funkcje ogrodnika miasta,ktory by dbal m.in. aby parkom przywrocic dawna
      swietnosc i krase.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka