Dodaj do ulubionych

Vision Express w G.Mokotów-masakra!!

24.07.09, 12:50
Sluchajcie, jestem w szoku, te dwa salony stoczyly sie na absolutne DNO!!
Obsluga gorsza niz w ZUS-ie i wszystkich dziekanatach razem wzietych!

Taka pogarde wobec klienta(nieubranego w Versace,Chanel - to moze
dlatego??) i brak kompetencji oraz chamstwo spotyka sie rzadko!!Oba salony
stestowane tego samego dnia i w obu porazka, ZERO ZAINTERESOWANIA
klientem,uprzejmosci, nie mowiac juz o usmiechu na twarzy!

Moze inne salony VExpress w Stolicy maja cos wiecej do zaoferowania niz
zmanierowana, niegrzeczna obsluge??
Obserwuj wątek
    • uzman Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! 24.07.09, 12:56
      Ale o co ci konkretnie chodzi bo nie przytaczasz żadnych szczegółów.
      • Gość: envy Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.09, 00:35
        Ja nie lubie tego salonu w Zlotych Tarasach. Tragiczna obsluga. Ledwo sie
        witaja. Czeka sie az laskawie podejda do kasy chyba z godzine. Poza tym w
        momencie, gdy cos pomyle w namiarach na moje soczewki od razu foch.. szkoda gadac.

        Natomiast lubie obsluge w Promenadzie. I na Jubilerskiej.
        • Gość: gość Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! IP: 80.51.101.* 24.08.09, 00:33
          Ale który salon w Złotych Tarasach bo są dwa?
    • morfeusz_1 Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! 27.07.09, 00:50
      slepy_kret napisał:

      > Sluchajcie, jestem w szoku, te dwa salony stoczyly sie na
      absolutne DNO!!
      > Obsluga gorsza niz w ZUS-ie i wszystkich dziekanatach razem
      wzietych!
      >
      > Taka pogarde wobec klienta(nieubranego w Versace,Chanel - to moze
      > dlatego??) i brak kompetencji oraz chamstwo spotyka sie rzadko!!
      Oba salony
      > stestowane tego samego dnia i w obu porazka, ZERO ZAINTERESOWANIA
      > klientem,uprzejmosci, nie mowiac juz o usmiechu na twarzy!
      >
      > Moze inne salony VExpress w Stolicy maja cos wiecej do
      zaoferowania niz
      > zmanierowana, niegrzeczna obsluge??

      Ale o so chosi czy to jednemu psu burek na imię,rozejrzyj się
      dookoła i nie narzekaj
    • jan-w Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! 27.07.09, 00:55
      A mnie zawsze załatwiają z uśmiechem, uprzejmie i kompetentnie. Moją żonę też.
      Żadne z nas nie jest ubrane jak to nazywasz w "Versace, Chanel". Pomyśl,
      dlaczego innych załatwiają uprzejmie, a ciebie nie?
      BTW: Dlaczego o sklepach piszesz: salon?
      • Gość: dlatego Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.09, 15:46
        Pewnie dlatego tak napisał, bo sami siebie tak dumnie nazywają, wystarczy spojrzec na stronę www.visionexpress.pl/salony/
        • jan-w Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! 27.07.09, 16:41
          Caucescu nazywał siebie Słońcem Karpat, A Malma swój makaron - król makaronów.
          Czy to jest wystarczający powód żeby je tak nazywać? To tylko banalny zabieg
          marketingowy. Sklep z okularami to nie jest salon okularowy, a z ustępami -
          salon łazienkowy.
          • ilanek Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! 25.08.09, 09:10
            No ale kto chodzi do vision express ? Kupować tam okulary, to mniej więcej tak
            jakby wybrać się na kolację do fastfooda. Z każdą niestandardową sprawą mają
            problemy. Radze udać się do normalnego optyka.
    • diabel.lancucki Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! 27.08.09, 09:08
      Jak można oczekiwać profesjonalnej obslugi w sklepie w którym na temat doboru
      szkieł czy oprawek doradzaja studenci marketingu czy polonistyki? Lepiej wybrać
      optyka z prawdziwego zdarzenia.
    • Gość: Grrr.. Re: Vision Express w G.Mokotów-masakra!! IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.15, 14:21
      Stanowczo odradzam Galerię Mokotów! Badanie wzroku całkowicie odbiegało od mojej recepty , lekarz upierał się, że mam za mocne okulary i na pewno mnie będzie bolała głowa przy noszeniu (nie powiedziałam mu, jak długo je noszę). Moje okulary są idealnie dobrane i wszystko jest w porządku.
      Przy zakładaniu soczewek kontaktowych obsługa tragiczna, pani Joanna wręcz krzyczała na mnie gdy nie mogłam sobie poradzić, bardzo niekulturalna i porywcza. Gdy poprosiłam ją, by wyszła gdyż chce sama się na tym skupić stwierdziła, że nie pójdzie bo ona chce patrzeć jak się męczę. ODRADZAM.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka