12.04.11, 21:54
ośrodek szkoleniowy - mozna powiedzieć Schulungszentrum ?
Obserwuj wątek
    • haasi Re: ośrodek 13.04.11, 06:43
      de.pons.eu/dict/search/results/?q=schulungszentrum&in=&kbd=en-gb&l=depl
      ...a jak sama sądzisz?
    • jadwiga73 Re: ośrodek 15.05.11, 20:24
      ośrodek to zentrum a szkolenie to Schulung

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka