info-tw 27.06.08, 09:02 z urlopowymi pozdrowieniami. Jak mi zaraz kompa nie zabiora to cos naskrobie nawet ;) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wubetka Re: Wpadlam 27.06.08, 10:32 ha! a juz myslalam, ze ty o innym wpadnieciu gadasz :] Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Wpadlam 27.06.08, 10:40 A dziękujemy, pozdrawiamy zwrotnie, przedurlopowo. Za dwa tygodnie ja będę miał urlop. I znowu trzeba będzie konsumować alkohol, dostarczać brykietom tlenu, utylizować susz drewniany, niepokoić ekosystem wód śródlądowych... Ech...los... Odpowiedz Link
info-tw Re: Wpadlam 27.06.08, 14:59 A to tak mozna dwa urlopy w roku miec? Toz to juz luksus ;P Odpowiedz Link
zbyfauch Re: Wpadlam 27.06.08, 16:02 info-tw napisała: > A to tak mozna dwa urlopy w roku miec? Toz to juz luksus ;P To trzeci. :) Odpowiedz Link
pmisiek_kosmaty Re: Wpadlam 27.06.08, 18:32 Jestem lepsza ;) wybieram się na czwarty :))) Odpowiedz Link