Dodaj do ulubionych

Transwestyci w Warszawie

IP: *.dip.t-dialin.net 11.06.01, 20:47
chce zalozyc grupoe samopomocy

sa w ogóle jacys i czy jest jakas grupa samopomocy?

Obserwuj wątek
    • Gość: Olo Re: Transwestyci w Warszawie IP: *.telia.com 11.06.01, 21:26
      Pattaya Patpong i Patong beatch ale niestety takie roskosze w Polsce nie
      istniejom kup sobie bilet Aeroflotem do Bankoku 500$ i swiat jest twoj(oczywiscie
      jak troche w portwelu masz)
    • svenka1 Re: Transwestyci w Warszawie 05.06.02, 20:55
      samoobrona gurom

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka