Dodaj do ulubionych

zatłukli recydywistę

11.07.05, 11:26
Ludzie mieli dosyć bandziora. Gdy po opuszczeniu więzienia znów zastraszył
wieś ludzie zatłukli go. Teraz grozi im nawet dożywocie. Uważam, że trzeba
wreszcie powiedzieć "szlaban" dla bandziorów, was też może dosięgnąć
sprawiedliwość. Dosyć już ma społeczeństwo pobłażliwości sądów dla
bandziorów, recydywistów. Niejednokrotnie słyszy się, że policja napracowała
się, nagromadziła dowodów a sąd albo stwierdza niską szkodliwość społeczną,
albo dowody nie przekonują dostatecznie sądu, mimo, że odczucie społeczne
jest diametralnie różne.
Obserwuj wątek
    • warzaw_bike_killerz Re: zatłukli recydywistę 11.07.05, 12:03
      Tak, tak, stop bezprawiu - niech siodemka szpadlami zaiwania teraz do konca
      zycia w rowach. Razem z policjantami i komendantem - namawiajacym tak de facto
      do tej zbrodni.
    • paul_78 Re: zatłukli recydywistę 11.07.05, 14:22
      szlaban1 napisała:

      > Niejednokrotnie słyszy się, że policja napracowała
      > się, nagromadziła dowodów a sąd albo stwierdza niską szkodliwość społeczną,
      > albo dowody nie przekonują dostatecznie sądu, mimo, że odczucie społeczne
      > jest diametralnie różne.

      Prawda? zupełnie inaczej było w latach, dajmy na to, 50-tych. Tam jak ówczesny
      odpowiednik policji zebrał jakiekolwiek dowody, to żaden sąd mu nie podskoczył.
      To dopiero była skuteczność wymiaru sprawiedliwości.
      • Gość: Ja Ale było bezpiecznie!Nie chcę dostać nożem od IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 14:26
        śmiecia-recydywisty dla żadnych "humanitarnych" mrzonek!Podobnie z moją
        rodziną.A ty jak chcesz to daj swoją córkę na "mokre widzenia" nawet z całą
        celą.Twoja córka - twój wybór;-)!
    • sebpl Re: zatłukli recydywistę 11.07.05, 19:13
      Można powiedzieć, obrona konieczna.
      • paul_78 Re: zatłukli recydywistę 11.07.05, 19:45
        Raczej stan wyższej konieczności.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka