Dodaj do ulubionych

Leidkultur

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 18:03
Jak należy tłumaczyć na j.polski Leidkultur (przez "d")?
Pozdrawiam,
Marcin
Obserwuj wątek
    • ggigus a nie Leitkultur przypadkiem? 16.07.06, 18:07

      • Gość: jecki Jezus, Maryja i Ojciec Dyrektor !!! IP: *.pools.arcor-ip.net 16.07.06, 19:25
        - messerscharfer Verstand, von den Äuglein ganz zu schweigen...

        j.
        • ggigus durnys 16.07.06, 19:32
          Leidkultur to gra slowna, ale ze odnosi sie do Leitkultur, to sie nie da wytlumaczyc
          jedynie bardzo opisowo
          masz podwyzszony poziom agresji, jak widzisz mojego nicka?
          taaa, powazny problem
          • Gość: ff Re: durnys IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 19:37
            Co to za gadka szyfrem, jak ktoś wie co to jest "Leidkultur" to niech napisze
            po ludzku.

            Pozdrawiam,
            Marcin
            • ggigus podaj kontekst, bo to moze byc gra 16.07.06, 19:52
              slowna, ktora trzeba wyjasnic
    • Gość: ich11 leiden + Kultur IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 16.07.06, 19:50
      brakuje jeszcze kontekstu, tłumaczyć trzeba sens a nie pojedyncze słowa
      • ggigus albo jako gra slowna do Leitkultur?? 16.07.06, 19:54
        i calej dyskusji wokol tego pojecia
        kontekst dawaj!!!
        • Gość: ff kontekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 20:06
          "Leidkultur" usłyszałem w wiadomościach radiowych.
          Chodziło o zachowanie polskich władz, początkowo wydawało mi się, że chodzi
          o "Leitkultur" ale wytraźnie słychać było "d".

          Pozdrawiam,
          Marcin
          • Gość: jecki tu ironicznie: kultura cierpietnicza IP: *.pools.arcor-ip.net 16.07.06, 20:12
            j.
          • Gość: ich11 sposób bycia polegający na obrażaniu się IP: *.129.1511G-CUD12K-02.ish.de 16.07.06, 20:16
            bez powodu
          • ggigus Re: kontekst 16.07.06, 20:16
            moze to byl komentarz stylu, ze K. cierpia z powodu satyry na temat jednego
            znich i swoje cierpienia rozdymaja?
            do tego musialabym miec dokladne zdanie, zeby tak na 100% powiedziec
            • Gość: ff Re: kontekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.06, 00:08
              dzięki za odzew i wyjaśnienia
              dobrej nocki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka