mejson.e
19.03.09, 22:59
Często po pozbyciu się spowalniającego nas poprzednika, wyrywamy się radośnie na wolność ciesząc się szybką jazdą po równej, pustej drodze.
Lepiej pamiętać jednak, że poza autostradami i drogami ekspresowymi często przejeżdżamy przez miejsca, gdzie zwolnić należy.
Nie wpadajmy w trans podczas szybkiej jazdy, tylko kontrolujmy warunki na drodze i nie bądźmy zaskoczeni, że gdzieś trzeba zwolnić.
Tym bardziej, że jest coraz więcej przebudowanych dróg, gdzie w nowoczesny, przemyślany sposób spowalnia się ruch i zapewnia mieszkańcom większe bezpieczeństwo.
Na filmie odcinek mojej ulubionej DK 79, gdzie szybko widać zmiany na lepsze.
Nawet gdy trzeba zwolnić...
video.google.pl/videoplay?docid=4107357323675516490&hl=pl
Pozdrawiam,
Mejson
--
Automobil
Forum pozytywnie zakręconych automaniaków.