schnute
16.02.07, 08:07
Witajcie, czy moze ktos tutaj sie zna i wie, czy w niemieckim systemie winME
znajduja sie polskie fonty, czy musze je sciagnac z internetu? Przestawic na
angielska klawiature mi sie udalo, ale z nie chce pokazywac polskich znaczkow...
I kolejne pytanko: czy ktos jest w posiadaniu tego 'Gesetz über die Staatliche
Prüfung für Übersetzer, Dolmetscher. etc.' z roku 2003 jako pdf-, Worddatei,
czy musze jednak to zamawiac w wydawnictwie. O ile sie orientuje nie jest to
ogolnie dostepne w internecie...Poczytalabym sobie:-)
Dziekuje na zapas,
pozd. Schnute