27.06.08, 09:02
z urlopowymi pozdrowieniami. Jak mi zaraz kompa nie zabiora to cos naskrobie
nawet ;)
Obserwuj wątek
    • wubetka Re: Wpadlam 27.06.08, 10:32
      ha! a juz myslalam, ze ty o innym wpadnieciu gadasz :]
      • info-tw Re: Wpadlam 27.06.08, 14:59
        Wtedy zatytuowalabzm watek "zwariowalam" ;P
        • wubetka Re: Wpadlam 27.06.08, 20:28
          to i tak lagodnie :P
    • zbyfauch Re: Wpadlam 27.06.08, 10:40
      A dziękujemy, pozdrawiamy zwrotnie, przedurlopowo. Za dwa tygodnie
      ja będę miał urlop. I znowu trzeba będzie konsumować alkohol,
      dostarczać brykietom tlenu, utylizować susz drewniany, niepokoić
      ekosystem wód śródlądowych... Ech...los...
      • info-tw Re: Wpadlam 27.06.08, 14:59
        A to tak mozna dwa urlopy w roku miec? Toz to juz luksus ;P
        • zbyfauch Re: Wpadlam 27.06.08, 16:02
          info-tw napisała:
          > A to tak mozna dwa urlopy w roku miec? Toz to juz luksus ;P

          To trzeci. :)
          • pmisiek_kosmaty Re: Wpadlam 27.06.08, 18:32
            Jestem lepsza ;) wybieram się na czwarty :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka