Dodaj do ulubionych

Strona www ARCHE

20.02.06, 10:20
www.arche.pl

Arche ma nową stronę.Bardziej mi się ona podoba graficznie choć na tamtej
było więcej informacji bodajże.
Obserwuj wątek
    • najka26 Re: Strona www ARCHE 20.02.06, 10:41
      Proponujemy Państwu ciekawa ofertę. Zamieszkanie w parku. - bo padnę !!!!!!!!!!

      Z kolekcją kildziesięciu gatunków i odmian drzew i krzewów, ze specyficznym
      mikroklimatem, a jednocześnie położoną w centrum Warszawy na Górnym Mokotowie.
      To osiedle "Woronicza Park" przy ul. Woronicza 78.
      Na 60% działki zostanie zachowana dotychczasowa zieleń, przejdzie ona płynnnie
      na tarasy budynków. Domy zaprojektowano tak, aby zachować jak najwiecej z
      bogactwa i róznorodności świata roślin. Z każdego mieszkania bedzie można bez
      ograniczeń go podziwiać ( NO CHYBA ŻE MA SIĘ PRZED OKNAMI WIELOPOZIOMOWY GARAŻ -
      PRZEPRASZAM BUNKIER NA SAMOCHODY )
      , a część mieć na własnym tarasie. Po pracy bez uciążliwości dojazu możemy żyć
      w harmonii z naturą. Możemy odpoczywać spacerując wśród rzadkich okazów drzew i
      krzewów, pograć w tenisa czy w piłkę, skorzystać z fitness. - A CZASAMI W
      RAMACH RELAKSU CIESZYĆ SIĘ RURĄ BIEGNĄCĄ PRZEZ NASZE SYPIALNIE
      Na terenie 17 000m2 będącym własnścią "Arche" wybudowne będa dwa budynki z 300
      apartamentami o powierzchi od 32m2 do 184m2. Dla bezpieczeństwa mieszkańców
      osiedle będzie ogrodzone i całą dobę strzeżone. Pod budynkami wybudowane będą
      dwupoziomowe garaże podziemne, skąd cichą winda hydrauliczną można będzie
      dojechać do każdego mieszkania. Dodatkowo wybudowany będzie wielopoziomowy
      garaż wolnostojący.
      CIEKAWE CZEMU NIE PISZĄ O ATRAKCJI W POSTACI GRZYBA W MIESZKANIACH...
      BEZ WYCHODZENIA Z DOMU ZROBISZ ZAPASY NA ZIMĘ... WYSTARCZY JE ZEBRAĆ ZE ŚCIANY
      I Z SUFITU heheheheheheh


      • azoorek Re: Strona www ARCHE 21.02.06, 17:25
        no coz to jest handel. Z drugiej strony wole to niz taka komune jak w Marinie-
        okno w okno i pelno ogrodzen. Chociaz jak dla mnie nie wyglada to tragicznie-
        spora dzialka jak na 2 budynki, od strony wewnetrznej sporo drzew i miejsca. To
        jeszcze moze calkiem ladnie wygladac jak wykoncza i powywoza te baraki.
        Widzialam gorsze rzeczy. Jak zabuduja ta dzialke z szklarniami, to zniknie
        widok na tory. Ostatnio tez ogladalismy mieszkanie bo jeszcze budowlancy tam
        grzebia- w sumie nie wyglada to najgorzej(np. lazienki sa b. ladnie wykonczone)
        i w zasadzie nie ma do czego sie przyczepic oprocz popapranego sufitu w
        niektorych miejscach.Akurat kupilismy mieszkanie niedawno, wiec moglismy od
        razu zweryfikowac te bajki z folderu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka