Gość: Anna
IP: *.lodz.mm.pl
12.02.06, 21:47
Obejrzałam program "Co z tą Polską" i jestem oburzona sposobem postępowania
redaktora Lisa. Zrobił się bardzo poddenerwowany, nie panuje nad sobą. Ta
jego napastliwość w stosunku do premiera Marcinkiewicza była nieznośna.
Pewnie mu jego koledzy (zausznicy) próbowali przerwać to złe zachowanie, ale
nie mógł się opanować w swoim zacietrzewieniu. Oj, Panie Lisie, więcej
opanowania.