kamilz12 20.02.06, 10:20 www.arche.pl Arche ma nową stronę.Bardziej mi się ona podoba graficznie choć na tamtej było więcej informacji bodajże. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
najka26 Re: Strona www ARCHE 20.02.06, 10:41 Proponujemy Państwu ciekawa ofertę. Zamieszkanie w parku. - bo padnę !!!!!!!!!! Z kolekcją kildziesięciu gatunków i odmian drzew i krzewów, ze specyficznym mikroklimatem, a jednocześnie położoną w centrum Warszawy na Górnym Mokotowie. To osiedle "Woronicza Park" przy ul. Woronicza 78. Na 60% działki zostanie zachowana dotychczasowa zieleń, przejdzie ona płynnnie na tarasy budynków. Domy zaprojektowano tak, aby zachować jak najwiecej z bogactwa i róznorodności świata roślin. Z każdego mieszkania bedzie można bez ograniczeń go podziwiać ( NO CHYBA ŻE MA SIĘ PRZED OKNAMI WIELOPOZIOMOWY GARAŻ - PRZEPRASZAM BUNKIER NA SAMOCHODY ) , a część mieć na własnym tarasie. Po pracy bez uciążliwości dojazu możemy żyć w harmonii z naturą. Możemy odpoczywać spacerując wśród rzadkich okazów drzew i krzewów, pograć w tenisa czy w piłkę, skorzystać z fitness. - A CZASAMI W RAMACH RELAKSU CIESZYĆ SIĘ RURĄ BIEGNĄCĄ PRZEZ NASZE SYPIALNIE Na terenie 17 000m2 będącym własnścią "Arche" wybudowne będa dwa budynki z 300 apartamentami o powierzchi od 32m2 do 184m2. Dla bezpieczeństwa mieszkańców osiedle będzie ogrodzone i całą dobę strzeżone. Pod budynkami wybudowane będą dwupoziomowe garaże podziemne, skąd cichą winda hydrauliczną można będzie dojechać do każdego mieszkania. Dodatkowo wybudowany będzie wielopoziomowy garaż wolnostojący. CIEKAWE CZEMU NIE PISZĄ O ATRAKCJI W POSTACI GRZYBA W MIESZKANIACH... BEZ WYCHODZENIA Z DOMU ZROBISZ ZAPASY NA ZIMĘ... WYSTARCZY JE ZEBRAĆ ZE ŚCIANY I Z SUFITU heheheheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
azoorek Re: Strona www ARCHE 21.02.06, 17:25 no coz to jest handel. Z drugiej strony wole to niz taka komune jak w Marinie- okno w okno i pelno ogrodzen. Chociaz jak dla mnie nie wyglada to tragicznie- spora dzialka jak na 2 budynki, od strony wewnetrznej sporo drzew i miejsca. To jeszcze moze calkiem ladnie wygladac jak wykoncza i powywoza te baraki. Widzialam gorsze rzeczy. Jak zabuduja ta dzialke z szklarniami, to zniknie widok na tory. Ostatnio tez ogladalismy mieszkanie bo jeszcze budowlancy tam grzebia- w sumie nie wyglada to najgorzej(np. lazienki sa b. ladnie wykonczone) i w zasadzie nie ma do czego sie przyczepic oprocz popapranego sufitu w niektorych miejscach.Akurat kupilismy mieszkanie niedawno, wiec moglismy od razu zweryfikowac te bajki z folderu. Odpowiedz Link Zgłoś