IP: 195.94.193.* 18.05.05, 16:59
Co sądzicie o decyzjach podejmowanych przez prezydenta Warszawy? Jak widzicie
brak uzasadnienia dla podejmowanych przez niego decyzji w kontekscie wyborów
prezydenckich. I w końcu jak odnosicie się do odbierania ziem wg dekretu
Bieruta i komu one zostaną przyznane jak już Kaczyński wywali tych, co nie
mają do nich praw własności- komu je da? Kto będzie miał prawo własności,
ktoś kupi domy obecnie zamieszkiwane a następnie opuszczone przez
właściciela. Gdzie jest prawo w partii Prawo i Sprawiedliwość? Czy ktoś widzi
tu prawo czy tylko bezprawie? Bo ja widzę tylko prawo Kaczyńskich a nie prawo
polskie itp. Może każdy sobie ustali prawo i dorwie się do władzy i przyjdzie
komuś coś odebrać. Ja tak chcę- pójdę coś zabrać Kaaczyńskiemu.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka