ludek_edziecko 12.09.04, 12:22 Wiem, że dziś jest gdzieś festyn poświęcony dzieciom z chorobą nowotworową. Czy ktoś wie gdzie on się odbywa? Pozdrawiam,Ludek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj