Dodaj do ulubionych

Premier Marcinkiewicz u Lisa

IP: *.lodz.mm.pl 12.02.06, 21:47
Obejrzałam program "Co z tą Polską" i jestem oburzona sposobem postępowania
redaktora Lisa. Zrobił się bardzo poddenerwowany, nie panuje nad sobą. Ta
jego napastliwość w stosunku do premiera Marcinkiewicza była nieznośna.
Pewnie mu jego koledzy (zausznicy) próbowali przerwać to złe zachowanie, ale
nie mógł się opanować w swoim zacietrzewieniu. Oj, Panie Lisie, więcej
opanowania.
Obserwuj wątek
    • Gość: foxtrot Agresja normą w kontaktach z rządem i PiS IP: *.aster.pl 13.02.06, 01:16
      Dziennikarstwo w Tvn, Polsat,TVP itd. to pokazy metod śledczych i polowania na
      ośmieszenie czy kompromitację, naładowane wręcz chamstwem. To ma być
      dziennikarstwo informacyjne, niezależne? To nie jest chęć obiektywnego
      przedstawienia racji rozmówcy tylko polityczna polemika przedstawiciela twardej
      jak beton opozycji.
      W tej sytuacji trudno się dziwić, że jedynym prawdziwym kanałem INFORMACYJNYM
      jest TRWAM i Radio Maryja, gdzie dziennikarz chce się czegoś dowiedzieć a
      polityk może skoncentrować się na meritum a nie na odpieraniu niekończących się
      złośliwości.
      • Gość: głupi PEOWIEC Re: Agresja normą w kontaktach z rządem i PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 02:43
        pewnie! tylko w TRWAM mowia cala prawde o zydach, masonach i liberalach :)

        Co do lisa na powaznie, to przeciez musiala byc jakas przeciwwaga do wykretnych
        odpowiedzi Marcinkiewicza, a ze nie bylo innych gosci, to Lis musial niejako
        przejac ich role. Inaczej program bylby nudny. A nie byl. Brawo Lis!
      • Gość: jacek swiete slowa - tv plwam i radio ma ryja to kanal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 08:52
        angielskie "channel" wystepuje zwykle w pozytywnym znaczeniu - droga wodna,
        program 1 telewizji

        w Polsce drog wodnych niewiele - za to sa kanaly sciekowe - na co Anglicy maja
        inne slowo

        kanal informacyjny - to taki sciek na popluczyny po informacji - czyli
        propaganda, klamstwa, pomowienia, manipulacja - i kradziez i profanacja symoli
        religijnych

        kanalizacja czyli media rydzyka - za rosyjskie pieniadze
    • Gość: Rymowanka Chodzi Lis koło drogi, nie ma ręki ani nogi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 04:16
      ,y się Lisa nie boimy , talala,.... bęc
    • Gość: ano kompot z desek IP: *.dhl.com / 165.72.200.* 13.02.06, 08:36
      dziennikarz jest od tego by węszyć, wytykac błedy, kompromitacje i krytykowac a
      nie reklamować instytucje rzadowe. I Lis robi to calkiem dobrze to że
      marcinkiewicz był cieńki jak kompot z desek to inna sprawa.
      • kryptoenigma Re: Wylniały ? Lis PO 13.02.06, 14:07
        Kiedyś Tomasz Lis był moim idolem. Od kilku lat tylko traci. Kłótnia z
        Walterem, nerwica, nowy image - tzn. przetłuszczone włosy + sygnety +
        bransoletki. Obecny popisy red. Lisa są żenujące. Nie umie ukryć swojego
        uwielbienia dla PO. Może liczy na to, że jak za 4 lata Rokita z Niesiołowskim
        wygrają wybory to zrobią go np. prezesem TVP albo przewodniczącym KRRiTV ? Sam
        nie wiem. Panie Tomku proszę obejrzeć dyskusje polityczne w BBC. Może stamtąd
        czerpać wzorce a nie z gadzinowej telewizji Łukaszenki ?
        • Gość: Szczwany lis Pomyśleć że niektórzy widzieli w nim prezydenta.. IP: *.aster.pl 14.02.06, 10:32
          To nie uwielbienie dla PO tylko jakieś mętne kalkulacje finansowe na tle
          politycznym. Komu się oddać ze swymi dawnymi talentami i image.
          kryptoenigma napisał:

          > Kiedyś Tomasz Lis był moim idolem. Od kilku lat tylko traci. Kłótnia z
          > Walterem, nerwica, nowy image - tzn. przetłuszczone włosy + sygnety +
          > bransoletki. Obecny popisy red. Lisa są żenujące. Nie umie ukryć swojego
          > uwielbienia dla PO. Może liczy na to, że jak za 4 lata Rokita z Niesiołowskim
          > wygrają wybory to zrobią go np. prezesem TVP albo przewodniczącym KRRiTV ?
          Sam
          > nie wiem. Panie Tomku proszę obejrzeć dyskusje polityczne w BBC. Może stamtąd
          > czerpać wzorce a nie z gadzinowej telewizji Łukaszenki ?
    • Gość: informat_30l_wawa Słownik poprawnego dziennikarzyny IP: *.oracle.com 14.02.06, 14:55
      Jeśli rząd Marcinkiewicza:
      mianuje minista z PIS -tzn- rząd buduje monopol partyjny władzy;
      mianuje ministra z poza PIS -tzn- za krótka ławka kadrowa w pisie;
      Jeśli Prezydent rozwiąrze sejm -tzn- PIS chce niszczyć S-bronę i LPR;
      Jeśli Prezydent zostawi sejm -tzn- PIS chce upokorzyć S-bronę i LPR;
      itd itd
      K-wa a czy jest jakieś trzecie wyjście?


      • Gość: jacek jest trzecie wyjscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 15:30
        powiwnien wziac Larry Ellisona do rzadu
      • Gość: Jerry Re: Trzecie wyjście dla poprawnego dziennikarzyny: IP: *.aster.pl 14.02.06, 17:58
        konieczny powrót rządów BiZ: Bezprawia i Złodziejstwa...

        Gość portalu: informat_30l_wawa napisał(a):

        > Jeśli rząd Marcinkiewicza:
        > mianuje minista z PIS -tzn- rząd buduje monopol partyjny władzy;
        > mianuje ministra z poza PIS -tzn- za krótka ławka kadrowa w pisie;
        > Jeśli Prezydent rozwiąrze sejm -tzn- PIS chce niszczyć S-bronę i LPR;
        > Jeśli Prezydent zostawi sejm -tzn- PIS chce upokorzyć S-bronę i LPR;
        > itd itd
        > K-wa a czy jest jakieś trzecie wyjście?


        • Gość: jacek a to ciekawe .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 18:14
          jak na razie pis w Warszawie wykazal sie przejmowaniem metod BiZ

          teraz stosuje je - razem z lepkeirem i romciem w calej Polsce
        • Gość: jacek <<< P i S = B i Z !!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 18:18
          a oto przyklad:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=290&w=36780307
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka