21.08.05, 18:51
Niedawno w budynku A ,cięto podłogi w garażach i wylewano coś
szarego,błyszczącego podobnego do betonu .Po co to było ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka