Dodaj do ulubionych

Bojkot Chińczyków.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.05, 21:23
W odpowiedzi za znieważenie osoby Ojca Świętego przez Chiny proponuję mały
bojkot artykułów pochodzenia chińskiego u nas w kraju.

Mamy wspaniałą młodzież która potrafi się zjednać przez Internet , telefony ,
sms-y .
Pokażmy Chińczykom że bez ich chałtury sobie poradzimy.

Niemcy szanują swoje , a my nie umiemy.
Z resztą jest tylu innych dostawców z Azji i Europy.
Elektronika to nie tylko Chiny.

Przekażmy sobie jak tylko możemy by nie kupować wszystkiego co Chińskie.

Pokażemy im naszą jedność, a zobaczycie ile z tego może wyjść dobrego.
Obserwuj wątek
    • Gość: Automobilista Re: Bojkot Chińczyków. IP: *.aster.pl 08.04.05, 21:34
      popieram w 150%! może w końcu zrozumią że nie są tutaj lubiani
      • Gość: spl Re: Bojkot Chińczyków. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.05, 21:42
        Troszkę ciężko będzie, bo nawet na myszce mojego Mac-a jest napisane:
        Zaprojektowane w Kaliforni, zrobione w Chinach. To samo z kubeczkami
        porcelanowymi - 90% polskich producentów wykorzystuje chińskie kubki, na które
        się nakleja odpowiednie logo. Koszulki, skarpetki itd...
        Pomimo tego, jestem za.
        • Gość: Lulea Re: Bojkot Chińczyków. IP: *.chello.pl 08.04.05, 21:46
          Bzdura totalna. Chinczycy nie sa nawet katolikami, wiec po co mieliby czcic papieza?? Rownie dobrze oni mogliby nas olac, bo nie plakalismy na pogrzebie Mao Tse Tunga.

          Przylozcie sobie na lby mokre sciereczki, bo wam chyba to kwietniowe slonce udar glowy spowodowalo :-)
    • Gość: Ferdynand Miliard Chinczykow nie moze sie mylic. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.04.05, 21:44
      Poza tym, gdzie w Was milosierdzie i wspolczucie dla ludu pracujacego pod batem
      dyktatury?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka