Dodaj do ulubionych

Piłkarz Świtu: To była czysta walka

IP: *.200-68.tampabay.rr.com 24.06.03, 17:28
Chlopaczyna w nocy spotyka pod apteka znajoma lekarke, ktora
go bada i wystawia zwolnienie.
Ale chlopak ma fantazje.
Gdyby byl czysty wyszedl by na boisko i potwierdzil to swoja
gra, a kibice wystawili by mu ocene.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.06.03, 17:40
      jasne przypadkiem spotkal znajoma lekarke juz z daleka czuc ze
      ten los jest w cos zamieszany...
    • Gość: Andrzej Re: Gosciu ile za to wziales i... IP: *.ipt.aol.com 24.06.03, 17:46
      ..te bajki o aptekach i lakarzach to mozesz 5 latkom opowiadac
    • Gość: kane jak dla mnie, sprzedawczyk IP: 195.116.43.* 24.06.03, 17:48
    • Gość: Hoe wiecej wywiadow!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.03, 17:54
      wiecej wywiadow takich zrobic i od razu bedzie wiadomo kto
      bajki opowiada.
      • Gość: tyl Re: Nocna sraczka IP: *.chello.pl 24.06.03, 18:24
        No co chcecie kłamać też trzeba umieć,a on umie tylko piłkę
        kopać(i to bardzo słabo).A z tą sraczką w nocy to też coś
        śmierdzi.
        • Gość: Lapowkarz che che che IP: *.ght.iadfw.net 24.06.03, 19:22
          Gość portalu: tyl napisał(a):

          > No co chcecie kłamać też trzeba umieć,a on umie tylko piłkę
          > kopać(i to bardzo słabo).A z tą sraczką w nocy to też coś
          > śmierdzi.
          • Gość: cacadeburro Re: che che che IP: *.acn.pl / 10.72.2.* 25.06.03, 03:11
            Gość portalu: Lapowkarz napisał(a):

            > Gość portalu: tyl napisał(a):
            >
            > > No co chcecie kłamać też trzeba umieć,a on umie tylko piłkę
            > > kopać(i to bardzo słabo).A z tą sraczką w nocy to też coś
            > > śmierdzi.

            ...gównem. Amen

        • Gość: NAZIK Re: Nocna sraczka IP: *.stalowa-wola.sdi.tpnet.pl 23.07.03, 17:56
          HEHE ALE ON JEST ZALOSNY,TYPOWY POLSKI KOPACZ Z MIERNYM
          INTELEKTEM.
    • Gość: aqq CZY TEN PÓŁGÓWEK MYŚLI ŻE TRAFIŁ NA IDIOTÓW?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.03, 20:01
      takie głodne kawalki to moze zonie opowiadac jak jest juz
      kompletna idiotka , bo inaczej da mu kopa w dupe!
      ILE WZIALES????
    • Gość: EmrE Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: *.one.pl / 192.168.1.* 24.06.03, 20:45
      Przecierz każdy wie że meczami Świtu handluje jej prezes,
      sledze druga lige bo gra tam moja Stalówka(no akurat w tym
      sezonie spadli), i wiem jak to wygląda najapierw w pierszej
      rundzie idzie im niezle a potem zaczyna się kabaret i tak było
      co roku ale w tym roku prezes chyba stwierdzil żę taką kase jak
      zgarnie za baraż to by nie zgarnał jakby wszytskie mecze w
      seznonie sprzedał, kazal im grać do końca tylko tyle że nie w
      smak mu było dzielenie tortu(czytaj pieniędzy) i najpierw
      pozbył się trenera a potem dopiepszył się do paru co lepiej
      zorientowanych piłkarzy którzy pewni też chcieli po kawałku
      tego tortu, a zreszta na koniec każdego seznou w Świcie zaczyna
      sie czystka i wymienia się prawie cała kadre i co niby co rok
      trafai na takich złych piłkarzy co mu mecze sprzedają, koleś
      odgywa teraz kabaret żeby nikt mu się lepiej nie przyglądnał a
      sam pewnie zgarnał cała pule.I jeszcze jedno jak ktoś sprzedał
      ten mecz to przy trazakcji było dwóch ten co sprzedał i ten co
      kupił przy takich trazakcjach nie ma osób trzeciech, wiec który
      z tej dwójki się przyzna jak obaj są winni, w sądach
      wykrywalność spraw korupcyjnych jest minimalna zreszta
      popatrzcie na komisje śledzczą więc co może ten śmieszny PZPN
      nic z tego nie będzie jak zwykle.
    • Gość: gosc Suma jest okrągła IP: *.chello.pl 24.06.03, 20:58
      ... a bramki są dwie ;)))

      butik.pl/pilkarskipoker
      • Gość: autor Re: Suma jest okrągła IP: *.chello.pl 24.06.03, 21:00
        butik.pl/pilkarskipoker
    • Gość: dziw3ak czysta w żołądku IP: s1.l:* / 192.168.33.* 24.06.03, 21:03
      w nocy na ulicy to się spotyka kur.y a nie lekarki, jaki to tępy
      idiot ten piłkarzyna,pewnie przekręca mecze o 10 lat, takie
      bagno rodzi taką reprezentację
    • kataryna.kataryna Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka 24.06.03, 21:15
      Splot dziwnych okoliczności. Lekarka przypadkowo spotkana pod apteką,
      magnetofon zabrany na spotkanie z prezesem, pechowo nienagrana wypowiedź
      prezesa o bagażniku. Jak dla mnie - czysty jak łza :)
    • Gość: uczciwy Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: pluto:* / 10.136.0.* 24.06.03, 21:17
      Co chcecie od biednego goscia ma rację to była "czysta" walka o pieniądze.
    • Gość: helmut Widać, że chłopaczyna mocno się plącze IP: *.chello.pl 24.06.03, 21:22
      1. nie chciał jechać na baraż
      2. zatruł się (nagle), dlatego nie pojechał na baraż
      3. on chciał jechać, tylko zarząd mu nie pozwolił
      Do tego pech chciał, że nie nagrał akurat tego fragmentu rozmowy
      z prezesem, w którym ten używa groźby karalnej (a w ogóle skąd
      pomysł nagrania rozmowy?). Ogólnie - brzmi mi to średnio
      wiarygodnie...
    • Gość: xawi Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.06.03, 22:22
      chciałbym poznać nazwisko pani doktor.Też miewam sraczki
      szcaególnie przed egzaminami.Może da mi zwolnienie /może być
      pisane w dzie czy w nocy - obojętnie/ z egzaminów.Czekam - Panie
      Warszawski- na wiadomość na tej stronie.A tak na marginesie -
      zapytajcie w Gdańsku dlaczego wcześniej spadła Lechia.
    • Gość: papa Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: 213.155.178.* 24.06.03, 23:09
      Jak dla mnie prezesunio zrobił smrud (może też ma srakę?) i szuka winnych aby
      się wyłgać. Pewnie poszło o jakąś tam kasiorę. Ale do cholery! Piłka to gra
      drużynowa wystarczy niewielka rysa i wszystko wali się (vide: nasz występ na
      MS'02 gdzie rezerwowy skład skopał dupę Jankesom).
      • Gość: jalex Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 25.06.03, 10:04
        A mnie się wydaje, że wszyscy się przeliczyli.
        O tym, że świt chce sprzedać baraże słyszało się już, gdy tylko
        zapewnił sobie baraże, więc wąpię aby prezes szczakowianki po
        zeszłorocznej aferze liczył, że nie będzie się mu patrzyć na
        ręce. Tak więc szczakowianka nie zapłaciła, a prezez i zawodnicy
        świtu zaczęli patrzeć na siebie krzywo, sądząc, że jeden
        drugiego wykołował, wziął kasę i się nie podzielił
    • Gość: KEF Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.03, 10:54
      TEN KOLO MÓWI, ŻE PIERWSZY BARAŻOWY MECZ WYGRALI, TYLKO ZAPOMINA
      W JAKIM STYLU, JA OGLADAŁEM TEN MECZ NA ŻYWO I WIEM ŻE GDYBY NIE
      BRAMKARZ, CZECH LOJALNY TRENEROWI TO ŚWIT PRZEGRAŁBY 1:3, OBRONA
      GRAŁA JAKBY CHCIAŁA PRZEGRAĆ, NIC NIE ROBILI NA BOISKU, ŻEBY
      PRZESZKODZIĆ NAPASTNIKOM SZCZAKOWIANKI, TO TYLE O PIERWSZYM
      MECZU, A NIEKTÓRZY PIŁKARZE ŚWITU JUŻ NIE JEDEN MECZ
      PRZECHANDLOWALI, ZRESZTA NIE TYLKO ONI, POLSKA LIGA TO PARANOJA
    • Gość: wz Kabaret IP: 150.254.166.* 25.06.03, 12:32
      Nie wiem kto mnie bardziej wkurwia, Świt który daje się
      korumpować czy Jaworzno które korumpuje
    • Gość: stu Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 25.06.03, 14:16
      no, ten tekst jest chyba najlepszy, mozna uśmiać się do łez...
    • Gość: nowy.sosnowiec.info Komisja ŚLedcza !!! IP: *.bluu.net / 192.168.1.* 25.06.03, 23:25
      Proponuje w tej SPRAWIE ZROBIĆ KOMISJĘ SLEDCZA !!! a
      przewodniczącym Janka Tomaszewskiego !! on ich wszystkich
      odnazy :-) pozdrawiam wszystkich
      • Gość: FAN PIŁKARSKA KOMISJA ŚLEDCZA IP: *.welnowiec.net / 172.16.20.* 26.06.03, 00:39
        Gość portalu: nowy.sosnowiec.info napisał(a):

        > Proponuje w tej SPRAWIE ZROBIĆ KOMISJĘ SLEDCZA !!! a
        > przewodniczącym Janka Tomaszewskiego !! on ich wszystkich
        > odnazy :-) pozdrawiam wszystkich
        DODAĆ TRZEBA PIŁKARSKA!!!!!!!1
    • Gość: Czerstwy Jan Re: Piłkarz Świtu: To była czysta walka IP: *.ust.tke.pl 29.06.03, 20:54
      Nie wiem meczy nie widziałem, ale wydaje mi się że piłkarze
      kltórzy cakly rok zasuwali na boisku po to by awansować nie
      zrezygnowali by ze swojej ciężkiej pracy na samym finishu!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka