IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.05, 22:13
jak po niemiecku powiedziec rubryka w czasopismie?
tzn.'przeczytałam prowadzona przez pana rubryke w czasopismie'? pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Alma Re: rubryczka IP: *.dip.t-dialin.net 08.10.05, 01:43
      e. Kolumne
      • Gość: tomek Re: rubryczka IP: *.abacus.sanok.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.05, 12:10
        Ja bym raczej powiedział die Rubrik:

        www.google.de/search?hl=de&q=%22in+der+rubrik+tipps+und+tricks&btnG=Suche&meta=
        • tiggerific Re: rubryczka 08.10.05, 12:15
          Rubrik to raczej w sensie technicznym (Spalte)
          Kolumne to art. pojawiający się regularnie na łamach gazety, np. Zwiebelfisch-
          Kolumnen, autor takich artykułów to Kolumnist.
          • Gość: Eddie Re: rubryczka IP: *.med.cm.kabsi.at 08.10.05, 13:36
            Czyli po naszemu - felietonista :)
        • Gość: Śmiechacz Odnoszę wrażenie, że... IP: *.dip.t-dialin.net 08.10.05, 13:02
          autorce pytania chodzi o Kolümchen. Nie ma się co dziwić, bo u niej wszystko
          małe. Nick też...
          • Gość: mała migotka Re: Odnoszę wrażenie, że... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.05, 17:12
            'przeczytałam prowadzona przez pana rubryke w czasopismie' a jak przetłumaczyc
            całe to zdanko? pozdrawiam
            • Gość: ich Re: Odnoszę wrażenie, że... IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 08.10.05, 17:46
              Ich habe Ihre Kolumne im Playgirl gelesen...
              • Gość: Pippi Re: Odnoszę wrażenie, że... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.05, 17:55
                Gość portalu: ich napisał(a):

                > Ich habe Ihre Kolumne im Playgirl gelesen...
                Was fuer ein Gefasel!
                MfG.
                • Gość: mein Gott! Jecki auf Korfu, Pippi auf Forum :)))) IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 08.10.05, 18:04

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka