Gość: mała migotka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.05, 22:13 jak po niemiecku powiedziec rubryka w czasopismie? tzn.'przeczytałam prowadzona przez pana rubryke w czasopismie'? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomek Re: rubryczka IP: *.abacus.sanok.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.05, 12:10 Ja bym raczej powiedział die Rubrik: www.google.de/search?hl=de&q=%22in+der+rubrik+tipps+und+tricks&btnG=Suche&meta= Odpowiedz Link Zgłoś
tiggerific Re: rubryczka 08.10.05, 12:15 Rubrik to raczej w sensie technicznym (Spalte) Kolumne to art. pojawiający się regularnie na łamach gazety, np. Zwiebelfisch- Kolumnen, autor takich artykułów to Kolumnist. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eddie Re: rubryczka IP: *.med.cm.kabsi.at 08.10.05, 13:36 Czyli po naszemu - felietonista :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Śmiechacz Odnoszę wrażenie, że... IP: *.dip.t-dialin.net 08.10.05, 13:02 autorce pytania chodzi o Kolümchen. Nie ma się co dziwić, bo u niej wszystko małe. Nick też... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała migotka Re: Odnoszę wrażenie, że... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.05, 17:12 'przeczytałam prowadzona przez pana rubryke w czasopismie' a jak przetłumaczyc całe to zdanko? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ich Re: Odnoszę wrażenie, że... IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 08.10.05, 17:46 Ich habe Ihre Kolumne im Playgirl gelesen... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pippi Re: Odnoszę wrażenie, że... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.05, 17:55 Gość portalu: ich napisał(a): > Ich habe Ihre Kolumne im Playgirl gelesen... Was fuer ein Gefasel! MfG. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mein Gott! Jecki auf Korfu, Pippi auf Forum :)))) IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 08.10.05, 18:04 Odpowiedz Link Zgłoś