wanda77 20.11.04, 17:25 czy ktoś wie, jak jest po niemiecku "skakac na igielicie"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BeBo Re: igielit IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.11.04, 20:43 Im Sommer wird auf Kunststoffmatten gesprungen Odpowiedz Link Zgłoś
marijohanna Re: igielit 20.11.04, 21:17 w jakim sensie to zgrupowanie??? sportowe???? Odpowiedz Link Zgłoś
marijohanna Re: igielit 20.11.04, 22:41 trainingslager, czyli oboz treningowy:)) Odpowiedz Link Zgłoś