erazm1
16.05.05, 14:32
Spotkanie dyskusyjne p.t. "60-lecie odbudowy Warszawy - odpowiedź ignorantom"
Oddział Warszawski SARP i Klub Architekta "Woluta" zapraszają na spotkanie
dyskusyjne p.t. "60-lecie odbudowy Warszawy - odpowiedź ignorantom" Spotkanie
odbędzie się w środę, 18 maja 2005 r., o godz.17.00 w sali konferencyjnej OW
SARP, przy ul. Foksal 2, w Warszawie. Spotkanie jest związane z 60-tą
rocznicą rozpoczęcia odbudowy Warszawy po zniszczeniach wojennych oraz
utworzenia Biura Odbudowy Stolicy. Wezmą w nim udział architekci-uczestnicy
tych wydarzeń, podejmując polemikę z kontrowersyjnymi ocenami dokonań BOS-u.
Spotkanie poprowadzi architekt Jerzy Główczewski autor książki "Optymista
mimo wszystko"
Dodam tylko, że organizatorzy tego spotkania nie wahali sie wysłac do Muz.
Hist. m.st. W-wy pisma-donosu, aby wywalić z roboty Janusza Sujeckiego, bo ma
inne poglądy niż oni! Chyba im sie pomyliły daty i myśłeli, ze to rok 1955,a
nie 2005. Kto chce zobaczyć te curiosa, niech przyjdzie w środę na to
spotkanie....