Gość: k
IP: *.acn.waw.pl
23.11.03, 20:26
Jacus, masz bardzo krotka pamiec. Juz zapomniales jak ostatnio narobiliscie bydla na Legii? Rozwalone krzeselka (co z reszta przy okazji waszych wizyt na Legii jest juz smutna norma), przed wejsciem na trybune honorowa rozwalone doniczki z kwiatami itd. Pelna kultura, nic zlego.