20.11.04, 17:25
czy ktoś wie, jak jest po niemiecku "skakac na igielicie"?
Obserwuj wątek
    • Gość: BeBo Re: igielit IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.11.04, 20:43
      Im Sommer wird auf Kunststoffmatten gesprungen
      • wanda77 Re: igielit 20.11.04, 21:02
        dzieki, a czy "zgrupowanie" to Gruppierung?
        • marijohanna Re: igielit 20.11.04, 21:17
          w jakim sensie to zgrupowanie??? sportowe????
          • wanda77 Re: igielit 20.11.04, 21:21
            sportowe zgrupowanie, narciarzy
            • marijohanna Re: igielit 20.11.04, 22:41
              trainingslager, czyli oboz treningowy:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka