lubiefrezje 12.04.11, 21:54 ośrodek szkoleniowy - mozna powiedzieć Schulungszentrum ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
haasi Re: ośrodek 13.04.11, 06:43 de.pons.eu/dict/search/results/?q=schulungszentrum&in=&kbd=en-gb&l=depl ...a jak sama sądzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
jadwiga73 Re: ośrodek 15.05.11, 20:24 ośrodek to zentrum a szkolenie to Schulung Odpowiedz Link Zgłoś