szlaban1
11.07.05, 11:26
Ludzie mieli dosyć bandziora. Gdy po opuszczeniu więzienia znów zastraszył
wieś ludzie zatłukli go. Teraz grozi im nawet dożywocie. Uważam, że trzeba
wreszcie powiedzieć "szlaban" dla bandziorów, was też może dosięgnąć
sprawiedliwość. Dosyć już ma społeczeństwo pobłażliwości sądów dla
bandziorów, recydywistów. Niejednokrotnie słyszy się, że policja napracowała
się, nagromadziła dowodów a sąd albo stwierdza niską szkodliwość społeczną,
albo dowody nie przekonują dostatecznie sądu, mimo, że odczucie społeczne
jest diametralnie różne.