IP: 194.181.239.* 19.11.01, 23:30
kto z Was był lub bywa? Co o nim myslicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: mnk Re: Fantom IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.11.01, 07:38
      Zwyczajny burdel i tyle.
      • Gość: niunia Re: Fantom IP: *.opole.dialup.inetia.pl 20.11.01, 07:42
        a byles tam?
        • Gość: mnk Re: Fantom IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.11.01, 08:00
          a i owszem
          • Gość: niunia Re: Fantom IP: *.opole.dialup.inetia.pl 20.11.01, 08:02
            to opowiedz cos, niekoniecznie o cenach
            • d.z. Re: Fantom 20.11.01, 08:08
              Panowie !
              Czy dyskusja akurat o tym klubie musi odbywać się na forum?
              Może przejdźcie sobie na priva.
              • Gość: niunia Re:do dz yndzelka IP: *.opole.dialup.inetia.pl 20.11.01, 08:12
                a skad ty dzyndzelku wiesz o tym klubie?
                • d.z. Re:do dz yndzelka 20.11.01, 08:16
                  Gość portalu: niunia napisał(a):

                  > a skad ty dzyndzelku wiesz o tym klubie?

                  Lubię spać przy otwartym oknie, a ponieważ budzę się wcześnie rano, to słyszę o
                  czym "ptaszki" ćwierkają.
                  • Gość: niunia Re:do dz yndzelka IP: *.opole.dialup.inetia.pl 20.11.01, 08:21
                    to rozumiem, ze blisko fantoma mieszkasz i stad znasz te skowronki
                    • d.z. Re:do dz yndzelka 20.11.01, 08:25
                      Gość portalu: niunia napisał(a):

                      > to rozumiem, ze blisko fantoma mieszkasz i stad znasz te skowronki

                      Wręcz przeciwnie, bardzo daleko...
            • Gość: mnk Re: Fantom IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 20.11.01, 08:10
              niuniu droga, hmmm jakby Ci to powiedziec... nie jest to burdel dla
              dziewczyn... raczej dla panów lubiących panów :-)
              • zdzicha Re: Fantom 20.11.01, 09:47
                Gość portalu: mnk napisał(a):

                > niuniu droga, hmmm jakby Ci to powiedziec... nie jest to burdel dla
                > dziewczyn... raczej dla panów lubiących panów :-)


                O kurczę! To są burdele dla dziewczyn???
                • d.z. Re: Fantom 20.11.01, 09:55
                  zdzicha napisał(a):

                  > O kurczę! To są burdele dla dziewczyn???

                  Ależ oczywiście!!!
                  Polecam hmm (jakby tu rzec) konkurencyjną gazetę Życie Warszawy i jej ogłoszenia
                  towarzyskie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka