Dodaj do ulubionych

English for you

02.10.10, 11:50
Jakie wrażenia, będę wdzięczna za opinie
Obserwuj wątek
    • may77 Re: English for you 26.01.11, 17:14
      Widzę, że wątek powraca... no cóż ja wówczas zapisałam się do szkoły zachęcona zapewnieniami że grupa ruszy na 99 %. I stało się tak, że byłam wstrzymana przez 2 tyg... potem było już za późno na rozpoczęcie kursu gdzie indziej.. :(
    • best_marysienka Re: English for you 14.02.11, 12:43
      Na zajęciach rzeczywiście sporo się mówi, natomiast obsługa klientów szkoły przez samych właścicieli, jest poniżej wszelkiego poziomu, który wymagany jest w dzisiejszych czasach. Test kwalifikacyjny w moim wypadku trwał z 10 min. z szumnie zapowiadanej godziny. Zanim powiedział, jak będzie wyglądał program nauczania itp. dokładnie rozpisał system płatności - kasa jest dla nich najważniejsza! Co śmieszne - nie można skorzystać z lekcji próbnej, nawet po wpłacie zaliczki 200zł!!! TYlko trzeba uiścić najpierw opłate za cały kurs!! notabene, na umowie koszt zaliczki wynosi 199zł, a każą zapłacić 200zł. Zero profesjonalizmu. Straszą, że mają ostatenia miejsca, zapisują na pierwsze lepsze kursy, nie informują, czy jest to początek kursu, 3/4.. nieważne... w końcu to autorskie progamy nauczania..
      W siedzibie na grochowskiej jest zimno w salach!!! masakra, nie polecam!
    • rts77 Re: English for you 15.08.11, 21:55
      aha... ale jednak zostane przy EQ. corka sasiadki chodzila tam rok i mowi ze nareszcie przelamala strach przed mowieniem, byla wlasnie za granica i bez stresu dogadywala sie z obcokrajowcami, a mi o to wlasnie chodzi...
    • kffi-atek Re: English for you 06.09.11, 15:43
      Mnie nigdy taka szkoła nie była potrzebna, ale od jakiegoś czasu czuję, że mój angielski mógłby być ciut lepszy. Jedna z koleżanek polecała mi to English for you, z kolei druga Speak Up. Przewertowałam parę stron w necie i coraz bardziej jednak skłaniam się w stronę S.U., zwłaszcza jak wyczytałam, że można u nich teraz dostać 3 miesiące za free :). Pociągająca opcja :)
    • venon34 Re: English for you 09.12.11, 14:23
      ogral napisał:

> Bardzo rzetelna rozmowa kwalifikacyjna, precyzyjny dobór poziomu zaawansowania,
      > widać, ze nie robią nic na odwal się. Kurs dopiero zaczynam
      tez dopiero zacznam a ich oferte znalazlem dzieki na-jezykach.pl dobra strona naprawde polecam ludzia ktorzy chca sie uczyc jezykow
    • bo_na_parter Re: English for you 28.08.12, 18:04
      kolejny przykład wklejanie po 100 razy tych samych, niby "prawdziwych" opinii przez ludzi, którzy próbują na siłę wykreować jakąś szkołę. na szczęście jakość obroni się sama, więc tego rodzaju praktyki daleko nie zaprowadzą. najwyżej bana można dostać.
    • bo_na_parter Re: English for you 28.08.12, 19:12
      nie mówię, że zła, pewnie dobra, nie znam. tylko że niepotrzebnie mydli ludziom oczy. dobre szkoły nie muszą zasypywac netu takimi kopiuj-wklej komentarzami. nie tylko szkoła do której teraz chodzę, ale też inne dobre szkoły wybierają jakość nad bicie piany. chodziłam kiedyś na francuski do global trend - rewelacja! w samym centrum warszawy, świetni lektorzy, nativi z francji z super przygotowaniem, a do tego niskie ceny. a słyszał ktoś kiedyś w necie o tej szkole? tak samo: the tower. niby znana szkoła, dobra (bardzo!i dofinansowane kursy robią, więc czasem nieporównywalnie tańsza od innych, ale trzeba się łapać w odpowiednie widełki wiekowe)a jakoś w necie nie musi robić szumu, żeby się rozwijać.
    • rts77 oj tam 28.08.12, 19:14
      oj tam, nie warto się tym przejmować. szkół jest tyle, że każdy wybierze coś dla siebie, a jak się szuka w internecie opinii to chyba jasne, że każdy , też szkoła, może je zamieszczać, więc trzeba być ostrożnym. najlepiej to pytać znajomych.

• bo_na_parter Re: English for you 28.08.12, 19:22
      dobry native (= nie tylko taki, co zna język, ale przede wszystkim ma przygotowanie do nauczania) potrafi wytłumaczyć gramatykę i słownictwo i testy i wszystko. jak dla mnie konwersacje co jakiś czas to nieporozumienie. konwersacje powinny być jedną z najważniejszych części każdej lekcji! jak inaczej nauczę się mówić?
    • 0diament Re: English for you 22.08.13, 02:32
      Najlepszy Native Speaker w Polsce to Adrian (662341451). Piękna, wyraźna wymowa. Absolwent uniwersytetu Cambridge. W ciągu kilku miesięcy znacznie lepiej mówię po angielsku. Adrian uczy przez ciągłą konwersację a nie jak te szkoły - wieczna gramatyka !!! POLECAM !!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka