12.09.04, 12:22
Wiem, że dziś jest gdzieś festyn poświęcony dzieciom z chorobą nowotworową.
Czy ktoś wie gdzie on się odbywa?

Pozdrawiam,Ludek
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka