slepy_kret
24.07.09, 12:50
Sluchajcie, jestem w szoku, te dwa salony stoczyly sie na absolutne DNO!!
Obsluga gorsza niz w ZUS-ie i wszystkich dziekanatach razem wzietych!
Taka pogarde wobec klienta(nieubranego w Versace,Chanel - to moze
dlatego??) i brak kompetencji oraz chamstwo spotyka sie rzadko!!Oba salony
stestowane tego samego dnia i w obu porazka, ZERO ZAINTERESOWANIA
klientem,uprzejmosci, nie mowiac juz o usmiechu na twarzy!
Moze inne salony VExpress w Stolicy maja cos wiecej do zaoferowania niz
zmanierowana, niegrzeczna obsluge??