Gość: mesco IP: *.dip.t-dialin.net 11.06.01, 20:47 chce zalozyc grupoe samopomocy sa w ogóle jacys i czy jest jakas grupa samopomocy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Olo Re: Transwestyci w Warszawie IP: *.telia.com 11.06.01, 21:26 Pattaya Patpong i Patong beatch ale niestety takie roskosze w Polsce nie istniejom kup sobie bilet Aeroflotem do Bankoku 500$ i swiat jest twoj(oczywiscie jak troche w portwelu masz) Odpowiedz Link Zgłoś